Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dzieki brida zawsze to dobrze uslyszec mile slowa od zyczliwych ludzi... Tez chcielismy slub 30.06.2007 ale niestety nasza sala juz byla zajeta na ten termin i zostalo juz 23.06.2007 i tez bedzie szczesliwym dla nas dniem...mamy tez zamowiony zespol i narazie tyle przygotowan bo narazie nie mam do tego glowy,a wy macie juz cos zalatwione w zwiazku ze slubem i weselem??? Brida a moze przeslesz zdjecia swoje z M bo my tutaj wysylamy to zawsze lepiej widziec z kim sie rozmawia....podaj adres to ja ci wysle i czekam na rewanz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję że postaram sie cos wysłać ... a teraz uciekam... jutro czeka mnie ciężki dzień... a Ty zamykaj książki i nie myśl o obronie :) miłej nocy... mam nadzieje do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki brida.... ja zdjecia juz wyslalam,a wlasnie dzwonilam do domu wyzalic sie rodzicom jak strasznie boje sie tej obrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet dla ciebie🌻!!!!!!miło że jestes tutaj brida-----alez ja cie pamietam doskonale dobrze ze wróciłas.....jestes jak ja \"czerwcówką\" kaczko-----ładna kobietka z ciebie:) wiosno-------masz przesymapatyczną buzke,choc myslałam ze jestes brunetką niewiedziec czemu!!!!!! pogoda,,,,no cóż-staram sie na nią uwagi nie zwracac,,,,ufff dopiero skonczyłam obiad- mam w barszczu 1 grzyby tegoroczne-maslaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja również pamietam Ciebie ami27 ... jako jedna z nielicznych dostrzegłaś że przyszłam.. dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko----ja wiem że ci sie uda!!!!! przejdziesz przez obrone bez dwóch zdan!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ami w koncu sie pojawilas.....fajnie.... wlasnie ogladam sobie zaproszenia slubne,zeby troche oderwac sie myslami od tej obrony,ale ciezko... http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=katalogi.php tak sobie mysle czy jest sens wydawac ok.5zl za sztk.za zaproszenie??liczac na 120 osbo to bedzie pond 500zl to troche duzo,a zaproszenie ktos zobaczy i polozy w kat,albo nawet nie spojrzy bo i tak przewaznie wie kiedy i gdzie jest slub i wesele...co wy o tym myslicie,a moze macie jakies inne stronki o zaproszeniach to podajcie chetnie przejrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema zaco brido!!!!staram sie byc \"na bieząco\" ale czasem kogos niechcący pomine.....przeprasz z góry zato!!!! ale przeciez jeszcsze troszke wody upłynie zanim sie bedziemy \"płynnie\":):) kojarzyc...... jak ja sie ciesze ze JESTESCIE tutaj. wszytstkie.... coprawda czasem ktos znika czasem pojawia sie ktos nowy......ale ja zawsze z uwaga śledze wasze posty,,,, a teraz juz przestaje sledzic ---bo musze isc spac.;) :classic_cool: p.s zakupiłam jedwab w płynie i maske pantin złota,a weeken-kolezanka-fryzjerak przywiezie mi maske fryzjerską kadusa \"dogłebne nawilzenie\" fakt droga 60 zł ale wydajna-i w salonie płaciłabym ok 40zł/za kazdy zabieg.wiec chyba warto.. ps2. :dogłebne nawilzenie-hihihi:) ale nazwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida, PrettyInScarlet --> witajcie 🌼 Dziewczyny dziękuję za zdjęcia - śliczne z Was panny młode 2007 ;) Chyba odpowiedziałam na wszystkie @ (doroti sprawdź pocztę :) ). Co do wieku - ja rocznikowo mam 24 lata, w dniu ślubu 25 (choć nie skończone jeszcze). Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, że się już bronicie! Przede mną, niestety, jeszcze cały rok studiów, a teraz normalna sesja, pięć egzaminów, cały czerwiec zepsuty :( Ja niestety poszłam dłuższą ścieżką na uczelni, zamiast iść od razu na magistra niepotrzebnie robiłam tytuł inżyniera, przez co mam roczek w plecy. Mgr będę bronić prawdopodobnie tydzień przed ślubem... więc nerwówkę będę miała niezłą! Poza tym fajnie mieć świadomość, że to już ostatni egzamin, ostatni sprawdzian z wiedzy i ma się już święty spokój z uczelnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno dziekuje za zdjecia,a wiesz ja tez myslalam ze jestes brunetka,nie wiem jakos tak,ale blondynka tez z ciebie niezla :) dobra dziewczynki ja tez powoli sie zbieram do snu bo jutro rano na uczelnie lece zalatwic ostatnie formalnosci z obrona...wiec spokojnej nocki i slodkich snow....DOBRANOC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym dniu: U nas pogoda się powoli poprawia, nawet jakieś słońce mam za oknem - ciekawe czy to taki chwilowy kaprys pogody, czy już tak zostanie. A przede mną dziś kolejny dzień nauki, kolokwiów i stresu. Jako, że ja siedzę i się uczę kazałam narzeczonemu zająć się szukaniem fotografa na wesele, ale chyba skończy się na tym, że po sesji będę go sama szukać ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wiosna :) ranny ptaszek z Ciebie :) u mnie pogoda tez sie poprawia,pochmurno troche ,ale dobrze ze deszcz nie pada niestety ja tez studiuje,na stare lata mi sie zachciło :( mózg juz troche przyschniety ,ale jakoś idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam,w tymokropnie paskudnym i cieżkim dniu.... dziewczynki ja również dziekuje za zdjecia. ami i doroti--> tak wlasnie sobie was wyobrażałam;) poważne, a jednoczesnie milutkie :) wiosna--> a ciebie całkim inaczej....wyladasz strasznie młodziutko,nigdy bym nie powiedziała ze masz tyle latek... no i własśnie te blond włoski... sweet :) jesli ktos chce sie jeszcze pochwalić swoimi fotkami to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze pogoda wszystkichodpowiednio nastraja :) obecne dziewczyny prosze o wysłanie fotek, michasaw@interia.pl mam juz zdjęcie ami i doroti i musze stwierdzic ze całkiem inaczej mi sie czyta te wypowiedzi wiedząc jak wyglądacie, wrażenia pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... a w sobote najprawdopodobniej jade oglądać ten mój ośrodek... juz sie nie moge doczekac. Mam madzieje ze jakos sie dogadamy z kierowniczką i ze wszystko bedzie w porzadku. A wokalistka mojego taty urodziła wczoraj dzidzię.... wazy 3200 i ma 52cm długości, wielkuśna dziewuszka..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zapracowane Narzeczone!!! Prześledziałm bardzo uważnie Wasze wczorajsze posty i miło stwierdzić, że ten topik naprawdę przybiera formę przyjacielskich porad i życzliwych sugestii. Tak należy trzymać ;) Może nie włączam się zbyt często, ale zdążyłąm się już z Wami w jakimś sensie związać :) Wiosno---Nie powiem Ci, żebyś przestała całkiem martwić się obroną, bo sama dobrze wiem, że to nierealne. Ale po prostu staraj się myśleć pozytywnie. Najgorsze to przytłaczać się złymi myślami. Powodzenia!!! Co do stylu wesela to jest to dla mnie o tyle ważne, że póki nie mam obranego kierunku działań, nie jestem w stanie komponować kolejnych elementów, np. projekty zaproszeń, podkład muzyczny do filmu, miejsce pleneru i wiele innych. Jest nad czym myśleć.... Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenko--> wysle Ci jak bede w domku,teraz jestem na technologii informacyjnej i nie mam tu swojej \"galerii\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella --> ten ranny ptaszek to niestety nie z własnej woli - ja uwielbiam spać ;) Już miałam nadzieję... ale pogoda znów się pogorszyła, pełne zachmurzenie. Lecę na uczelnię, do pogadania wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bella :) Dziękuję za miłe powitanie. Taki to już los zapracowanych ludzi. Nawet w tak pochmurny dzień muszą się zrywać o świcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki..... No i ja juz na nogach od godzinki,jakos spac nie moge przez ta obrone....to juz pojutrze...buuuu dobra pije herbatke i zaraz lece na uczelnie pozalatwiac ostatnie formalności... Milego dnia .... Ja mam zdjecia od Ami,kaczki,ateny i wiosny super kobitki jestescie,ale czekam na reszte zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Zawsze zaczynacie dzień razem??? To bardzo miłe!!! U mnie świeci słoneczko i nie daje spać chociaż pracowałam prawie do rana!!!!! Dziewczyny martwią się obroną a ja im zazdroszczę!!!! Marzę o studiowaniu i może od pażdziernika zacznę! O życiu studenckim nie mam co myśleć bo nauka przez internet nie rozwija przyjażni a o imprezę też ciężko!! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to znaczy, mój szwagier zdał w tym roku maturę i chce iśc na studia, ale ceny są straszne i szuka jak na razie jakiejś fajnej taniej szkoły - a szwagier ma 31 lat! Podziwiam go że ma taką chęć.. Czasami nie doceniamy tego że mamy możliwość kończenia szkoły wyższej. W sobotę przeyjeżdżają moi rodzice i jedziemy do rodziców mojego M. Ciekawe co wymyslą? Trapi nie trochę sprawa finansów bo jest znaczna różnica pomiędzy zaobkami moich rodziców a rodziców M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielinko---Z tego, co wczoraj pisałaś wynika, że nasze lokale są w podobnym stylu. Z Jeśli chodzi o zielony kolor, to rzeczywiście bardzo ciekawa propozycja. I z pewnością dzięki takim barwom można uniknąć kiczu, którego nie znoszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupimy tylko zaproszenia, które są de facto również zawiadomieniami o ślubie. Faktycznie przeglądałam też te zaproszenia i wybór jest ogromniasty. Jednak chyba warto coś takiego sobie zamówić. Moja siostra zachowała specjalnie jedno dla siebie i wkleiła na pierwszej stronie \'ślubnego\' albumu - fajnie jest teraz to pooglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×