Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedząća

WEJDZCIE!!!!!!!! PROSZE !!!!!!! CZY MOŻNA ZAJŚĆ W CIĄŻĘ JEŚLI....

Polecane posty

Gość niewiedząća

kilka kropel spermy spadło na moje włosy łonowe.. już niedaleko warg sromowych może 1 albo 2 cm. MUSZE WIEDZIEĆ. CZy jest jakieś prawdopodobieństwo!! AHA i kiedy kobieta może zajść w ciążę to znaczy kiedy ma dni płodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dni płodne
Jesteśmy w środę i czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząća
pytAM bo biore ciężkie leki i nie moge zajść w ciąze..BO dziecko się urodzi chore... a nigdy bym sobie tego nie wybaczyła żeby miało chorować przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząća
no właśnie ja seksu nie uprawiam tylko peeting i tak się złożyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke wytraszona
no wlasciwe to tez mam taka sytuacje.... mam dni plodne i sie piescilam z chlopakiem.... no i nie wszedl we mnie ale peeting uprawialismy (tzn. ja mu raczka on mi paluszkami) no i takze sperma prysnela a pozniej troszke sie opcieralismy obsiebie.... ale skoro nie wszedł we mnie.... to mozliwe ze sperma dostala sie do srodka... raczej na palcach nie przeniusl....No nie wiem sadze ze to troszke maloprawdopodobne.... ale w sumie kto wie..... Ja mam nadzije z eza 9 miesiecy nie bede miala bvobasa.... A tak do tematu to dziewica w ciazy mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząća
no ja na szczęście chyba nie mam dni płodnych. powinnam dostać okres za 5 dni, więc licze że jesli nawet ten plemnik się przecisnął to i tak nic mu po tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____BEA_____
NIE MOZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke wytraszona
no ja mysle tez ze tak prosto to nic nie ma....ale jak czytalam gdziec na forum to ktos cos wspomnial o dziwicach w ciay.... No czy wy slyszelisci eo przypadkach z zycia wzietych gdzie ktos przez peeting wciaze zaszedł nawet jesli byly to dni plodne? I wogle jesli jestem podczas dni plodnych to co popiescic sie nie mozna? jak to robic ostroznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QRNA MAĆ
Dziewczyny!!! Ile macie lat?! żeby nie wiedzieć elementarnych prawd o ciele kobiety (o swoim ciele) a brać się za sex... o zgrozo..., gdzie wy żyjecie na księżycu?? Z matka porozmawiaj, poczytaj chociażby w necie...sorry ale to przerażające...potem jedna z druga załamana bo pieluchy trzeba zmieniać, a to już nie zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząća
no ja mam już 22 lata, a z mama o tym nie porozmawiam bo ona akceptuje jedynie całowanie się przed ślubem... TAKIE pytania nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząća
do QRNA MAĆ a jeśli ty jesteś taka mądra to może odpowiesz na pytanie a nie swoje opinie wyrażasz.. o to cie nikt nie prosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa.....
i komu tu wierzyć.. jedni piszą tak inni inaczej.. CZy sobie żartują. niektórzy nie wiedzą tego inni nie wiedzą kto jest prezydentem w Hiszpanii. I kto tu jest debilem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa.....
Uwaga: Dziś Hiszpania jest Królestwem, ale oficjalnym tytułem szefa rządu jest prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa.....
więc jednak ma, widzisz az taka mądra nie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa.....
eh trudnno się z debilami rozmawia. Jak ktoś może się jeszcze wypowiedzieć na temat dyskusji to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa.....
lepiej zostawmy tych prezydentów i napisz może jakie jest twoje zdanie na temat topiku. czy można czy niemożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem ciekawa.....
skąd się tacy beznadziejniluddzie biora jak ty... tego niestety nie wiem twoim żródłem wiedzy było zawsze bravo girl wiec szkoda w ogóle z tobą gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke wytraszona
hehe no i o czym wy tu gadacie... o jakiejs hiszpani bosh.... tak dalekie dygresje sa brakiem kultury jezyka :P hehe a tak serio to moze wrocimy do tematu.... Bo moze takei cuda sie zdarzyly ze bez stosunku ktos w ciaze zaszedl? nie znacie takich? No bo ja do tej pory tylko jeden znam: hehe Jezus urodził się z matki dziewicy :P Noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Zacznijcie uprawiać seks/petting/cokolwiek PO przygotowaniu teoretycznym :-0 Unikniecie stresów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperience_ona
przygotowanie teoretyczne :) a gdzie takie mozna uzyskac:) Wez sie podziel swoim przygotowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
W takich papierowych wytworach zwanych ksiązkami. I Internecie na przykład. Nauczenie się obserwacji swojego ciała i oznaczanie dni płodnych nie jest chyba zajęciem przekraczającym możliwości przeciętnej nastolatki, prawda? Wystarczy sięgnąc po --jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperience_ona
zgadzam sie.... no dobra wiedzac ze ma sie dni plodne.... nie mozna juz spac z chlopakiem?? tzn. uprawiac peeting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny b
nie załamuj się toć becikowe mamy cieńki jakiś był kilka kropel tylko? jak mozna się brać za sex nie wiedząc nawet jak przebiega cykl kobiety myślisz naiwna że tylko sperma zawiera plemniki? bardziej przejmowałbym się śluzem któy wypływa z fiuta w trakcie . ludzie co się dzieje.... Boze widzisz i nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mezszysni podaczas dni plodnych sa niewskazani hehe :p Ojej ale tak prosto w ciaze sie nie zachodzi... wiec sie nie stresujta, ale i uwazajcie.. Hehe z tego co przeczytalam wynika ze zakaz zblizania sie do mezczyzn w dniach od 13-20 cyklu Hehe wiec mezow na kanape wyganiajcie bo jeszcze sen erotyczny bedzie mial i jak prysnie to ciaza gwarantowana hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×