Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość clarasss

przebarwienia po trądziku

Polecane posty

Gość clarasss

Witam! mam pewien problem , wyleczylam tradzik ale zostaly czerwone plamy, jak sie ich pozbyc?? tylko prosze nie piszcie tu calej hitorii swego zycia ze mialyscie tradzik itp albo ze tez szukacie sposobu na to. to nie forum zwierzen tylko porad. prosze o głos tych ktorzy mają w tej sprawie cos do powiedzenia, jesli ktos nie ma odpowiedzi na mój problem to prosze zeby nic nie pisał :)) pozdrawiam czekam na posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling migdalowy, ok 100 zł, jeden zabieg co miesiac... na efekty trzeba czekac co powoduje ze trzeba byc cierpliwym;) nie wiem jak bardzo masz nasilone przebarwienia, ja mialam bardzo mialam jakies 6 zabiegów, wszystko prawie zeszlo, minimalne jakies jasne niedoskonałosci, ale moj tradizk wrocil:( to nie bylo spowodoane peelingami:) a teraz znowu mam przebarwienia i mam nadzieje ze dermatolog mi peelingi niedługo znowu poleci, bo chcialabym juz z nimi walczyc, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej idź do specjalisty a raz dwa uporasz się ze swoim problemem, mi po trądziku zostały i przebarwienia i blizny, przyjaciółka zaprowadziła mnie do Kliniki Krajewski na laser - pomogło 🙂 tb też pomogą a na pewno dobrze doradzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W takim przypadku bez względu na to, co zrobisz, przebarwienia będą Ci się tworzyły, więc musisz po prostu zacząć je usuwać. Ja ze swojej strony polecam wizytę u dr Izabeli Lenartowicz – kwasy, laser i mezoterapię igłową w tej klinice lenartowiczclinic.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz  ze swoją skóra skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×