Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gregoryy

Zaręczyny....Co sądzicie....szczerze...

Polecane posty

Witam Was..... chciałbym abyscie obiektywnie oceniły mój pomysł..... planowałem slub na przyszły rok, ale że życie płata nam różne figle....to oczywiscie mnie tez to nie omineło.....okazało sie ze zostane ojcem....i naprawde sie z tego ciesze !!!!!!!!! wiec niektóre sprawy trzeba przyspieszyc.... zareczyny wykombinowałem sobie tak wyjezdzam w przyszłym tygodniu nad morze, z moją ukochaną ( Ona wie ze jest to podróż służbowa ) wychodzimy na spacer przy zachódzie słonca , w plecaku schowany szampan, kieliszki i oczywiscie pierscionek........... klekam i prosze o ręke......... hmm.......banalne czy tez nie ? A może macie jakies inne ciekawe pomysły... prosze o obiektywne opinie......Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banalne, ale fajne;) mysle ze ja zapamietalabym takie zareczyny bardziej i z wiekszym sentymentem niz w jakiejs restauracji :0 powodzenia zycze i przede wszystkim ladnej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sama nie wiem 21
pieknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
Po prostu Bosko!!!!! ja tak zawsze chcialam. nad morzem.... cudownie. uwierz mi ze bedzie zachwycona. zaden banal. po prostu idealnie. tylko sie nie zdradz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatakutka
sliczne =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymka
Romantycznie...bardzo mi sie podoba:) Zazdroszcze Twojej dziewczynie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
o diabli... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touztoul
bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×