Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pulcheriusz29

uczciwość partnerska zanika

Polecane posty

Gość pulcheriusz29

wiem, że u facetów także ale ja skupię się na kobietach. Dawniej kobieta nim facet zaczął się angażować czuła się w bowiązku poinformować o faktach ze swojego życia, które mogłyby zmienić jego uczucia do niej. Facet miał pe łną wiedzę i tym samym wolny wybór. Teraz natomiast kobiety zawsze usiłują najpierw człowieka omotać emocjonalnie, a potem ujawniają mroczną prawdę o sobie ... z wyjątkiem tej, że robiły za materac w koszarach. Dowiadujem się o tym o czym nawet w najkczarniejszychy snach nie przeczuwaliśmy. I mamy problem ... z powodu tej ewidentnej ich nieuczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burdionka
błądzisz ! My kobiety nie jesteśmy zainteresowane uczciwością, i to w żadnym wzgędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunik
najważniejsze, że interes wychodzi ... i wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fukierka
jakiś chiński mędrzec czy jakiś inny powiedział, ze w miłości i seksie kobieta i męzczyzna są jak wodzowie wrogich armii, więc nie licz na litość jeśli jesteś frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fukierka
puchi ty jakiś miękki jesteśśśśśśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
bardzo miękki.. ze mnie to same demony by wylazły w kontakcie z takim safandułą i mizoginem kuwa... "mroczna prawda o kobiecie"... że niby miała wcześniej jakieś życie seksualne czy inne wogóle?? no zrozumiem jeśli temu człowiekowi chodzi o to że większość kobiet okazuje się psychopatycznymi morderczyniami i takie tam, to by rzeczywiście było mroczne "dawniej kobieta (...) czuła się w obowiązku poinformować"... he, a niby dlaczego jemu się tak wydaje?? głupie to jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thank you...
Thank you for loving me :) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnik
z kobietami tak zawsze - wciskają kit, że kochają a potem zachodzą w ciązę z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...aż mi smutno, to fakt obserwuje koleżanki i aż mi wstyd za kobiety. ale jak juz zostało podkreślone tyczy się to również mężczyzn a może i przede wszystkim mężczyzn. byłam z facetem 5 lat , związek na odległość, mimo że widywaliśmy się niezbyt często było cudownie, aż pojawiła się i zamotała mu w głowie... płakał jak się rozstawaliśmy mówił że nie przestał mnie kochać... tak mu było wygodniej - ją miał pod ręką w tym samym akademiku na zawołanie gdy tylko fiutek go zaswędział.... a ona dobrze wiedziała ze ja jestem ze kocham , wyczuła moment i wlazła ze swoją dupą ... mało jest uczciwych kobiet, takich z poczuciem honoru i prawdziwej dumy, jakoś poprzewracał się system wartości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mawia moja mama: faceci myślą głównie fiutkiem a złe i próżne kobiety to wykorzystują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajakos
moja kobieta ma zdaje się smrodliwe zaszłości ale boję się spytac, a nawetr pomyśleć ... bo kocham jak wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej smrodliwa przeszłość niż teraźniejszość, dopóki nie dorobi Ci rogów będzie dobrze, lepiej zapytaj, warto rozmaiwać żeby Cię potemjakiś jej znajomek nie zaskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa kobieta
to jak milion w totolotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×