Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irkaaa

Pierwszy raz dla chłopaka

Polecane posty

Gość Irkaaa

Czesć. mam problem: moj chlopak stresuje się przed pierwszym razem bardziej ode mnie. Co powinien zrobić,zeby się wyluzowac?. To pytanie kieruje głównie do panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
poczytaj topik Niedoświadczony partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
no chłopaki dajcie jakieś konkretne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
zaden z Was się nie stresował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
okolicznosci?- normalnie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli sie kocha tego to nie bedzie przeciez szukac chlopaka, ktory juz ma to za soba. w praniiu wyjdzie jak mowi moja babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
ale moj chlopak tego nie robił, wiec mam z nim tego nie robić?? Po prostu musi zapanowac nad stresem.Tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
link nie działa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
alkhol to dobry pomysł? Oczywiscie nie chodzi mi o opicie się, ale o np. piwko, lampke wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda J23
Taka ilosc nie zaszkoszi, tylko niech to bedziefaktycznie lampka wina . I nie traktujcie tego jak egzaminu, pokazcie sobie, ze sie kochacie...facet tez chce to uslyszec czasami... i wiecej luzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz
to wobec tego cytat "Czy to normalne, że są one dla niedoświadczonych partnerów raczej krępujące niż przyjemne? Pierwsze kontakty seksualne zazwyczaj są niezbyt udane. Od natury otrzymujemy w prezencie popęd seksualny, ale nie umiejętność jego realizowania. Dlatego dla młodych ludzi "ten pierwszy raz" może się okazać kłopotliwy - są bardzo podekscytowani, walą im serca, trzęsą się ręce i wszystko przebiega nieudolnie. Zwykle chłopakowi trudno jest nawet znaleźć drogę do dziewczyny. To nic nie szkodzi - trzeba podejść do sprawy spokojnie, za którymś razem w końcu się uda. Wszystkim początkującym kochankom chciałabym jednak poradzić, by zadbali o to, aby swój pierwszy raz przeżywać w odpowiednich warunkach - w sytuacji, kiedy mają dla siebie dużo czasu i oboje czują się bezpiecznie. Trudno o udany seks, gdy się przez cały czas nadstawia ucha, czy ktoś właśnie nie przekręca klucza w zamku... " A dobrze by było przeczytać całość , bo nie gotowych recept na seks : http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/0,52521,2220041.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 26 Iat
chociaz nigdy nie mialem dziewczyny to zdarlem 12 nadmuchiwanych lal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
dzieki za odpowiedzi link . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z A Masz.Trudno o udany seks,gdy się przez cały czas nadstawia ucha,czy ktoś właśnie nie przekręca klucza w zamku.To może być ekscytacja i podnieta u par ,które pierwszy raz mają za sobą.Ale nie przy pierwszym razie,gdy oboje jesteście \"zdenerwowani\" zaistniałą sytuacją.Każdy chce to zrobić i mieć ten pierwszy raz za sobą.Stąd ten stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfssghdhfgj
Musisz go rozlużnić ! Chyba wiesz co go "podnieca" - jaki twoj stroj i sposob zachowania ... odpowiedni nastroj musi byc - musi Cie chciec po prostu ! (oczywiscie odrobina alkoholu nie zaszkodzi i musi czuc sie pewnie , tzn. wiesz zeby nie bylo zadnego sresu - za godzine wracaja rodzice, itp) Duzo zalezy od ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
dzieki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×