Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatuszekppp

Czemu odrzucamy ludzi grubszych?

Polecane posty

Gość nastukawszy sie troszeczkę
myśle, ze ludzie puszysci piszący, ze pozbawieni sa kompleksów są hipokrytami. w naszych czasach i naszym swiecie nie da sie nie miec kompleksów widząc np śliczną szczupła dziewczyne, za któą ogladaja sie z podziwem faceci. poprostu nautra jest taka, ze odrazu rodzi sie zazdrość, a ta z kolei rodzi kompleksy. sama doskolane o tym wiem. jestem pulchniejsza niz przeciętna dziewczyna i walcze z tym. wtedy czuje sie lepiej niz obzerajac sie i udawając ,ze nie mam kompleksów. nie dążę do ideału ale wiem, ze potrafie byc kimś komu sama zazdroszcze. a jak słysze jakas grubsza kobitke która z usmiechcem na twarzy mówi ze nie ma na punkcie swojej wagi zadnych kompleksów....to wiem doskolane, ze w głebi duszy ona nienawidzi siebie za to kim jest.... :O takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie grubszych facetów. moja ogromna miłość wazny 120 kg(ja jestem uwazana za b. szczupłą osobę, atrakcyjną)Słyszałam kilka razy dlaczego \"taka laska\" nie chce innego, bo na pewno nie dlatego, ze nie ma powodzenia. Ale mi mój \"grubasek\" b. sie podoba i strasznie mnie pociąga. a juz w ogole strasznie go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nastukawszy
ale ja na przyklad naprawde nie mam kompleksow. Jestem grubsza( nie dramatycznie) ale mam fajnego meza i dzieci, kupe przyjaciol, ladna cere, wlosy, czuje sie zdrowo, lubie smacznie zjesc. jestem szczesliwa, spelniona zawodowo ,rodzinnie i towarzysko , kilogramy przy tym nie maja znaczenia. Gdyby nie takie forum w ogole nie wiedzialabym,ze mozna miac problemy. Dziadkowie moi mieli duza nadwage, kazde zmarlo po 90tce, nigdy nie chorowali .Bez przesady z tym zdrowiem. Nie mowie o chorobliwej otylosci... ale nadwaga? Kazdy ma troche inna przemiane materii. Poza tym jeden jest rudy, inny łysy,trzeci ma za krotkie nogi - jesli to sa fajni i ciekawi ludzie, to jakie ma to znaczenie. Naprawde tak mysle. I wcale nie cierpie gdzies tam w glebi duszy - wierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalliani
A tak wogóle to odrzucamy ludzi grubszych ? Jesli juz generalizować to na całego , chudszych też odrzucamy , odrzucamy kazdych którzy sa trochę inni od normy. Ja jestem drobna i szczupła i wcale nie mniej mnie trafia , gdzy enty raz słyszę znowu schudłaś ( g... prawda ) , chudzina i takie tam . Mogłabyś przytyć (tylko jak , jak taka jestem i byłam ) , uuuuuuu dostaje piany w tym temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam jestem...
gruba, i co? mam fajnego faceta, super corke i jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinalalala
Tylko że ludzie chudsi mają lepiej w zyciu:( We wszystko wchodzą,ładnie na nich ciuch wygląda ....... A grubaski to grubaski ale tez LASKI:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×