Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niki25

sexi przygoda....... OHHHH orgazm

Polecane posty

hallo jestem niki i kocham sex z 2 kobieta ..............nie mam stałej partnerki wczoraj przezyłam cos niesamowitego ........na studiach w łazience nieznajoma zaproponowała mi pieszczoty mojej muszelki, poniewaz zauwazyła ze sie masturbuje w wc i zaproponowała pomoc...było fantastycznie.....jej piersi i muszelka podnieciły mnie bez granic, to była ekstaza.....piesiłysmy sie bez granic w spazmach rozkoszy, jej muszelka smakowała podniecajaco...... moze macie ochote ze mna na taka przygode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle topik zamarł,,,,, kobiety w polsce są pozbawione przygód sexualnych....nikt nic nie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie tez spotkała takaprzygoda i zgodziłam sie spróbowac sexu z laska było fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie tez spotkała takaprzygoda i zgodziłam sie spróbowac sexu z laska było fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie tez spotkała takaprzygoda i zgodziłam sie spróbowac sexu z laska było fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprowadziła mnie do szczytowania w ciagu 3 minut byłam niesamowicie podjarana piesciła moja muszelke jezykiem a ja w trakcie lizałam sobie brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha
A ty znowu sama ze sobą gadasz?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chwili była zamiana to ja ja doprowadziłam do rozkoszy a potem ostre inamietne pieszczenie naszych ciał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze nic takiego nie przezyłam ale moje kolezanki tak ...ja znam takie akcje tylko z opowiadan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×