Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Co wam daje radość w życiu?

Polecane posty

Czy jesteście zadowoleni z pracy, z życia osobistego, czy macie czasami tzw. \"psychiczne dołki\"? Nie macie czasami dosyć tego wszystkiego i najchętniej uciekli byście od tego jak najdalej stąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna
mmay dolki, kazdy je ma radosc to milosc i Bog i ukochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jedna
Jak zalicze sesje bez poprawek to jestem szcęśliwa... ;) Jak bede miała wilczura to bede szczęśliwa... :) Jak biegam albo jeżdże na rowerze to jestem szczęśliwa... Jak żegluje... Jak slyszę kocham... :) Duzo tego jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radośc dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jedna
O dzieci :) Nie mam jeszcze, ale to bedzie na pewno moje wielkie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy ona
a ja jestem szczesliwa bo jestem zdrowa, bo mam wspanialego faceta, jestem na wymarzonych studiach, bo mam oparcie w rodzicach, powodow jest mnóstwo. a dolki? kazdego czasem dopadaja.Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
a ja nie jestem szczęśliwa.wszystko na czym mi zależy jest dalekp ode mnie.ale pracuje nad tym:) i może, może wszystko sie ułoży już niedługo... ale ssiiiiiiiii... nic nie wiecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci szczescie rodzinne
przyjaciele, miłosc ,zdrowie,satysfakcja zawodowa, przyroda, pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeh co ty pitolisz
moja radoscia sa jedynie bliskie mi osoby ...choc czasem tez mam ich dosc ,nastepna radosc jest 10 kazdego miesiaca jak moge poszalec na zakupach, a ogolnie to wszystko jest jakies takie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przede wszystkim cieszę się
kazdym dniem, kiedy swieci słońce i jak pada deszcz, uwielbiam wtedy chodzic pod parasolem i sluchac jak krople pukaja o moj parasol, cieszę się z tego co mam, bo nigdy nie jest tak xle żeby nie było jeszcze gorzej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeh co ty pitolisz
to sie ciesze ze Ty sie cieszysz ,nie kazdy tak ma:Dja w deszcz lubie tylko spac ,bo mi fajnie kapie na parapet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosc czuje teraz.....gdy jest cisza w mieszkaniu......a ja slysze spokojny oddech mojego spiacego dziecka i meza....i psa;) to moje najwieksze szczescia. zycie na przyzwoitym poziomie w dalszej kolejnosci. a jak juz sie wprowadze do mojego nowego,wymarzonego domu to juz w ogole bede w niebie:) moze to zabrzmi glupio(szczegolnie tutaj,na necie)ale i tak mysle,ze wszystko w rekach Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo!i tez uwielbiam deszcz:)szczegolnie taki majowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbikowa
radość w życui daje mi fajne towarzystwo, łażenie po puszczy bukowej, podróże, a szczególnie przebywanie w górach...mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nezbyt szczęśliwa
A ja sie nie potrafię niczym cieszyć, nic mi nie daje radości, nawet moj facet:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałganek
da się myrevinie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×