Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie umiem

nie umiem być aktywna

Polecane posty

Gość nie umiem

kiedyś kochaliśmy sie na jeźdźca ale nie wiem czy ja sie nie umiem poruszać bo on mowi ze robie to do tyłu i przodu a trzeba w góre i w dół. Jest nam dobrze ale czasem tez ja chciałabym go zadowolić ale mam teraz jakies opory ze nie bede umiala:( jak mam to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to problem dla początkujących- spoko, powoli niech Tobą rusza- powiedz żeby Cię pokierował... poza tym nie musisz się przeciesz śpieszyć- rób to powoli i dokładnie, też sprawisz mu przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem
no tylko ze chodzi o to ze juz taka bardzo poczatkujaca nie jestem fakt nie kochamy sie regularnie ale robimy to od ponad roku. Kiedys wypatrzyłam taką pozycje w której ja jestem aktywna ale on powiedział ze mu sie wtedy penis wykrzywia i nie moze byc tak za bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrezygnuj z tej pozycji- skoro nie potrafisz tego ... to nie wstyd, lepiej zrezygnowac niż uszkodzić, poza tym w innych pozycjach też możesz być aktywna- ruszając biodrami, nawet od tyłu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ? On nie zdaje sobie sprawy z tego ze kobiety maja trudnosci z dojsciem do orgazmu i robi sobie wygodnie Powiedz mu ze robisz to tak zebys mogla dojsc do orgazmu bo on i tak bedzie mial wytrysk i orgazm najprostrza metoda stymulacji a u ciebie jest inaczej i w poz. na jezdzca poruszaj sie tak zeby jak najwiecej osigac z tego [przyjemnosci Jak wiem kobiety nie skacza na penisie a posuwaja sie na nim lezac na facecie tak zeby lechtaczka pocierac o spojenie lonowe partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem
moze tez chodzi o to ze czesto kochamy sie z pospiechem bo nie za bardzo jest gdzie no a w domu sa rodfzice zazwyczaj... jurek --> mi nawet juz nie chodzi o moj orgazm bo bardzo mi jest trudno do niego dojsc podczas zwykłego stosunku ale o to zeby jemu bylo dobrze, marzy o tym zebym go "wykorzystała" no a w takim wypadku musze byc ja aktywna a nie on jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 847168923765043
polecam plener- wiosna idzie... zostawcie rodziców samych w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swietnie ze on chce zebys go "wykorzystala" bo on jest super kochankiem i to musisz robic. tzn tak sie zabawiac na nim zeby dojsc do orgazmu Wiem ze nie jest to latwe ale sprobuj brac z tego przyjemnosc .Mialem taka partnerke ktora dochodzila do orgazmu w poz ona na mnie z nogami razem a ja mialem nogi rozsuniete Ona dochodzila do orgazmu pulsujac miesniami ud jednoczesnie bedac nadziana na penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem
znaczy ja czerpię przyjemnosc z seksu no ale jeszcze nie tą największą;) jak bedziemy miec miejsce i swobodę na pewno wykorzystam twoja sugerowaną pozycję:) a moze mozesz jeszcze jakies polecić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegas
jak skaczesz to cycuszki super faluja, dlatego cie prosi o ruchy gora dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonana......
ja też miałam z tym problem... ponoć byłam za wysoko... Ale potem trafiłam na świetnego kochanka i mi powoli zaczeło wychodzić... // Rodzice to stres a stres to przeważnie niezadowolenie se stosunku...-wiem coś o tym ;) pozatym nie wszystkie kobiety są aktywne... ja np wole jak on jest górą i mnie wykoszystuje ;) tak mi przyszło na myśl ze jak chce żebyś go wykorzystała to przecież możesz zrobić jeszcze setke innych rzeczy... Ale co to może Jurka zapytaj bo on sie chyba lepiej zna... :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem
oj a ja nie wiem czy jestem za wysoko czy jak:( ale ostatnio u nas jest tak ze on jest ciągle zawsze aktywny a ja? nie chce być kłodą:( tez chce zeby mu było fajnie... a setki innych rzeczy heh tez robię;) ale chce robic tez to! A Jurek to cos ucichł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
masz odp od swojego faceta-góra-dół co to za filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To proste jak
no jak... pier..lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem
to robilam tam, przynajmniej tak jak umialam no ale nie doprowazilam go tak do orgazmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonana......
może pogadaj z nim... niech ci nada rytm to pujdzie łarwiej... a nogi masz wysportowane? Ja nie, i sie szybko męcze przy takim ruchu... Może nie podnoś sie za wysoko... Jak sie penis wyślizgnie to on bedzie niezadowolony... Może troszke okrężnymi ruchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×