Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kutakuta

Chcę go rozwieść!

Polecane posty

Gość kutakuta

No dobra. Ma zonę - kompletnie bez klasy, gruba, zaniedbaną, głupią, sfrustrowaną, agresywną, bez jakiejkolwiek potrzeby samorozwoju. Nie sypia z nią od kilku lat. Znosi dla dobra dzieci to, że go poniża przy innych i wiecznie krytykuje.Dzieci - 17 i 16. Nie mogę na to patrzeć! Za bardzo go lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx
i wierzysz w to, że nie sypia z nią od kilku lat?? hehehe kiedyś mojemu przyjacielowi dziewczyna powiedziała, ze z mężem nie sypia od 7 lat mówiłam jemu, żeby nie wierzył. nie posłuchał. zakochał sie po uszy i okazało sie, ze kobieta i męża obskoczyła i kilku innych facetów. Kobieto... niechby ta żona była głupia, jak but, ale kilka lat bez seksu nawet najzimniejsza baba by nie wytrzymała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
:O:O:O:O widocznie sam nie chce skoro się nie rozwodzi to po cholerę się pchasz w to?? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykuta
ale ty masz dobre serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutakuta
No i nie wytrzymuje - dlatego taka sfrustrowana i agresywna. A on - taki bidak z wiecznym poczuciem winy, że wszystko w zyciu robił źle, ona z nim nigdy nie była szczęśliwa..(ona tak twierdzi) itd. jakby na mnie kotś cały czas wrzeszczał i wmawiał mi winę, to pewnie też bym uwierzyła...(tak, jestem kobietą!)Na szczęście trzymam sie od takich ludzi z daleka.A on - bo dzieci...Jezu, ratunku...Az przykro patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutakuta
prawda, cykuta ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×