Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

załamałam SIĘ WCZORAJ jak usłyszałam JAK wyglądam..

Polecane posty

akurat tak się zdarzylo ze szlam sama po 24 przez centrum miasta...A ze pokłócilam sie z facetem chccialam mu na zlosc zrobic i ubralam sie w MINI:( i to byl bląd.Szła grupa pijanych chlopaków i jeden krzyknął :Nogi grube że huu.... Czulam sie okropnie ,potworniei zle.....Od dluzszego czasu odchudzam się ale mi to NIE IDZIE .waze 72/179 cm wzrostu .Jestem zalaman bo od jakis 2mcy skacze na skakance regularnie ,no i ja prawie nic nie jem. Kiedys mialam anoreksje ,wzaylam 42 kg przy / 177 cm wzrostu Imysle ze to mi rozlegulowalo przemiane materii. Ja naprawde niewiele jem......A te nogi zawsze mi się wydawaly proporcjonalne i inni tez tak mówili ... jestem zalamna ,chcialm wczoraj zawojowac no i mam teraz po łbie ,czyli wiem ze jestem NIEATRAKCYJNA I jak dobrze pójdzie to jeszcze strace faceta.... aha Kiedys biegalam 3 razy w tygodniu ,ale OKROPNIE SIE wstydze bo wydaje mi sie ze WSZYSCY SIĘ NA MNIE PATRZĄ ...jak pokonac to glupie mysślenie?tak lubie biegac aler ten wstyd CO LUDZIE POWIEDZA ?tez tak macie? a jak jeszcze facet MNIE ZOSTAWI (jest zajebiscie przystojny ) i we mnie zakochany ) to juz NIC TYLKO SOBIE W ŁEB PALNĄC JAKI SPORT odchudzi mnie najszybciej ,a ja tak mało jem ,naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steliina
Zmień faceta!!!! Odpowiednia- zdrowa dieta i rowerek wystarczy. Wiem , ze po programie "Chcę byc piękna" wszystkie dziewczyny maża o super sylwetce i pięknym wyglądzie - trudno tak jest. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie sie, ze sie zalamalas, jak sama zle o sobie myslisz to takie osoby beda tylko to \"potwierdzac\". A co cie obchodzi ich opinia skoro ich nawet nie znasz? Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steliina: a dlaczego mam zmieniac faceta jak go kocham ,a on mnie.To nie on mi powiedzial ten komentarz tylko OBCY FACECI .dla niego moge wazyc nawet 90 kg(o zgrozo ) - tak powiedzial ze będzie mnie nawet wtedy kochal .Chyba się nie zrozumialysmy ,lecz dziękuje za komentarz. jemu mój wyglad nie przeszkadza ,ale i tak jest nieciekawie z innych powodów no ito mnie tak martwi ,doluje ... ja sobie jakos w glowie zakodowalam ze i tak NIE SCHUDNE I TAK!! sZOk JA juz mam obsesje ale zrobie wszystk o,wszystk ochoćbym miala paść z wycienczenia od dzis : - 3 razy w tg BIEGANIE = 30/40 min - codziennie SKAKANKA = 30 min- do 60 min - 2 RAZY W TYGODNIU basen = 60 min - codziennie STEPER = 30 min no i jak będe MAŁO WPIERNICZAC TO NIE MA bata zebym nie schudła do jasnej ciasnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanow sie czy warto
na pewno wiesz, ze anorektyczką bedziesz juz do konca zycia. chcesz znow popasc w glupie schizy? i to przez kogo? przez paru nawalonych meneli, ktorzy plotą 3 po 3 bo za bardzo nie maja kontaktu z rzeczywistoscia :O ps. najszybciej sylwetke poprawia basen a najszybciej rujnuje ją glodowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce goi się najdłużej
Pól roku temu ważyłam 55 kg/165 cm. Teraz 44 /165 - i nie czuje sie wcale atrakcyjna - wszędzie wystaja kości , zero bioderek i biustu. Nie warto było!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów się- czy bardziej liczysz się ze zdaniem swojego zakochanego w tobie chłopaka czy z tym co myślą jacyś pijani chłoptasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V21
niestety im mniej jesz, tym - paradoksalnie - wolniej chudniesz, a potem już wcale. musisz się niestety przemóc i jeść CONAJMNIEJ 1000 kcal/dzień bo niedługo zaczniesz tyć od czegokolwiek. Żeby nie przytyć poćwicz parę dni trochę więcej, aż organizm się przestawi na większą dawkę kalorii. Super efekt może też dać połączenie 1000 kcal z dietą South Beach. No i oczywiście ruch, pamiętaj, że dopiero po 20 minutach spala się tłuszcz. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juda
Ja kilka lat temu byłam szczupła i bardzo zgrabna, wszyscy się zachwycali, że jestem taka zgrabna. Idąc ulicą czytałam gazetę, jeden dupek powiedział do mnie :"Nie czytaj gruba". Zrobiło mi się tak przykro, ale swój rozum mam i wiedziałam, że nie mam z czego schudnąć. Bo co to za dieta z kości na ości. Miałam się odchudzać bo jakiś frajer stwierdził, że jestem gruba mimo, że byłam chuda. A teraz o dziwo kiedy naprawdę przytyłam nikt tego nie komentuje. Anoreksja, nadmierne odchudzanie to choroba w którą wpędzają nas inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy po pijaku widzą podwójnie;).To tak na pocieszenie... Heh..,poza tym sama znam takich gości,którym podobają się bardzo chude dziewczyny.Każda,która odbiega od normy jest krytykowana.Jest ich niewielu,no i nie ukończyli jeszcze 21 roku zycia:P.Dlatego nie warto się przejmować.Większość facetów uwielbia okrąglejsze kształty.Np.mój facet nie lubi chudych,ogląda się tylko za szczupłymi,ale z okrąglejszymi biodrami,wystającym tyłkiem i widocznym biustem:D. Co do Twojej diety,to wydaje się mi zbyt rygorystyczna.Jak można nic nie jeść? ... \"ja sobie jakos w glowie zakodowalam ze i tak NIE SCHUDNE I TAK!! sZOk JA juz mam obsesje ale zrobie wszystk o,wszystk ochoćbym miala paść z wycienczenia od dzis : - 3 razy w tg BIEGANIE = 30/40 min - codziennie SKAKANKA = 30 min- do 60 min - 2 RAZY W TYGODNIU basen = 60 min - codziennie STEPER = 30 min no i jak będe MAŁO WPIERNICZAC TO NIE MA bata zebym nie schudła do jasnej ciasnej?\" Ten program z ćwiczeniami,które rozpisałaś jest dobry ,ale musisz przy tym JEŚĆ.W Twoim menu powinna znależć się woda mineralna (2 litry dziennie),zielona herbata,ciemne pieczywo,nabiał i oleje roślinne.Zastąp tłuste mięso chudym,NO I ZAKAZ SPOŻYWANIA SŁODYCZY.Jedz 5-6 posiłków dziennie i ostatni posiłek najlepiej trzy godziny przed snem.I staraj się jeśc ,kiedy tylko poczujesz głód.Lekki niedosyt jest wskazany,ale bez przesady. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jak Twój facet kocha Cię i akceptuje taką jaką jesteś,to nie rozumiem,czemu się załamujesz?Dbaj o siebie,zdrowo się odzywiaj i przede wszystkim ..WIĘCEJ OPTYMIZMU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli303
Mój narzeczony naśmiewał się ze mnie że jestem prosiak itp. wkurzało mnie to ale nie pokazywałam,że mi przykro chociaż wiedziałam jak wyglądam i że powinnam schudnąć. Pewnego dnia bez jego wiedzy zamówiłam sobie African Mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam również regularnie się odżywiać oraz więcej się ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×