Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzychoo

Pytać się czy jest dziewica

Polecane posty

Tematy dotyczące dziewictwa cieszą się dużą popularnością. Jednak nie znalazłem odpowiedzi czy pytać się czy dziewica, czy sprawdzać. Spotykam się 3 tygodnie z dziewczyną i boję się zadać to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na jakim etapie znajomości jesteście, ani też ile macie lat, bo sprawdzać to lepiej nie :o Spytać, hmm... najlepiej wziąść na wyczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh czy to najważniejsze dla
ciebie? czy cos do niej czujesz a fakt ze nie jest dziewica(teoretycznie) zmieniłby to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje pytać też kiedy ma okres, rozmiar stanik i buta;/ Kurna , jak można ludzi oceniać po tym czy odbyli już pierwszy stosunek czy nie;/ Myślę ,że niedziewice powinny mieć widoczny tatuaż, wtedy wszycy będą od razu wiedzieć😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to takie ważne
poza tym to za wcześnie aby już rozmawiać o takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno by zmieniła. A ja mam 25 latek ona 20 wiec jakaś jest szansa że jest dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czyli uważacie że za wcześnie i to teraz będzie niestosowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto pyta o takie rzeczy na 99,99999% szuka dziewicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, proponuje stary, wyprobowany juz sposob:classic_cool: Jednorożec jako istota wyjątkowo wręcz płochliwa uciekał przed wszystkimi mężczyznami, za to bardzo lubił towarzystwo kobiet - konkretnie młodych i, co podkreślane było wielokrotnie, niewinnych dziewcząt. Na kobietę nie będącą już dziewicą ani spojrzał, a takie co udawały dziewictwo wręcz atakował. Za to do młodych dziewcząt zwykł był podchodzić i kłaść głowę na ich podołku (nie pytajcie mnie jak rozpoznawał dziewice - na ten temat niestety nie zachowały się żadne przekazy :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×