Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ika29

przereklamowane uczucie milosci

Polecane posty

Gość ika29

wydaje mi sie, ze cos takiego nie moze mnie juz spotkac. Bylam zakochana i wierzylam w milosc dwa razy w swoim zyciu. A teraz? Wydaje mi sie, ze juz nie potrafie, bo kolejne zwiazki, a nawet obecny polega bardziej na przyzwyczajeniu, obawy przed samotnoscia, itp.... Mam 29 lat i za soba wiele dziwnych i trudnych doswiadczen zyciowych. Teraz jestem w zwiazku - mozna by powiedziec na odleglosc, bo widujemy sie raz na miesiac. I tak juz od 3 lat. Z jednej strony nie chce nic zmieniac, z z drugiej tesknie za taka codziennoscia bycia z druga osoba. z moim obecnym partnerem jest to w tej chwili nie mozliwe. A czekanie ze cos sie zmieni doprowadza mnie juz do szalu. Jestem juz tym wszystkim zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika29
ja tez czasem czuje jakbym przegrala najlepsze lata ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika29
wydaje mi sie, ze juz zawsze bede bardziej wyrachowana niz spontaniczna, co wyklucza wiare w to magiczne slowo jakim jest milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstak jeży
W wieku dwudziestu paru lat przegrane życie???!!! CZEGO ŻEŚCIE SIĘ NAWALILI??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cieszę się, wszystko wydaje mi się bezsensowne, może to depresja???.........nie raczej nie.....co się z tym światem dzieje, z tymi ludźmi, z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika29
tak naprawde to same sobie stwarzamy te problemy.......... ale jak jest do dupy to trudno byc optymista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×