Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosienkaaaaa

małe piersi czy silikon?

Polecane posty

Gość zosienkaaaaa

pytanie do facetów. czy wolelibyscie dziewczyne plaska jak deska czy wtedy tolerowalibyscie silikon? prosze o "normalne" odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coraz czesciej mysle o silikonie. misiek sie sprzeciwia... ale moze uda mi sie go przekonac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersja1
jak masz już miśka...i to wyrażającego sprzeciw...to po co no ale jeśli jest to dal ciebie tak ważne...każdy robi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co? bo chcialabym latem założyć bluzke bez stanika, bo w stroju kąpielowym czuje sie jak deska:( sa sukienki pod ktore biustonosz nie pasuje.. chcialabym sie poczuc kobieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veras
To znaczy, że jak partner wyraża sprzeciw wobec operacji plastycznej, to kobieta ma sobie jej odmówić??? 😡 Jak zabroni pójść jej do fryzjera, do sklepu po super sukienkę czy inne rzeczy, to ma być jego niewolnikiem??? Ale jak ON chce kupić najnowszy wóż a ona się sprzeciwia, to mało nie dojdzie do rozstania, bo ON MUSI GO MIEĆ??? 😠 EGOIŚCI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co oznacza
plaska nie mozliwe zebys nie miala piersi dla mnie jablka to juz sa normalne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbfgn
->Veras , a jak towj facet chcialby sobie wstrzyknac silikon w posladki, albo zmienic operacyjnie ksztal fiuta, to bys sie zgodzila? w koncu to tez jego cialo i moze robic co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×