Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mininiiiiiiiiii

PYTANKo do kobiet

Polecane posty

Gość mininiiiiiiiiii

kobietki mam pytanie czy ktoras z was uzywała popmki erotycznej do powiekszenia łechtaczki podobno super sprawa osobiscie widziałam jak kobieta jej uzyła i miała spulchniona łechtaczke i wargi ......wtedy orgazm jest intensywniejszy i głębszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, że ogórki się wykopuje z ogródka... jak to dobrze, że na kafe są podszywacze, którzy nadrabiają braki w mojej edukacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ludzie piszcvie do rzeczy anie pociskaciwe farmazony ja minini tez uzywałam i polecam naprawde fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
pompka do spulchniania lechtaczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie gdzie mozna to cudo kupic...ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo nikt mi nie odpowie tylko poważnie.....bo wiekszośc pisze głupoty zeby sie rozładowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki i mozg
gdzies sie trzeba rozładowac...miedzy przerwami w seksie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savanah
moja łechtaczka sama w sobie jest duza i spulchniona więc nie musze uzywać pompki. zreszta jak tylko chwilke pobawie sie paluszkiem odrazu nabiera kształtu a zwiekasza sie o 10 razy .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale madrość zycia...........SMIECH DZIEWCZYNO PISZ ZE DO RZECZY A NIE OD RZECZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZ MAS SWOJĄ MĄDROŚCIA....no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukla
moja TEZ jest ok i daje mi duzo rozkoszy ale przy uzyciu pompki doznania sa niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pinki i mózg wow ale madrość zycia...........SMIECH DZIEWCZYNO PISZ ZE DO RZECZY A NIE OD RZECZY ZASKOCZ MAS SWOJĄ MĄDROŚCIA....no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savanah
Często rozmawiam ze swoją łechtaczką prowadząc wyczerpujące monologi na temat wpływu Andrzeja Leppera na ruchy narodowowyzwoleńcze Mulatów w Polsce. Ona zwykle cierpliwie słucha szeleszcząc cicho niczym opakowanie po drażach kokosowych z Biedronki, a ja w pełnym uniesieniu z powodu tak oddanego słuchacza zaciskam mięśnie poprzecznie prążkowane mojego wysłużonego,niestety zwieracza odbytu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty dziewczynko nudzisz wszyskich wywodami na temat draży ...boze co ty masz pod czerepem ....moja rada wsadz se te draze do cipy i spróbuj wyjac przez odbyt...ale bedziesz miec ubaw na całego HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukla
ludzie piszcie....nikt nie uzywał ....jednak to prawda ze polsce duzo brakuje do innych krajów w kwesii róznorodności uzywania akcesoriów erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minini
tak tak ..................................................'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minini
hallo moze ktos wreszcie napisze cos naprade na temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minini
to moze o innych zabawkach erotycznych....nie wstydzcie sie......wyrazac swoich pragnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minini
zapraszam na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minini
A może któryś z forumowiczów jest chetny zassać tak moja łechtaczkę na powiedzmy 30 min ? To chyba będzie lepsze jak stymulator.W kócu co natura to natura.Obiecuje rwanzyk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minini spadaj głupi podszywaczu i naucz sie najpierw pisac zamin cos wyslesz w świat....bo mamy z ciebie ubaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvre
dlaczego wszysscy lecą na wielkość.TAka mania ? IM wieksze tym lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ludzie ludzie....widac ze tu duzo małolatów.....do 2go podszywacza spookofacet ......widac masz problem z równowaga psychiczna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×