Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashley8619

czy bycie dziewica w wieku 20 lat to wstyd???

Polecane posty

jestem facetem i ma to znaczenie - owszem, ale nie takie które tu rozpatrujecie... znaczenie w kwestii czy ma doświadczenie czy wie co i jak czy zna swoje ciało... nigdy ale to NIGDY nie pomyślałem że kobieta może być dziwką! Każdy ma prawo żyć jak chce i to się nazywa TOLERANCJA której polakom jak żadnemu innemu krajowi cholernie brakuje! Kobiety szanujcie się tak poprostu a nie oceniajcie swojej wartości na podstawie kawałka swojego ciała- bądźcie kobietami a nie \"blondynkami z dowcipów\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty
xxhhhxx dziewictwo to nie blona----->a fakt czystości, tego, że nie miała w sobie innego członka, czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fakt że dotykasz swojego członka pod prysznicem czaisz? dlaczego odmawiacie kobiecie dostępu do życia intymnego sami z niego kożystając- zachowujecie się niemal jak islamiści którzy skazują na śmierć zgwałcone kobiety- nie mogę pojąc jak możecie wogóle pisać takie rzeczy a przeciez jesteście młodzi, bo sadzę że większość z was to nastolatkowie, az strach pomyślec w jakim kraju przyjdzie żyć - zero tolerancji- ksenofobia rasizm i seksizm- żal mi was, naprawdę mi was żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do......x
bo tak łatwo i przyjemnie jest kogoś osądzić to o wiele prostrsze niż spojzenie w lustro ... Jestem już dojrzałą kobietą i zauważyłam , że generalnie nastolatki czerpią przyjemność z wytykania innym wad , odmiennych postaw taka tam dziecinada w ten sposób czują się pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywajcie, ja wracam do pracy... mam nadzieję że chociaz część z was wraz z dorastaniem i doświadczeniami zmieni pogląd na to że kobieta jest człowiekiem któremu należy się szacunek bez względu na to czy jest dziewicą czy nie... aż przykro się robi że tacy ludzie nie widzą swojej głupoty i zaslepienia. Powinniście przeżyć wojne, smutek, głud i rozpacz, żeby docenić że świat jest dobry i nie warto szukac w nim na siłę krzywdy... którą się karmicie wy lub karmicie nią innych Nie zdajecie sobie sprawy z tego że ranicie tu dziewczyny które być może żałują, być może zrobiły to z wielkiej miłości, które faktycznie musiały leczyć się i lekarz je pozbawił przyjemności doświadczenia tego z mężczyzną/ mężem... jesteście wyprani, pozbawieni uczuć ludzkich, macie tyl;ko swoje chore ideały którymi was karmiono i które przejeliście zamiast na chwile zastanowićsię do czego to prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciągampodciągam
czystość-tyle razy przeczytałam to w postach u facetów...proszę panów zadbajcie pierw o swoją ,,czystość'' a pozniej wymagajcie ją od swoich pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Jeżeli mowimy już o chlubie czy dumie. To uważam że byłbym dumny z siebie gdybym znalazł dziewicę na żonę. I z pewnośćią jak kobieta chwali się że jest dziewicą to mnie to nie razi, ale jak dziewczyna dumnie twierdzi że już nie jest dziewicą. To mnie to mocno zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAPPI
Niestety nie mam szczęścia do dziewic. Zawsze trafiają mi się doświadczone. Świat jest niesprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że to żaden wstyd ja straciłam dziewictwo w wieku 17 lat i żałuję tego do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashely8919
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×