Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obesrwowator

Czy robienie z męża rogacza to przyjemność ????

Polecane posty

Gość on azona
Moge byc uprzejmy, mily, czuly, delikatny, wyrozumialy ale adorowac nie bede. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwowator
Swietne ujecia rogacza na tej stronie:) A moze tak Panie beda zamieszczaly linki z foto swoich rogaczy tutaj:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol gość
może jakaś mężatka napisze do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię doprawiać rogi moze jakas pani potrzebuje pomocy gg18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,ale tylko w obecności meża przy jego udziale wspaniały seks podnieconego męża widokiem seksu z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy robienie z męża rogacza to przyjemność". Dla mnie na pewno, lubię seks, a mój mąż jak to robię. Zawsze najpierw patrzy a potem się dołącza. Podnieca go moja niegrzeczna cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujecie nowego chętnego z nie małym ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam prosze zone aby sobie faceta znalazla i doprawila mi wreszcie te rogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, czułam ogromną satysfakcję, gdy wreszcie na to się zdobyłam i zrobiłam to.Mój kochanek jest żonaty, nie mam zamiaru ingerować w jego związek.Adoruje mnie w pracy, pracujemy w biurach po sąsiedzku.Z radością mu się oddałam, seks za pierwszym razem z nim był oczyszczeniem,był zjawiskowy,orgazmu dostałam na sam widok jego rozebranego. To jest bardzo, bardzo, bardzo podniecające kochać się z nim. Rozkładam nogi lub wypinam pupę na jego mrugnięcie okiem. Tak, mam wielką satysfakcję zdradzając męża.Za jego zachowanie, ordynarność,za całokształt.35 kobieta a leczyłam przez niego się z depresji.Zbieram siły by go rzucić.Jeszcze nie jestem gotowa, ale może latem to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna spytała o możliwość przyprawienia mi rógów niby żartem.Zgodziłem sie bez wahania.Nie pwiem gdy przyslo do ceksu z innym chłopakiem w mej obecnosci taki był warunek,miałem podnietę nie potrafiłem znalezć miejsce podczas gdy wchodził w cipkę ukochanej dziewczyny.Widząc to ukochana powiedziala bym przyszedł koło jej głowy i zaczęła robić mi loda.Pare razy pociągła i miałem wytrysk tak bardzo obfity,że nie dała rady wszystkiego połknać jak innymi razami przy robieniu ludzików.Wtedy dopiero zeszło ze mnie podniecanie.Gdy skończył kochanek zacząłem intensywnie robić minetkę czujac smak spermy kochanka.Kochanek miał obciaganego członka przez dziewczynę.Była to wielka przyjemność z podnieceniem dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam mezowi bardzo zadko loda , ale zawsze po umyciu , nie dawno wrcocilismy wieczorem troche wstawieni z ogrodka znajomych i zaczelam robic mu loda , myslalam ze zwymiotuje . Po calym dniu bez mycia , czulam mocz , spocony byl jego penis . Juz nigdy nie zrobie loda ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzę na temat inaczej, pierwszy aspekt to zaspokojenie siebie, drugi aspekt, to odbicie innej lasce faceta i to jest przyjemność. Zrobienie z męża rogacza to skutek uboczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×