Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytamm

jak przekonać narzeczoną

Polecane posty

Gość pytamm

żeby depilowała miejsce intymne. Nie chodzi o zupełne usunięcie włosków, ale rad był bym zobaczyć tam kiedyś chociaż jakiś paseczek - znudziła mi się już naturka z włoskami na pachwinach. Próbowałem już rozmawiać, ale bez skutku. Może ktoś ma złoty sposób na przekonanie kobiety w tej sprawie. z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalizator
ja swoja 6 miesiecy przekonywalem..... gadalem i gadalem i gadalem i gadalem i sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę zeby kobiete trzeba było przekonywać zeby wydepilowała miejsca intymne...hmmm z jakiej ona jest epoki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty się lepiej
Synuś zastanów czy aby napewno to kandydatka na żone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem..
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty
a Ty strzyzesz wloski na jadrach i wokol? jesli nie, to polecam. panowie tez wygladaja znacznie ladniej krociotko ostrzyzeni niz tacy zarosnieci w kroczu.. moze zaproponujesz, ze zrobicie to razem? Ty jej, a ona Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Ci proponuje
żebyś kupił kosiarke spalinową, bo z takim buszem nawet Gilette może sobie nie poradzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierz ją na basen :) namów na bikini iiiiii jak sie wszyscy bedą znacząco usmiechac sama oskubie po powrocie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamm
dzięki, z tym gadaniem to już praktykuję, a na basen nie lubi chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
mnie błaga,zebym wreszcie przestała sie tam depilowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze po prostu delikatne sugestie beda najskuteczniejsze... wiem ze w wielu przypadkach wlasnie one zadzialaly a nie stwarzanie jakiejs presji.... text typu \" z takiem paseczkiem bylabys naprawde sexi...\" czy cos w tym stylu pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wczesniej golilam tylko w pachwinach- czyli usuwalam wlosy, ktore by byly widoczne po zalozeniu bielizny. Moj maz kupil elektryczna maszynke do golenia i najpierw siebie wygolil (prawie na zero), a potem, jak akurat wyszlam z kapieli, zaproponowal, ze mnie ogoli- tak dla zabawy. Zgodzilam sie, bo wydawalo mi sie to faktycznie zabawne. I od tej pory od czasu do czasu sama sie gole- sprawia mi to przyjemnosc, bo zawsze widze, ze bardzo mu sie to podoba (zawsze to okazuje). Ja tez jestem wiec za tym, zebys zaczal od siebie- jesli ty bedziesz ladnie wygolony, mozesz zaczac wymagac to od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×