Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzia25

Co mam zrobić gdy chłopak muwi mi że się nudzi ?

Polecane posty

Mam chłopaka który ma 27 lat ostatnio gdy był umnie w domu dłuższy czas powiedział mi że jedzie do domu ja chciałam żeby następnego dnia przyjechał domnie a on odpowiedział mi ''a co będziemy robić?'' Wydaje mi się że chłopak powinien wymyślać jakieś zajęcia dlanas. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juula
mowi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze
nowe pozycje z kamasutry? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba oryginał
mam super zabawę! gościu przyjeżdża i robi ci dyktanda, ewentualnie ćwiczy słówka z ó/u, rz/ż, h/ch, itd.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
no sorka ale jesli on jest u Ciebie to wydaje mi sie ze to ty powinnas wychodzic z inicjatywą...poza tym księżniczka z ciebie ze nie mozesz wymyslic czegos dla was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz- siedzenie w domu hmm..... moze sie znudzic- i to nie tylko chłopakowi, ale chyba sama - kiedy siedzicie i siedzicie ciągle w jednym miejscu czujesz sie troche znuzona. Moze spacer;) ? albo kino? teatr, zakupy, bilard, wypad na rower, gra w twistera albo odwiedziny u kumpeli z liceum z paczka lodów ;) wypad do pubu ;) moze czas sie z tego domu ruszyc ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba..
..czas coś zmienić w swoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie teatr kino ale obydwoje jestesmy bezrobotni znamy sie 1,5 roku wczoraj byly moje urodziny i bylismy caly dzien na basenie i dobrze sie bawilismy a dzisaj takie pytanie co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×