Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raina2

niedoskonalosci skory, jak im zaradzic / czy Vichy Normaderm faktycznie pomaga?

Polecane posty

Mam pytanko odnosnie kremow Vichy a konkretnie Vichy Normaderm....Moze ktoras z Was go uzywala i moze powiedziec jakie ma zdanie na temat tego kremu badz zelu ? Czy faktycznie jest taki dobry na niedoskonalosci skory ? Glownie chodzi mi o zaskorniki i pojedyncze krostki oraz zaczerwienienia.....i czy nie podraznia zabardzo i nie wysusza skory ? ................ a moze znacie jakies inne godne polecenia kremy, zele , peelingi itd. nie podrazniajace i nie wysuszajace skory a dobrze korygujace jej niedoskonalosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale.
nie pomaga;/ i cholerstwo mi strasznie skorę wysuszylo...;/ nie polecam. Za to polecam kosmetyki firmy Avene`, sa troche droższe, ale warto:). Albo tansza opcja - Iwostin(cala seria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombonierka
a ile ten normader kosztuje, jesli wysusza to dla mnie ok, bo mam strasznie tłusta cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Miałam ten cały Normaderm Vichy, nie pamiętam już ile kosztował... pewnie 40-60zł, w każdym razie uważam, że nie warto, działa tak jak każdy inny zwyczajny krem nawilżający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztuje ok 70 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeee
najlepsze naturalne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale.
eeeeeee - wg Ciebie jakie są naturalne metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhkjlo
mnie wogole nie pomogl !! tzn. bylo tak samo przed jaki po jego zastosowaniu ( i w trakcie) :) teraz mam taki zel differin i on jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×