Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliksir miłośći...

sex analny !!! !!! mój facet mnie namawia a ja sie boję!!! !!!

Polecane posty

Gość jak chcesz
jesli uwazasz ze chcesz tego sprbowac to czemu nie?kazdy z nas jest inny . jednemu to sprawa przyjemnsc innemu niestety nie. Wszystko zalezy od Ciebie zrobisz jak bedzesz uwazala. ale pamietaj - nic an sile . jak bedzie Cie bolalo- to powiedz o tym partnerowi - i zakonczcie sprawe.POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvv
ale wy baby gupie jesteście!!!dajcie sobie jeszcze w ucho wsadzac i juz wszystkie otwory beda wykorzystane hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvv
mi moj tata nawet czasami "ładuje" w dziórke nosa dlatego mam je takie rozepchane:O ale przeciez nie uroda jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
Ale wy głupoty wypisujecie o jakichś zwieraczach poluzowanych, o bólu i przyjemności tylko dla faceta z seksu analnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Słuchaj dziewczyno, jesli nie jesteś na razie na to gotowa psychicznie, to nic na siłę, każ mu poczekać, mozliwe że przyjdzie taki dzień, kiedy sama zainteresujesz się tą formą miłości. Ale, na miłość Boską!, nie czytaj tych durnych wypowiedzi, gdzie piszą o tym, że zawsze to boli, bo to NIEPRAWDA - jesli jesteś dostatecznie podniecona i rozluźniona,a facet jest delikatny, to będzie to dla ciebie nieziemską przyjemnością, a nie bólem. Na wypróżnianie się nie ma to najmniejszego wpływu i NIE JEST TO ŻADNYM ZBOCZENIEM, jak ktoś smiał napisać - każdy seksuolog powie ci, że jest to bardzo popularna (wbrew pozorom!) i mieszcząca się w granicach normalności forma kontaktów intymnych. I co bodaj najważniejsze: ty również możesz mieć świetne orgazmy przy tej formie seksu, więc nie słuchaj panien, które tutaj wypisują głupotki o przyjemności tylko chłopa!:D Ja sama uwielbiam tak się kochać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
Jak dla mnie 2 penisy w dupie to minimum!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mial kiedys robiona lewatywe??????Mysle,ze to jest troche podobne,przynajmniej na drugi dzien.Nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
DO BOGI Po prostu źle się tego z facetem zabraliście skoro masz takie niemiłe wspomnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze efekty tak dobrej zabawy beda dobrze widoczne w podeszlym wieku.Lepiej juz teraz zaopatrzcie sie w pampersy.Zwieracze tez sie psuja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
ale głupstwa wypisujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnisz moje slowo ale juz bedziesz w pampersie perelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę
Adamowa po raz kolejny: po co to wciskanie kitu, że to jest normalne! :o NIE JEST I NIE BĘDZIE! Śmieszą mnie takie jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę
Już wspominałam że gdzieś czytałam o skutkach (to były wypowiedzi kobiet których to dotyczy więc miały podstawy) więc Adamowa nie chrzań, że to nie będzie miało dla Ciebie ani dla zadnej z tych (powstrzymam się od okresleń) skutków w przyszłości. Bardzo się zdziwisz/ Ale to na szczęście Twoj problem a nie moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
TO WY MACIE PROBLEM!!! Poczytajcie sobie trochę PROFESJONALNYCH stron w necie seksuologicznych, albo idźcie do lekarza najlepiej spytać, czy seks analny to jakaś anomalia/zboczenie/patologiczna perwersja! Dziwię się, że ludzie, którzy korzystają z wynalazków XX i XXI wieku mają tak zacofane i średniowieczne poglądy i wierzą w tak durne przesądy!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę
wiesz co Adamowa.... to, że Ty nie masz szacunku sama do siebie i zgrywasz się na wampa xx wieku nie znaczy ze kazda taka musi byc (i chwala za to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
Ja się na nic nie zgyrwam i zapewniam cię, że seks analny znany jest od starożytności, więc wiesz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka2121
Seks analny zawsze był i bedzie. NIE JEST TO ZBOCZENIE. I jeszcze jedno: JAK SIE TO TOBIE NIE PODOBA, TO TEGO NIE RÓB!!! A INNYM POZWÓL ROBIC W SWOIM WŁASNYM ŁÓZKU NA CO MAJA OCHOTĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka2121
Aha, ludzie mówia, że dupa słuzy do srania, no ale usta tez są niby stworzone do czegos innego niż do orala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex analny to narma
dobre sobie :P faktycznie norma dla takich jak wy :o ludzi bez zasad moralnosci i jakichkolwiek granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex analny to norma
miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka2121
A co ty możesz wiedziec o mojej moralności? Śmieszne to jest. Niech każdy robi, co mu sie podoba. Ja nikomu do łóżka nie zaglądam. Jeśli nikt nie jest przymuszany i obu stronom sprawia to przyjemnośc to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne.....
niedlugo beda wmawiac ze trojkaty, czworokaty i pedofilia to norma :o:o i kto wie co jeszcze :o jak dla mnie to i w nosy mozecie sobie wsadzac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne.....
Malutka czy Ty probujesz sama siebie przekonac? bo mnie nie musisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne.....
lusesita twoje zdanie wszyscy znaja....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka2121
Ja po prostu jestem zdania, że po co się wpieprzac w czyjes życie? Co, Wasze jest tak nieciekawe że musicie innym do łóżka zaglądac? Pedofilia dla mnie nigdy nie bedzie norma, jak dla każdego normalnego człowieka. A jeśli chodzi o seks grupowy, to takie orgie sa znane nie od dziś. Tyle że się o tym nie mowi. Ja sama na seks grupowy bym się nie zdecydowała, bo nie mam zamiaru dzielic się moim uchochanym z kimkolwiek. Ale jak ktoś to lubi, to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajmu dajmu dajmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne.....
Malutka czyli to ze mowi sie o czyms to juz znaczy ze to jest cool i ok :o ale ty jestes.. no coment :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne.....
no tak... to ze ktos jest pedofilem to tez jego sprawa. jak kazda inna rzecz :o poza tym to jest forum-kazdy moze sie wypowiedziec. i sorki-czy ja zagladam do twojej sypialni? :P na szczescie nie znam cie "na zywo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne.....
a swoje zdanie kazdy ma prawo wypowiedziec :) przykro mi ze tego nie akceptujesz ale jak chcesz to mozesz zalozyc wlasne forum dla "wspanialych" (patrzac na bich twoimi kategoriami" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×