Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Siuda Baba

Wpisujcie tu swoje marzenia erotyczne

Polecane posty

Gość wrrrrrrrrrrr
sex z dziewicą:D ciagle mi sie z przebiegow trafiaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 30
seks z mezem i druga kobieta , marzy mi sie codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehehehe tak bezczelnie za moimi plecami moją .... sie dzielicie :P? to ja wybieram Myszkęrudą :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuda Baba
moim marzeniem jest aby moj wiesiek zaczal czytac cosmo i wcielil w zycie to co tam napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenie erotyczne:Jest przyjecie z obojetnie jakiej okazji.Duzy stol stoi na srodku sali, pokoju mieszkania.Przykryty jestdlugim zwisajacym obrusem.W pewnej chwili , gdy wszyscy zajeci sa rozmowa i piciem trunkow, czuje ,ze ktos pod stolem zakryty wlasnie tym dlugim obrusem, rozchyla mi nogi i delikatnie zczyna lizac moja lechtaczke.Robi to coraz mocniej i namietniej,aja prawie mdleje z rozkoszy.Cos niesamowitego.PIszac to w tej chwili jestem bardzo podniecona.To jest moje takie nietypowe marzenie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTJ
Nieźle oliwia24 ;) Można powiedzieć, że jest to odwrotność mojego marzenia, bo ja właśnie marzę o tym , żeby znaleźć się pod takim stołem i wylizać jakąś piękną nieznajomą od stópek poczynając, pieszcząc je wolno ale namietnie, powoli ku górze się przesuwająć aby w kulminacyjnym momencie ssąc i liżąć jej cudowną wisienkę doprowadzić ją do spazmów rozkoszy. Kiedy już po wszystkim wytarłbym w róg obrusa swoją twarz całą od jej soków zlaną wyszedłbym spod stołu i powiedział: 'przepraszam, upadł mi widelec' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym przyszedł na elegamckie przyjęcie ze swoją ukochaną niewolnicą i pochwalił ja jaka jest posłuszna - rozbierz się ! - rozbiera się , na kolana ! i pada na czworaki, zrób laske presesowi Wałabaniakowi - podchodzi powoli jak pantera rozpina zebami spodnie i suwak, wyciąga wiotkiego kutasa i zaczyna przezuwać jego czubek.... ponieważ ma goła wypietą pupę zachęcam resztę towarzystwa do wzięcia udziału w zabawie : prosze zobaczyć jaką ma ciasną i wilgotna szparkę ! wkładam jej do cipki dwa palce, i zachęcam najblizej stojacą żone innego prezesa do spenetrowania otworków niewolnicy, waha się ale ulega pokusie i zafłębia swoje długie waskie suche palce w kipiacą z podniecenia cipke niewolnicy, co tak skromie ? pytam, panowie! do roboty, rzadka okazja żeby za darmo wyruchac tak zgrabny i młody tyłeczek, a dziurka w nim ciasna że palec wskazujący trudno włożyć ale wystarczy jej trochę rozmasowac otworek dać kilka naprawdę mocnych klapsów \"na rozluźnienie\" i juz jesteście w jej dziewczęcej kiszeczce :-) dlaej juz nie będe snuł fantazji bo słońce wstajem czas zasłonić okno i poosc spsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście post z godz. 04:47 to mało wyszukany podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, mój facet i Gerard Way :P wiele mam - oczywiście seks z kilkoma facetami, w miejscach publicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi69
Ja mam bardzo wielką ochotę na seks przez neta. Próbowałem na CZATERII ale tam "laski" chcą tylko abm ja to robił ,a mi nie o to chodzi. Skoro seks to w parze z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Kochać się w stanie nieważkości.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka 27
seks z mężem i dwoma chojnie obdarzonymi murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauczydełko, no pewnie, ze wolno. :D Ńieprawidłowo odczytałaś moje emotki, które nie dotyczyły Ciebie. Ta pierwsza oznaczała, że zastanawiam się nad odpowiedzią, a ta druga, że zawstydziłam sie , więc nic nie powiem, tylko się zaśmieję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , także marze o seksie z dziewica , o tym aby cudownie wprowadzić w ten piękny swiat jakąś młoda dziewczynę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam bo mówią ze dziewic nie ma :) ale się mylą :] Jestem jestem :D hehe pozdro :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...natasha...
Chce być niewolnicą, upokarzaną i bitą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wam napiszę. Wystoriłam się dzisiaj niczem na mszę i poszłam do sklepu na rogu. Wracam, wracam i jak zwykle zaszłam za daleko, bo wszystkie klatki identyczne, no to mamroczę coś pod nosem, że znowu zaszłam za daleko i muszę teraz wracać. Deszcz leje i w ogóle... Ale z naprzeciwka idzie 2 policeofficerów w mundurach i \"kapeluszach\", no i jeden z nich posłał mi taki słodki uśmiech, że ojej. Przeszli, poszli, a mnie się zamarzyła fota z tym jednym milusim. Moglibyśmy się ustawić i ten drugi by nam zrobił, ale cóż, było za późno!!! Bo już poleźli dalej, buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...natasha...
a jakie najbardziej podniecające sytuacje juz przeżyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje w klubie. Pewnej soboty stwierdzilam ze przejde pod lancuchem i zamiast isc przez wszystkie sale pojde góra gdzie akurat w braku ludzi był zamkniety balkon. więc przeszlam pod lancuchem i ide sobie zdluz balkonu. Potem jest taka jakby sciana i są bosky oddzielone od sali. Ide wiec tamtędy patrze a siedzi facet a na nim laska nooo i on ja posuwa... LOL ja niewiem jak tak mozna. Mi by bylo wstyd, wiec prztspieszylam kroku i szybko zbieglam po schodach. A teraz jak sobie to przypomnie to mnie ciarki przechodza. Jak tak widzialam jak ona na nim siedziala a on ja trzymal w biodrach rekami i nia ruszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×