Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashley8619

czy bycie dziewica w wieku 20 lat to wstyd???

Polecane posty

Gość to nie jest żaden wstyd
ja mam 21 lat i też jestem dziewicą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619
Glupi to jestes ty ! umiesz tylko nabijac sie z innych a sam nic madrego nie masz do powiedzenia!!! idz sie przejdz bo nic tu po tobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619
to nie zaden wstyd! to fajnie! jak to pisalam bylam pewna ze ludzie mnie wysmieja! moja przyjaciolka powiedziala mi ze to wielki skarb i mi zazdrosci! teraz jej wierze! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619
Jestem dziewicą...tylko dlatego że nikt mnie nie chce, bo cierpie na schizofrenie i Syndrom nieudacznicy, a moje ciało pokrywają setki pryszczy :( Kiedyś ciągłam lache, stróżowi z pobliskiego parkingu, ale przelecieć mnie nie chciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :) Uroczo :) Ashley jest głupia jak but, dlatego, że nie korzysta z uroków życia i nie daje dupy na lewo i prawo. Z jakiego jesteś miasta, Ashley, powiedz, żebyśmy mogli przyjechać i ukamienować Cię za Twoją głupotę! Wstyd i hańba! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
Brak mi slow na ciebie ty glupi kutasie! sorry innych za wyrazenie ale jak tu nazwac takich durni? nudzi ci sie??? po cholere tu w ogole wchodzisz skoro nic madrego nie umiesz powiedziec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
AuC---> to nie ja pisze, tylko jakis cham sie pode mnie podszywa i bzdury pisze! jestem z poznania! a TY? pozdrawiam Cie ps. tacy jak Ty daja mi wiare w ludzi!!! dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... Paranoja... Ashley, zaczernij się i tyle. Może i tak nie unikniesz podszywaczy, ale chociaż trochę Ci to pomoże. A poza tym nie denerwuj się i olej, jak to ładnie ujęłaś, kutasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
Auć---> co oznacza to 39 ? i jestes facetem czy kobieta??? wiem ze na glupote nie ma lekarstwa ale to wkurza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki wstyd...zaden :D badz sobą i olej opinie ajkichs jebanych chuji,ze dziewictwo w wieku 20lat jest chore :O chore to są jebiące sie 14,15,16 itd :O nie rob nic przeciwko sobie,bo potem mozesz np: przez nieplanowanego bachora albo HIV se zjebac reszte zycia... pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dziewica
a ja juz mam 21 i tez jestem dziewicą, ale juz niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
Furious---> dzieki!!!:):) jestes facetem??? ile masz lat??? pozdro i jeszcze raz dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja znowu
20 LETNIA DZIEWICA TONIE WSTYD A RACZEJ ZALETA. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Warszawy, to po pierwsze. Jestem kobietą, to po drugie. 39 - to rozmiar mojej stopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
Auć---> a Ty jestes dziewica??? ijesli nie to ile mialas lat jak je stracilas??? naprawde fajna babeczka z Ciebie! :P dzieki innym za opinie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
a ja mam 26 lat---> dlaczego? niesmialy jestes??? czy w czym poroblerm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
a ja mam 26 lat---> a oprocz tego??? masz kompleksy??? ja wslasnie z tego powodu nadal jestem dziewica....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem wam moją historię :P Jestem dziewicą, ale, hmm, nie jestem cichociemna i w \"szczytowej\" chwili nie zapytam: jak to się robi :P Nie chodzi o to, że nie chciałam, czy nie miałam okazji, żeby cnotę stracić, ale chcę zrobic to z facetem, do którego będę czuła coś więcej niż sympatię i zauroczenie i na pewno z kim będe dłużej niż 2 miesiące :) Jak to wcześniej bywało. A bywało różnie. I "momenty" też bywały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> ashley8619. Kompleksy? Raczej nie (chyba, że o czymś nie wiem :-) ). Po prostu nie widzę sensu posiadania dziewczyny, bo nie chcę w przyszłości mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
powiem tylko : żal mi ciebie , tyle tracisz Czasy księżniczek i dziewic już minęły , facetom bardziej zależy na doświadczeniu a nie dziewictwie Swoją drogą znam jedną dziewicę co ma 29 lat , ale ona już chyba umże w dziewictwie . Nie ruchana i jej we łbie sie przestawia . Zwłaszcza że sie nie wyładowuje emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley8619.
calkiem serio---> a ty ile mialas lat jak sie puscilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma regół
ja swoją cnote straciłam mając lat 15 na pierwszej randce z moim obecnym mężem i nie żałuje ani ja ani on że tak wcześnie zaczęliśmy . Teraz jesteśmy 19 lat po ślubie i nadal cholernie nam dobrze MOże niektórzy powiedzą że sie puściłam za szybko itp ale co tam najważniejsze że chcieliśmy tego bardzo oboje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
16 w liceum może wcześnie ale teraz tego nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i grunt, żeby wszyscy byli zadowoleni. Jasne, seks jest przyjemny (za chwilę posypią się opinie, ze skąd ja mogę wiedzieć, skoro nie znam z autopsji a ja wtedy zripostuję, że powiedziałam, że jestem dziwicą, a nie zakonnicą :P) i jeśli ktoś wie co robi, to niech kocha się w wieku 15 lat, byleby nie z kims przypadkowym, na imprezie, po pijanemu. Dla mnie to jest niedopuszczalne. Nie chciałabym potem żałować, miec wyrzutów sumienia, nie dlatego, że z kimś się przespałam, ale dlatego, ze nic do tego kogoś nie czułam. Przynajmniej za pierwszym razem chciałabym, żeby było... nie wiem (teraz będę wyśmiana) magicznie i wyjątkowo, i może nie koniecznie z wielkiej miłości, ale z uczucia i z uczuciem, nie byle jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem serio
widze ashley że skaczemy na te same topiki Naprawde mamy sporo wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm generalnie czlek nie powinnien robic czegos przeciwko sobie..i ajk ktos mu mowi,ze ejst gkupi i dziwny i am isc na calosc ,lecz osoba ktorej to dotyczy nie chce to po co...zycie se ma zjebac..:O rob to co czujesz i pierdol inne opinie...najwazniejsza jest twoja ashley :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem serio-> co z tego, że facetom zalezy na doświadczeniu? Przecież to kobiecie powinno być dobrze, ona powinna czuć się bezpiecznie i pewnie. A jeśli dziewczynie zależy na zdobywaniu tego \"doświadczenia\" to przeciez droga wolna, drzwi stoją otworem, a może raczej nogi... Ciekawa jestm tylko, czy taka doświadczona dziewczyna będzie miała szacunek u tego faceta, u innych ludzi i czy będzie potrafiła spojrzeć potem w lustro... Ja nie potępiam osób, które rozpoczynają współżycie w wieku 15 lat, ale dla mnie jest różica między uprawianiem seksu a puszczaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×