Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedziewica

CZMU OSTATNIO DZIEWICE CIESZĄ SIĘ TAKIM ZAINTERESOWANIEM

Polecane posty

Gość Niedziewica

a faceci jak opetani zakrzykuja sie jeden za drugim, ze chca na zone dziewice? co to ma być, pytam się? co??? a w czym niby te dziewice sa lepsze od nas??? pytam sie? w czym, bo na pewno nie w seksie? a przeciez w seksie chodzi o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
a bo wiesz taki jeden z drugim se mysli ze dziewica to bedzie tylko jego...ale zaden nie pomysli ze dziewica predzej czy pozniej zechce zasmakowac jak to jest z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że są czyste, nie to co Wy latawice. :O jeśli się zakocham to tylko w dziewicy. :classic_cool: Co nie znaczy, że wyglądam jak smok. :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedziewica
JAGOO ZEJDZ NA ZIEMIE!!! a nie pomyslales o tym, ze ta latwica co przed slubem tylu dala, nie zagrzeje miejsca u boku jednego i bedzie nadal po slubie dawac? od jednego sie zaczyna, i taką to dopiero ciagnie smak innosci, WIEC TE DZIEWICA BEDA NAJPRAWDOPODOBNIEJ NAJWIERNIESZJYMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedziewica
Podszywaczu wstretny!! ja jestem za swoimi, za niedziewicami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________________no dobra
JAGOO ZEJDZ NA ZIEMIE!!! a nie pomyslales o tym, ze ta latwica co przed slubem tylu dala, nie zagrzeje miejsca u boku jednego i bedzie nadal po slubie dawac? od jednego sie zaczyna, i taką to dopiero ciagnie smak innosci, WIEC TE DZIEWICA BEDA NAJPRAWDOPODOBNIEJ NAJWIERNIESZJYMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
taaaaaaa.wszystkie dziewice które znam po pierwszym razie robily swoich facetów w rogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________________no dobra
A SA TEZ FAKTY, JESLI FACET CHCE NA ZONE DZIEWICE I TAKA POZBAWI WIANKA, MOZE BYC TEZ PEWNY JEJ WIERNOSCI W 90 % BARDZIEJ NIZ W PRZYPADKU NIEDZIEWICY. dziewice z reguly sie "przywiązują " do mężczyzny ktory pozbawi je wianka. I to chyba prawda i to fakt. Kobiety podchodza bardziej emocjonalnie to seksu niz faceci. DZIEWICE RULEZZZZZZZZZ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dziewica
zmyślaj, ściero, już ci ktoś uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Faceci mają zbyt wiele kompleksów, boją się kompromitacji, a przy dziewicy to każdy jest macho! Tylko, że ona też kiedyś przestanie być naiwną dziewicą, obejrzy film, porozmawia z koleżankami i dowie się jak powinien wyglądać seks. I zechce spróbować z innm. Skąd ja to znam??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci maja coraz wiecej
kompleksów , choc w tym jednym temacie wola byc bardziej doswiadczeni i madrzejsi. Poza tym boja sie porownan z innymi. Im bardziej zakompleksiony facet, tym bardziej mu na tym zalezy. Chyba ze maja niezlomne zasady religijne, ok, ale wtedy tez powinni byc prawiczkami do slubu. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to jest kwestia szacunku do samego siebie a nie kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehe
bo tylko przy dziewicy może poczuć sie kimś !!!! _________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Krzychu, to nie jest kwestia szacunku do samego siebie , bo ci którzy za żonę chcą cnotliwą, sami przeważnie nie mają zamiaru żyć w celibacie do ślubu ze swoją dziewicą, ale zdobywają "doświadczenie" z niedziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak16
Jako jedyny nie szukam dziewicy, wolałbym taką która się dobrze pierdoli na początek. Dziewice są dla staruchów którzy chcą się żenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to towar deficytowy
;) tez niedziewica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________________no dobra
chlopak buheheh zobaczymy za jakiś czas. NA JEDEN RAZ, NA KILKA RAZY, DOBRA DOSWIADCZONA, NA DLUGO, NA ZAWSZE TYLKO CZYSTA-ONA MOZE PRZY MNIE ROZKWITAC;), PRZYNAJMNIEJ NIE BEDE MUSIAL SIE ZASTANAWIAC GDZIE POBIERALA LEKCJE ROBIENIA LODA. TFUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
cgłopak 16 - rozumiem, że 16, to nie jest twój wiek, lecz IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sam jestes prawiczkem
chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje skromne zdanie
a ja mysle ze to całkiem normalne! zarowno jesli chodzi o mężczyzne i kobiete, kiedy się ludzie kochają chcą byc tylko dla siebie. Co nie oznacza ze jak sie kogos spotyka to jest najwaznjesze, ale dziweictwo jest cnotą. (sex=miłosc wg mnie, a miłosc to cos innego niz zauroczenie czy fascynacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________________no dobra
DZIEWICE TEGO NIE WYMAGAJĄ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak16
Pytanie do doświadczonych kobiet. Po co wam dziady w wieku 27, 30 lat jak możecie mieć takich chłopaków jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko że
możesz sie tego loda nigdy nie doczekać :) i co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________________no dobra
hehe, a to dobre. o to sie nie marwt, a ty myslisz ze te niedziewice nie byly kiedys dziewicami? i co? i robia,, nie marwt sie jak jej pomoge rozkwitnac:D najwazniejsze by nie miala w sobie zandego innego czlonka, tfuuuuuu blecht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak16
No dlaczego facetom w wieku 24 lata nie przeszkadza że dziewczyna ma 16 a wam przeszkadza że chłopak jest młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×