Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek 25

Lubię sypiać nago.

Polecane posty

Gość Tomek 25

Jesli mam tylko taką możliwość to zawsze sypiam nago. Wam często się to zdarza? Poza tym golę owłosienie łonowe. Co o tym sądzicie dziewczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekszalonaOna
tez lubie sypiac nago, i tez gole owłosienie łonowe -wszystko ok -gitarka gra!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bójda
nie macie futra ani piżamy: jesteście w grupie ryzyka zapalenia płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
łaże po domu z ogolonymi jajkami kiedy tylko mam na to ochotę :P pełny luzik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FASCYNUJACE
o zesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka pamietasz
ja tez, ale ..w samych skarpetkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię ! Ale to przcież naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ey5hb
ja też śpię nago, i golę owłosienie łonowe! czy coś w tym złego? nie ma się czym tak szczycić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie śmieszy golenie się u faceta- jedynie pod pachami latem no albo jak ktoś ma na plecach- fuj! ale nogi, klate czy łonowe- umarłabym ze śmiechu jakbym zobaczyła takiego gościa, mój facet ma owłosioną klate i kręci mnei to jak diabli- to prawdziwy ogier!!! Facet bez włosów to cipa, ciota, gej, a ja lubię rasowych facetów nie jakieś podróbki to wypaczanie naturalizmu- wyobraź sobie jakby kobieta zapuściła wąsy bleee Co do spania nago to chyba wszyscy lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-23yyyyyy
rebelka twój ogier to chyba szympans który jak się przytula to nawet nie czuje twoich cycków ,a ty równie dobrze przytul się do szczotki ryżówki. A propo czipanderasów to byś chyba na ich widok w majty lała .pedały też są owłosione a ty się idź wyedukuj najpierw bo zarost czy ktoś ma czy nie nie świadczy o orientacjach> A może twój men dopiero z drzewa zlazł i dopiero się wyprostował???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy u faceta moga byc.. ale gdy moj facet jest ogolony w TYM miejscu to az mam ochote go lizac ssac i piescic duuuuzo dluzej niz gdy sa wloski.. bo nie lubie gdzy gdzies tam w gardle mi sie kreca klaczki.. ble.. ale taki slodziutki ogolony kutasik mmmm sama slodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy u faceta moga byc wszedzie.. ale gdy moj facet jest ogolony w TYM miejscu to az mam ochote go lizac ssac i piescic duuuuzo dluzej niz gdy sa wloski.. bo nie lubie gdzy gdzies tam w gardle mi sie kreca klaczki.. ble.. ale taki slodziutki ogolony kutasik mmmm sama slodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×