Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA MI22

Spisek??? prosze o rade !!!

Polecane posty

Może zaczne tak ostatnio czytałam note jednej dziewczyny ktora pisze ze kocha brata swojej najlepszej przyjaciółki , ze mna to jest tak ze brat mojej przyjaciolki podobał mi sie ale jak to teraz jest to nie wiem. A dokłądnie chodzi mi o jedną rzecz , jestem dziewczyną po nieduadny związku , musze przyznac zakochalam sie w dupku , moja prezyjaciółka ostatniuo wali mi podteksty np ... znam jednego fajnego chlopaka i wiem doskonale o kim tu mowa - o jej bracie , caly czas o nim gada , caly czas mnie wypytuje z kim pojde na wesele moej siostry a , Roberta caly czas okresla w superlatywach. Porownuje pare swoich znajomych i mowi \" miska oni to wygladaja jak ty i robert\" qrcze dziewczyna mnie zbija z tropu znam ja przyjaznie sie ale nie mam cywilnej odwagi zapytac ja o co jej chodzi . Ej no sorry czy ja jestem przewrazliwiona czy to faktycznie sa jakies podteksty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnamolek
ble ble ble ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnamolek
jakie widly ? z igly? o co chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje oko to po prostu podobasz się bratu Twojej przyjaciółki i ona jako jego siostra pomaga mu :) Wiem bo sama kiedyś miałam taką sytuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO JA JEJ PO PROSTU NIE KAPUJE !! skoro sie z nia przyjaznie to dlaczego nie umie mi powiedziec wprost.... pamietam ostatnio sytuacje gadamy i wspominamy studniowki i wystartowała \" no no jak chlopak zaprasza na studniowke to laska mu sie podoba\" zaczelam sie smiac i mowie ze nie zawsze a tak sie glupio składa ze bylam z jej bratem na owej studniowce chyba skapła sie o co powiedziala i mowi \"no wiesz miska nie wiem czy moj brat cos do ciebie\" no ludzie co to za przyjazn fak faktem ze jej brat jest totalnie niesmiały .. ale ona zeby tak odwalac błagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×