Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmiaca mama

tabletki anty dla mam karmiacych

Polecane posty

Gość karmiaca mama

Witam, czy ktoras z mam stosuje badz stosowala tabletki anty Cerazette? jakie sa wasze opinie na ich temat? lekarz polecil mi te tabletki ale sama nie wiem co mam o nich myslec... obawiam sie czy nie zaszkodza dziecku? dziekuje za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
TE TABLETI SA SPECJALNIE OPRACOWANE DA KARMIACYCH MAMA,MOZESZ JES MIAŁO ZAZYWAC,JA ROWNIEZ WKRÓTCE ZACZNE,JEDNAK JAK DOTAD SŁYSZŁĄAM NA ICH TEMAT SAME POZYTYWNE OPINIE ZARÓWNO OD LEKARZY JAK I KOLEZANEK,KTÓRE JE STOSOWAŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrisha
ja stosowałam są świetne zarówno dla mamy i nie mają wpływu żadnego na dziecko (KARMIONE) teraz nie biorę żadnych bo inne nie zapewniają mi takiej gwarancji właściwego zabezpieczenia a !!! brałam je przez 10 m-cy do końca karmienia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupulek
Witajcie, Mam na zbyciu 3 opakowania cerazette, chętnie odsprzedam, ja niestety nie czuję się po nich najlepiej i musiałam odstawić a lekarz przepisał mi 4 opkowania więc 3 mam na zbyciu. Mój mail rupul@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialabym zaczac brac anty, jednak przestalam karmic piersia po miesiacu, dopiero mialam 1 normalna @ :( ehh jeszcze troche musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×