Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnaNiunia21

Dziewictwo

Polecane posty

Gość manowar
dorośli ludzie z kościelnej kruchty - jeszcze z książeczka do nabożeństwa w garści, a już przeliczają w myśli, czy im starczy gosza na anala u tirówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
wydaje mi się że jednak ma znaczenie fakt czy facet miał kogoś przed, czy nie. Nie można być hipokrytą i twiredzić, że dla kobiety nie ma to żadnego znaczenia. Zawsze znaczenie jakieś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
dorośli ludzie - według mężusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja Cię nazwałąm dziwkarzem, szmaciarzem albo coś w tym stylu?? Nie! Ale ty nazwałeś mnie szmatą, obraziłeś mnie nic o mnie nie wiedząc.. więc proszę, podaj mi argumenty, dlaczego jestem szmatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxhhhxxx
mężuś jesteś taki popieprzony że nie wierzę że istniejesz- to jakaś prowokacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 15 latkiem nie pójdzie no chyba że dostanie dodatkową kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxhhhxxx
no własnie- czas na argumenty: podaj nie 30, nie 10 podaj 5 powodów dlaczego kobiety śpiące z miłości do mężczyzny przed ślubem sa dziwkami!- TO WYZWANIE DLA INTELIGENTNEGO CZłOWIEKA, JESLI TAKIM JESTES TO JE PRZYJMIJ Z HONOREM ... o który cię nie oskarżam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
kobieta też człowiek, więc dla niej to na pewno dużo znaczy, ale nie martwcie się - mężuś ma tylko dmuchaną lalę - babcia mu kupiła na urodziny, a lala nie jest zazdrosna, że wczesniej miał inne lale, KTORE MU PĘkŁy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxhhhxxx
jeszcze??? tego nawet w św. inkwizycji nie było- bo inkwizycja nie pieprzyła się tylko oskarżała od siebie mniejszych a nie sobie równych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxhhhxxx
czyli pękasz mężuś? no cóż brak ci nie tylko ptaka, ale i ikry aby bronić swoich pseudo ideałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
może i prowokacja - impotent udaje wielkiego macho i głowę rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manowar, jak używasz dmuchanych lal to twój problem. Ale nawet niech napalona dziewczynka odpowie na pytanie czy miałoby dle niej znaczenie że jej facet miał przed nią inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
może właśnie teraz konia trzepie z radości, że ktoś się w ogole do niego odzywa, chociaz przez net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxhhhxxx
ewidentna prowokacja- on tylko odbija piłkę i nie dodaje nic od siebie prócz wulgaryzmów- szkoda czasu ludzie- to podstawiony koleś pewnie se trzepie przed kolezanką z akademika a jutro ma egzamin z fizy :P nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie masz nawyki, nie dość że używasz plastikowych lal to jeszcze trzepiesz konia jak z kimś gadasz. I jeszcze zarzucasz to innym Buhahahaha. Czujesz się dzieki temu normalniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
ten stworek nie ma żadnych ideałów - parę razy mu nie wyszło i dlatego chciał dziewicę, zeby nie wiedziała, jaki z niego partacz. Nie martw się, stary, koledzy nadrobili braki w edukacji twojej lubej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z waszej strony nie padają żadne argumenty. Jak chcecie zacząc merytoryczn ą dyskusję. To musicie się trochę wysilic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
xxxhhhxxx, masz rację, to jakiś kretyn, tylko przekręca i wypacza słowa innych, wobraźni mu nie starczy na własne - widać, jaką ma inwencję, w wyrku pewnie to samo: 30 sekund, paciorek i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
i w dodatku nie zna się na interpunkcji - chociaż się stara, chłopina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manowar nie obrażaj mojej żony. Ja rozumiem że szukasz jakiejkolwiek wycieruchy aby tylko się z nią przespać bo jesteś prawiczkiem. I masz większą szansę że jak taka miała kilkunastu to i z tobą się prześpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
mężuś, obejrzyj sobie "American Pie" - jak babcia upiecze szarlotkę, będziesz miał dodatkową radochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×