Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnaNiunia21

Dziewictwo

Polecane posty

Marcol jesteś skrzywiony emocjonalnie- po terapii u Rydzyka czy za dużo radia Wryja... yhm Maryja słuchasz? Doświadczenia sexualne sa potrzebne choćby w minimalnym stopniu i nie oszukuj się że dizewica będzie Ci wierna bo 90% kobiet które wyszły będąc dziewicami zdradziły męża... z ciekawości :P Głupi jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprwadę dziewicami są dziewczyny/ kobiety które: boją się ciąży, boją się sexu, mają uprzedzenia, społeczeństwo wywiera presję, wiara je do tego przymusza... tak naprawdę mężczyźni nie wiedzą jak bardzo SIEBIE krzywdzą, raz że ograniczają kobietę, a sami sobie pozwalają co jest hipokryzją!!! Nie mówię tego o męzczyznach którzy sa prawiczkami idac do ołtarza- tak samo w CZYSTOśCI Po drugie wiedząc wczesniej jak nam jest ze sobą w łóżku świadomie decydujemy się na bycie TYLKO z jednym człowiekiem do końca życia... w łóżku też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym pisze (pozwolisz Marcol że odpowiem). Za wszelką cenę wmawia się że dziewica będzie zdradzać. Tak wszystkie szmaty tak wciąż to powtarzają . A jak kobieta kurwa to nic jej nie zmieni, i predzej bedzie zdradzać po ślubie niż ta dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym żenił się z używaną to byłby najgorszy dzień w moim życiu. Coś dla masochistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faceci i wy się dziwicie że nie rozumiecie kobiet??? No coment - spadam stąd, nie ma tu ludzi inteligentnych a ograniczone mohery, ślepe na prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica21
mój chłopak powiedział że możemy się kochac ale nie ożeni się ze mną bo nie mam doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań ściemniać, bo żaden facet by tak nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
napalona, wlasnie tego raczej nie bede probowac zrozumiec bo to nie ma sensu...takie rozumowanie jest mi podejrzane+cos ukrywa...bo jesli w to wierzyc to jak te osoby bede potem uprawiac seks? przestana sie szanowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywłoki jakiś desant propagandowy przeprowadzają. Ja nie mógłbym szanować własnej żony gdyby zrobiła to z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica21
tak mi powiedział- tez sądzę że nie jest prawdziwym mężczyzną jak Ty... kocham cię prawiczku jestem dziewicą- chajtnijmy się i róbmy dzieci jak Bóg nakazał się mnozyć i będziemy się kochać przy audycjach radia maryja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam keidyś taka koleżankę - biegała do kościoła, zarzekała się że seks to dopiero po ślubie, zero antykoncepcji itp:) poznała fajnego, przystojnego faceta, po 3 miesiącach trzaskała mu lodziki, aż miło, po 4 bzykali się w różnych pozycjach - jej poglądy obróciły się o 180 stopni...:) wystarczyło żeby facet wyleczył jej kompleksy:) nie mówię, że wszystkie dziewice takie są, ale niestety duża część na pewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziąlem ślub z dzeiewicą i nie byłem prawiczkiem bo dla kobiet to nie ma znaczenia. Wolą doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica21
nie ma znaczenia? H I P O K R Y T A- SPRAWDź W SłOWNIKU DEGENERACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męeżuś
Zmyślasz historyjki na aktualne potrzeby. To nie są żadne kompleksy. Dziewictwo jest realną wartością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbver
ja bym chciał mieć dziewczyne dziewice.MAm 22 lata i jestem prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbver
ja bym chciał mieć dziewczyne dziewice.MAm 22 lata i jestem prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męeżuś
Faceci mogą bo nie posiadaja dziewictwa. Wszystko musisz robić tak jak faceci. Może zaczniesz sikać na stojąco. Bo jest wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica21
mężuś- sorry ale jestes pustakiem- brak ci samodyscypliny i motywacji, godności o której brak oskarżasz "nie dziewice"- jesteś żałosnym skurwiałym kundlem którego przygarnęła zakompleksiona dzieczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męeżuś
dziewico 21 jesteś zwykła prowokatorką. Ale zapewne już niedziewicą tylko zwykła szmatą w którą nie jeden się spuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiając z Toba czuje sie jakbym rozmawiała z prymitywnym prostackim pustakiem, więc zakończmy tę konwersację bo chłop z krową się za chuja nie dogada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcol
dobre, SZKODA ZE FEMINISTKI NIE PROPAGUJĄ SIKANIE NA STOJĄCO> MUSI BYĆ RÓWNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec porządnych dziewcząt zachowuje się kulturalnie. Ale jakoś dla takich szmat szacunku nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×