Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DO PAŃ

DO PAŃ-JAKIEJ NARODOWOŚCI MĘŻCZYZNĘ BYŚCIE CHCIAŁY?

Polecane posty

Gość DO PAŃ

I DLACZEGO W ZASADZIE? DLACZEGO POLACY TACY ŹLI:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam.....
nie polaka a czemu??bo nie spotkałam takiego jak ON w Polsce Nie są źli ale nie oddałabym go za żadnego polaczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
ja mam Anglika,nie to zebym jakos marzyla o tym wczesniej ale milosci sie nie wybiera;-) Mialam tez kiedys chlopaka z Brazylii i z Kanady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem.....//
Polacy są beznadziejni!!!! 3/4 to matoły, pustaki, macho i analfabeci!!!! Na szczęście nie muszę się martwić tymi fajtłapami, bo mam extra chłopaka z innego kraju!!!! POLACY------->BRZYDALE I GŁUPKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem.....//
Polacy są beznadziejni!!!! 3/4 to matoły, pustaki, macho i analfabeci!!!! Na szczęście nie muszę się martwić tymi fajtłapami, bo mam extra chłopaka z innego kraju!!!! POLACY------->BRZYDALE I GŁUPKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral
Wybieranie faceta pod wzgledem narodowosci nie ma sensu, poniewaz w kazdym kraju sa idioci i wspaniali ludzie. Ja chce wspanialego czlowieka, moze byc Polak, moze byc cudzoziemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankas
ja bym chciała mieć chłopaka z Francji albo Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem---> nie dziwie się że na samych głupków trafiasz, skoro taki poziom reprezentujesz:O ale wierz mi - Polacy potrafia być swietnymi i przystojnymi facetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Adtral! Przy wyborze faceta nie kieruje sie narodowoscia, bo przeciez moze byc cudzoziemiec-idiota i cudzoziemiec-ekstra gosc (to samo w przypadku Polakow). Moj chlopak jest z Brazylii i jest kochany (serce) , ale nie dlatego, ze jest Brazylijczykiem, tylko po prostu jest takim dobrym czlowieczkiem. Choc u cudzoziemcow lubie to, ze przewaznie maja luzniejsze podejscie do wszystkiego i nie sa tak zestresowani jak Polacy, a ja nie lubie stresu. PS. Mialam tez Hiszpanow, sa weseli i usmiechnieci! (i kochaja kobiety, czasem az za bardzo :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem.....//
Ja po prostu piszę prawdę, a to chyba boli!!!! Lepiej jest napisać dosadnie, niż owijać w przysłowiową bawełnę!!! Polacy out !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam.....
dziwne podejście w każdej narodowości są dranie.ludzie są różni!!! ale chyba nie umiesz tego zrozumieć albo nie chcesz głupi upór... Gdybym spotkała Polaka takiego jak On to pewnie bym była z polakiem,bo to nie ma znaczenia jaka narodowość ale jaki jest człowiek .Ale dla Ciebie to chyba za trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
ja niemieszkam w Polsce i to co tu Polacy soba reprezentuja to tragedia...az mi wstyd i niestety ale nie moglabym sie zainteresowac zadnym tu mieszkajacym Polakiem,bez wyksztalcenia,rozumu niestety...moze w Polsce jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
nie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem.....//
napalona dziewczynka......ty weź się zajmij tym, co najlepiej potrafisz robić...czyli obciągać!!! jesteś pustą blondi w różowym sweterku,a twój chłopak polaczek, to jakiś kark....hehe Zamknij się i nie pisz do mnie prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka2333
ja mam albanczyka, najcudowniejszy facet na swiecie, za rok slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdej narodowości sa zarówno kobietry jak i mężczyźni interesujący i nieciekawi, mądrzy i głupi, ładni i brzydcy... nie ma kraju w kórym zyliby sami nieudacznicy albo sami super-extra-hiper.. takie mówienie, że wszyscy polacy są głupi świadczy o poziomie wypowiadającego się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
olololo ja bym sie bala Albanczyka...to jednak inna kultura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka2333
ja na poczatku tez sie balam , mieszkam z nim juz ponad rok, znam jego rodzine, jego mame, super ludzie, i bardzo bardzo dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
nie chce Cie straszyc ale po slubie to sie moze zmienic...ja juz slyszalam rozne historie...ale powidzenia Tobie zycze...i troszke zazdroszcze tego slubu...mi tez sie marzy ale mojemu facetowi nie:-( Tacy sa Anglicy im sie nie spieszy do oltarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka2333
jemu w sumie tez nie:) to ja mu tak ciagle truje, a albanczyk to nie arab, :) widze jaki maja stosunek do rodzicow, jak pomagaja kolegom, itp. tak na marginesie tez mieszkam w uk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
ehhh...zazdroszcze,jakos odbilo mi ostatnio i tak bardzo chciala bym byc juz mezatka...mam juz swoje latka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka2333
to tak jak mnie cos odwalilo, to chyba musi znaczyc ze jestesmy silnie zakochane heh :)ilemasz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
26... najgorsze to ze jak on byl we mnie bardzo zakochany to ja wiele do niego nie czulam a teraz jest na odwrot :-( Ile TY masz lat i Twoj przyszly maz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka2333
ja mam 23 , on ma 25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×