Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnaNiunia21

Dziewictwo

Polecane posty

Tak tak, to są takie argumenty szmat. Że jak dziewica to analnie się sexiła. To nie są argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleklol
mężuś... (nię mąż jak mężczyzna, tylko ciota "mężuś") nikt ci nie chce docinać - kązdy tu ma ubaw z ciebie bo nie dość że puszczałeś się z dupa na widoku to jeszcze myślisz że żona jest ci wierna... hmmm w sumie nie wiem czy powinniśmy mu przecierac oczy, w końcu możemy zniweczyć takie "dobre" małżeństwo bła ha ah ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez słucham manowara
i puszczam się ... z moim facetem aż miło i nie chcemy się chajtac ale zestarzeć się na kocią łapę :P niech ci pęknie guma z prostątutką mężuś- srężuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś infantylny. Zero argumentów i w dodatku obrażasz moją żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
może myślisz, że to docinki, ale sprawdź pupeczkę swojej połowicy, czy nie za luźna i szuflady, czy nie ma tam żadnego przyjaciela na baterię :) Z takim nieruchawcem jak ty kobieta musi sobie jakoś pomagać, bo szafarzem orgazmów to ty nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowokuje. Poprostu nie lubie właśnie takich szmat które są dumne że się z kurwiły. A literówki każdemu się zdarzają. Zwracam uwagę jedynie na totalne byki, których wykształcona osoba nie popełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manowar, jesteś tak infantylny że można się z takiego gnoja tylko śmiać hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Czytam sobie Wasze wypowiedzi i trochę mnie zmroziło...Ja mam 24 lata i tez jestem jeszcze dziewicą, miałam faceta przez pare lat ale nie zrobiliśmy tego. Na początku bałam się a potem nie byłam go pewna, ani tego czy go kocham. Nie mam jakiejś fobii, nie jestem 24 letnim dziwadłem, wiele osób mysli że daawno mam to za soba-=jestem tzw niezłą laską. Ale nie mam tego za sobą, zabrakło uczucia, nie dorabiam sobie ideologii, mam po prostu swoje zasady-chciałabym mieć jednego faceta do końca-może to staroświeckie ale taka też jest idea małżeństwa i wogóle bycia razem na poważnie.Nie mam ochoty rozmieniać się na drobne bo tego wymagają czasy, nie mam ochoty robić tego żeby móc o tym rozmawiać z koleżankami. Nie czułam że kocham dlatego nie zrobiłam tego, bo wiem że czułabym żal do siebie. Myślę że w życiu trzeba być wiernym swoim zasadom. Mój facet też tego nie robił i nie wiem czy kiedykolwiek zrobimy to jeszcze-bo rozstaliśmy się, ale mam pewność że TO nie było powodem. Ciekawa jestem jakie znaczenie ma to dla faceta, ale z Waszej dyskusji niczego się nie dowiedziałam, tylko się obrażacie na wzajem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
ludzie, mam teorię: mężuś to jakiś zafajdany impotent, który wyobraża sobie, że miał jakieś podboje miłosne, a teraz się ożenił z dziewicą. Tak naprawdę to podstarzały maminsynek, któremu mama myje wieczorem ptaszka mięciutką gabeczką i kupuje świerszczyki na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
infantylny- znasz to słowo czy ci żona podpowiada? wiesz dlaczego jestes na tym topicu? Bo masz wyrzuty sumienia że kiedyś te \"dziwki\" jak o nich mówisz sam posówałeś i nie możesz tego znieść, bo patrzysz na swoją żonę która w jakiś chory sposób pewnie kochasz, i nie możesz znieść że to ją boli! taka jest prawda ty popaprańcu! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
oczywiście mogę się mylić i faktycznie jest on ociężałym seksualnie rogaczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, widzisz jak bardzo jesteś załosny, a raczej żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona nie ma z tym problemu. Chyba jak wszystkie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxhhhxxx
manowar- podoba mi się Twoja teoria, chyba jest trafna :D Mężusio ma duże brzusio, łysinkę, małego ptaka i chodzi na obiady od mamusi, która go głaszcze po tyłku i mówi jaki jest wspaniały :P A cała reszta świata patrzy na jego zwyrodniałe ciało i zwyrodniały umysł- rzygać się chce jak się czyta tego gościa- super dieta od dziś- chcesz schudnąć 5/ 10/ a może 30 kg.? tylko z mężusiem !!! jego teksty przyprawiają o mdłosci- wymiotuj razem z nami bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
może z tym nie ma, bo wnioskując z twojej niemocy, nie wierzy, że się z kimś przespałeś - bo ci nie stanął ten maluszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dle kobiety nie ma takiego znaczenie czy masz 18 czy 28 centymetrowego. Jesteś jeszcze prawiczkiem i nawet żadna kurwa nie chce się z tobą kochać. Doriośli ludzie wiedzą takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
o ludzie, ale jazda, bez kitu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxhhhxxx
skąd wyście wzieli tego cwela? ludzie ten topic to genialny uświadamiach dla dorastającego chłopca- Pamiętaj jak nie zjesz kaszki to wyrośniesz na mężusia ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×