Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *.........................*

...tak bardzo mnie zranił...zachował sie jak świnia...a ja głupia tesknie

Polecane posty

Gość *.........................*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsawsquaw
co zrobił? moze lepiej od razu kopnąć go w tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.........................*
Nie powiem dokladnie.... :( i najgorsze jest to że nie potrafie zerwać bo kocham go i wiem ze potrafi byc przewspaniały.... ale potrafi byc tez chamem nie z tej ziemii.... zupelnie jak inny człowiek.... tesknie... tesknie... tesknie... i mam żal tak przeogromny..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobiety już tak mamy, że jak się zakochamy to na dobre i nie widzimy pewnych rzeczy albo jak widzimy to myślimy, że zbawimy jego i cały otaczający go świat... Najważniejsze żebyś teraz się podniosła i przestała myśleć o tym draniu, bo skoro tak postąpił to nie jest wart Twojej tęsknoty. Głowa do gory 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.........................*
Żeby on sie choc troche postarał teraz gdy ja milcze... przeciez wie ze mnie zranił.... ze powiedzial i zachował sie jak ...gnojek... dawniej potrafił przyjechac przeprosic.... teraz jedyne na co go stac to sygnał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego nawet na sygnał nie stać! Ale ja też nie zamierzam się więcej starać! Kopnąć w tyłek i to mocno ,żeby zapamiętał ,że kobiet się tak nie traktuje😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.........................*
Miarka mowisz jak moja mama. ... Tylko że... ja chyba nie potrafie i tak na prawde nie chce sie od niego uwolnic... to jest moj pierwszy mężczyzna (jesli wiecie o czym mowie), jest pierwszym ktorego kocham bezwarunkowo na prawde ogromnie i prawdziwie i wiem ze dalam sie pozbaść.... Nie wyobrazam sobie zeby moglo go nie byc.... to niego chcialam za męża.... Chce tylko aby nie był takim chamem..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TA MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eh... sorry, ale właśnie się widziałam z moim skarbem największym mego życia głupiego, tylko on może sprawić, żeby obo błyszczało, wszystko jest takie szare, ale czemu on ma inną!!!!!!!! 😭 :( widzisz... hehe... piszę, abyś zapomniała i się szanowała, a ja co... :O żałosne:/ dosłownie jak nastolatka!!:/:/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.........................*
Tylko ze on mowi mi i jak czuje ze on mnie kocha!!!!!!!!!!!!! Popostu wszystko zmienia sie w 1 sekunde kiedy dochodzi do klotni/ wymiany zdan/ czy jak to nazwac... WTEDY O POKAZUJE TO OBLICZE. Ale to jest 1% z tego kiedy jest NIEBO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko-ja rozumiem Cię lepiej niż się domyślasz. Ale któregoś dnai budisz się i zdajesz sobie sprawę, że tym razem przesadził! Wybaczałam, tłumaczyłam , przecież kocha, zależy mu! Ale nie można tolerować braku szacunku! To ma być twój mąż, ojciec Twoich dzieci! I on ma być chamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.........................*
Miarka ja wiem ze on przesadza.... ostatnio przesadził dosadnie... gdyby potrafił przyjechac do mnie, kupic kwiatka, przeprosic, powaznie porozmawiac, zapewnic..... ale ja mowie jedyne co do sygnały.... Nie bede mu wiecznie wybaczac skoro dla niego to co robi tak mało znaczy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
kochana niestety któraś z poprzedniczek co się wpisywały miała racje z chamstwa nie wyleczysz mężczyzny :( wiesz tez zależy co zrobil Ci chłopak,bo nic tu nie opisalas , u mnie zaczelo sie od zwyklego wyzywania mnie o najmniejsza błahostke a skonczylo sie prawie na pobiciu mnie :( niestety przykre czesto przepraszal , byl chwilowo spokoj , bylismy bardzo szczesliwi a pozniej znow ... :( niestety tak juz jest powodzenia życze w podjeciu dobrej decyzji .Ja zerwalam z nim kilka tygodni temu , nie jest łatwo ale wole być z dala od tego drania :(❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedziałam dość. Rozstaliśmy się nie:( Nadal go kocham, ale nie moge pozwolić sobie na takie traktowanie. Tobie radzę to samo. Bo on porzyjdzie przeprosi , a tydzień później zrobi to samo. Ludzie się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
pomyśl kochana nad wizją przyszłosci a jak kiedys bedzie to chamstwo objawialao się w wiekszym stopniu aż uderz Cię , kiedy wyszlabys za takiego i raz by Cię uderzyl bo wiedzialby ze nie rozlączy Was nic oprocz oczywiscie rozwodu , siegał by do takich metod częściej , zastanow sie raz jeszcze czy chcesz kiedys miec dzieci z kims takim i nie daj Boże płakać po nocach bo Cię skrzywdził :( ?? kochana zastanow się powanie nie mówię co masz zrobić bo to Twoija decyzja a my jedynie możemy wyrazić swoje opinie .. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.........................*
jeden z ostatnich tekstów jakie od niego usłyszałam.... jestesmy na miescie, dowiedzialm sie o czym przykrym dla mnie, było mi smutno, łezki sie pojawiły... najpierw usłyszlam cos o gównach za reke mnie nie złapał... szedł metr ode mnie... nie przytulił, nie odjął, nie powiedział głupiego 'nie martw sie' gdy powedzialam dlaczego nawet mnie nie przytulił gdy jest mi smutno... on na to: A CO JA OD POCIESZANIA JESTEM? reszty nie powiem................................ Nigdy w zyciu nie wypominalam mu gdy płakał przy mnie....nawet bym nie pomyslala o tym... przeciez jestesmy razem.... kochamy sie.... ..................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak autorko-ty potrzebowałaś wsparcia, pocieszenia. A on? Oburzył się , świnie i tyle:( Czy tak zchowuje się ktoś , komu na Tobie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.........................*
nie chce pisac wiecej, nie chce pisac szczegołów..... jedyne co napisze na koniec... życie bym za niego oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abox ona go po prostu kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia opini
Kocha go to jasne ale szkoda ze on chyba nie docenia tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walić go
facety to świnie, dlaczego to zazwyczaj oni porzucaja kobitki. noi nie fer. nie znosze ich. dzis rzuce swojego, tzn dziwne ze on mnie jeszce nie rzucil, przy moim olewczym, widocznie olewczym stosunko do niego. Facet to nie wwzytsko.Zreszta tego kwiata jest pół świata!!!!!!!!!Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia opini
POWINIEN PRZYJECHAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walić go
tzn. nie chodziło mi o nic zbereźnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia opini
"Abox Odtrąca wartościowych mężczyzn to nie jest zbyt mądre bo pewnego dnia będzie żałować że nie wcześnej poszła po rozum do głowy " - chyba pomyliłas topiki??!!!?!??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×