Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do Kobitek

czy lubicie chodzić bez stanika????

Polecane posty

Gość gość
Mam duze piersi 38HH i nie lubie nosic stanika. Latem ludzie robia sensacje ale mi to nie przeszkadza. Dzieki temu poznalam fajnego faceta ktoremu sie spodobalam. Gdy mnie zobaczyl to nie musial sie bac ze moze chowam placki w staniku. Nie musial tracic czasu. Mogl dokladnie widziec ze mimo ze moje piersi troche wisza to sa obfite i pelne i ciezkie. Podoba mu sie tez to ze nie przejmuje sie ludzmi i w ciagu dnia smialo chodze w miescie bez stanika mimo ze mi piersi skacza. Mowi ze jest to oznaka pewnosci siebie i silnego popedu seksualnego i tego ze jestem otwarta seksualnie. Jest we mnie zakochany i jest ze mnie tak dumny ze nieraz sie przed kolegami chwali pieszczotliwie mowiac: "zobacz jakie ta krowka ma fajne ciezkie wymionka". Mowi ze chce sie ozenic z kobieta z bardzo duzym biustem ktora nie jest pruderyjna bo on nie chce spedzic zycia uprawiajac nudnego seksu. Mowi ze chce miec zone ktora jest troche wyuzdana, i ze chce ze mna chodzic i mnie blizej poznac i sie przekonac jaka ja jestem. Wiec jest teraz moim chlopakiem. Spotykamy sie z Robertem na imprezach na ktore mnie zaprasza i podczas ktorych mnie testuje czy zgodze sie na rozne zabawy seksualne. A ze uwielbiam sex, jeszcze na razie go nie zawiodlam i jest tak zadowolony ze ciagle mowi ze jest taki szczesliwy ze spotkal taka fajna zbereznice. Inne dziewczyny, mowi, nie chca nawet wziac do buzi gdy sa ze mna sam na sam, a ty, mowi do mnie, chetnie to robisz z nami trzema. Jestes najbardziej seksowna dziewczyna na swiecie i taka zone wlasnie chce. Jezeli bedziesz robic wszystko o co prosze to za dwa lata sie pobierzemy, mowi Robert. Badzo lubie te imprezki. Czas tak szybko leci ze zanim sie obejrze Robert kaze mi isc do domu bo jest swit. Do domu mam 3 godziny na pieszo ii ten caly czas mysle o tym co sie dzialo na imprezie i mnie to kreci i nie moge sie doczekac kiedy do mnie zadzwonia cali najarani i mnie zawolaja na nastepna imprezke. Dzieki temu ze nie nosze stanika mam fajnego narzeczonego z ktorym mam swietna zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem będą długie i zwisające. nie chodźcie w stanikach w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust nie wymaga biustonosza,W nim traci naturalną spręzystosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali34
lubimy i chodzimy według mnie ten zbawienny wpływ biustonosza to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enceladus
Doprawdy nie wiedziałem, że nasze wspaniałe dziewczyny tak kochają wolność! Byłem przekonany, że będą bronić biustonoszy jak niepodległości. A tu proszę ... Tak! Wolne, nieskrępowane, dotlenione, sprężyste biusty bez szelek!!! I radość patrzenia ... Luźne cycki - niech żyją, niech żyją, niech żyją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nawidze stanika i bardzo zadko go nosze ,ale jak juz ide na randke i jestem pewna ze bede brana na ostro to nie ma mowy zebym stanik miala na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanik zakladam tylko gdy wychodze z domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enceladus
Kocham Was! Lejecie miód w moje serce. :) Cyckonosze na stos! A obrońcy pruderii na pal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzefa
Witam! Szukam kobiet i dziewczyn w różnym wieku, które z różnych powodów nie noszą staników. Chciałabym poznać ich motywacje, refleksje i odczucia w tym temacie. Interesuje mnie to głównie ze względów osobistych-sama od lat nie noszę stanika i przeszłam długą drogę z samoakceptacją w tym zakresie. Jeżeli któraś z czytających chciałaby się podzielić swoimi przemyśleniami i doświadczeniem, to bardzo proszę o kontakt. Chciałabym przede wszystkim wymienić się refleksjami a później być może napisać o tym pracę . Pozdrawiam. Justyna justyna.projekt@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotowłosaitrzymisie
Lubię ale tylko w domu :) bo na dworze za dużo mężczyzn jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem chyba lubią bo w upały to musi być ciężko wytrzymać jeszcze w staniku.Zauwarzylem że te kobiety które maja ładne i jedrne piersi czasami chodzą bez stanika.Tylko te które maja push apy i obwisłe cycki ze stanikiem się nigdy nie rozstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Ja mam bardzo ładne i jedrne piersi, a nigdy nie rozstaje się z biustonoszem. Dlaczego? Bo mam duży biust przy drobnej sylwetce. Faceci gapia się na moje piersi. Bez stanika...nie moglabym przejść spokojnie ulicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz rację bo gdy kobieta ma bardzo ładne piersi to ciężko jest nam ich nie podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciemniasz masz widocznie obwisłe lub małe piersi skoro chodzisz zawsze w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75 F. Według ciebie to małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mile są w dotyku?pewnie je powiększała?Niewiele kobiet ma ślicznej naturalne piersi tej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiększałam ,taki mi się "trafił" po prostu. A z nim kłopoty przy doborze ubrań, bielizny. Ale nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slicznie muszą się prezentować gdy nie zalozysz stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też by te niedogodności podczas zakupów nie przeszkadzały gdybym takie piersi miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wrażliwe sutki - zwykłe t-s**ty je drażnią. Koleżanka poradziła mi i pożyczyła na początek koszulkę z microfibry - bardzo elastyczna i przylegająca. W naturalnym kołysaniu biustu materiał nie ocierał sutek bo wraz z nimi się elastycznie układał. Na początku używałam wyłącznie ciemnych koszulek żeby sutki nie były zbyt widoczne, ale teraz często zakładam jasne, szczególnie na choć trochę kameralne sytuacje. Niekoniecznie tylko w domu, mogą być wyjścia w plener, ale nie na zakupy. Mój chłopak lubi taki styl, lubi jak podkreślam taką swobodą moje zaufanie i oddanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo ładnie staniki należy wyrzucić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosiłam "dopasowane staniki" i ciągle mnie uwierały, przeszkadzały...Stwierdziłam, że to nie ma sensu. Teraz noszę takie materiałowe, które jedynie mi stabilizują biust przy chodzeniu i czuję się o wiele lepiej. Chociaż praktycznie w domu w ogóle nie noszę. :) Jest to wygodne. Mam w sam raz biust i nie lubię go bardziej podkreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze podkreślenie biustu to brak stanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która na na sylwka kreacje bez?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze lubię chodzić bez. Stanik zakładam tylko do pracy i gdy muszę. Nagie opalanie i pływanie też bardzo mi się spodobało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staniki są be, niewygodne i uwierajace. Dlatego jak tylko mogę chodzę bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×