Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaa

pomocy

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaa

Moj problem polega na tymn ze moj facet to ogier :| moje kolezanki narzekaja ze ich faceci w lozku 10-15 min i dochodza moj moze sie ruchac 1h i nic :| pomozcie :( chcialabym chociaz raz zeby doszedl szybciej bo mnie to meczy jak juz jestem po orgazmie a on dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
tak jedni mają problem,że partner szybko kończy a 2-dzy,że nie może dojść-chyba tak naprawdę nie można tu dobrze doradzić może to bardziej wynika z naszego nie dobrania łóżkowego i tyle-nie wiem. poświęć więcej czasu na gre wstępną-zrób mu dobrze a jak będzie już blisko swojego dojścia dopiero zacznij się z nim kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
no ale to prawda ciezko sie dobrac :D kazdy powinien miec wypisane wytyczne na karteczce zanim sie poznajemy :D by bylo latwiej :D kto ile dochodzi itp ale tak powaznie to musze sie postarac wkoncu bo szkoda mi patrzec jak chlop sie meczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
ale obecnie mam przerwe w braniu tabsow 7 dniowa po 1szym opakowaniu ale okresu nie widac :( moze wy mi cos przy okazji poradzice ? po ktorym dniu powinno wystapic krwawienie :| a moze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
co o tym sadzicie kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba
to początek brania tabletek,moga pojawić się pewne nie regularności wszystko zależy od organizmu.Ale jeżeli się boisz to kup test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze jeszcze, ze kazdy musi posiadac instrukcje obslugi w zalaczniku do tych wytycznych. Moze jeszcze programik samonaprawczy. A, do tego rozszerzenia do zainstalowania. No nie wiem, to tak na szybko - reszte musze przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
heheh mi sie wydaje ze po jakims czasie sie wszystko dopracuje :) i bedzie dobrze :P no ale ciaza chyba niemozliwa przy regularnym braniu tabsow + cały czas z gumkami sex chociaz :( 2 razy sie skusilismy i bylo bez no ale nie trysnal do srodka :D wiec :| ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym sądzę
że tak obleśnego, rynsztokowego słownictwa dawno nie widziałam...O matko, ale baby teraz chamieją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
hehehe nie prosiłam o moralizatorskie wywody na temat pisowni w sieci internet bo to idiotyzm przywiazywac do tego uwage :| to tylko internet nie prawdziwe realia :D hahaa wiec wsadz sobie w zada swoje uwagi pseudointeligencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusia
No wiec Ci wspolczuje ale moze mi powiecie czy pierwszy raz boli bo sie strasznie boje..:(:( A moj partner wyglada na delikatnego...hmmm obiecywal ze bedzie delikatny.Ale czy to bedzie bolalo..pomozcie mi..:((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×