Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

dziewczynki dziekuje wiedzialam ze na was zawsze mozna liczyc nawet w takiej chwili :) 😘 trzy kropki podeslij swoje zdjecie do nas,my sobie wysylamy zeby sie lepiej poznac :)i podaj swoj adres to tez podeslemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z domu wam prześlę, bo w pracy nie mam dostępu do poczty prywatnej, a poza tym nie mam tutaj swoich zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki----to jest ten jan III sobieski?o którym sie tyle czuta i mówi w W-wie?? nie jest tam drogo? wygląda okazale,taaak monumentalnie.dostojnie. przyzam ci sie ze osobiscie wole bardziej \"kameralne\' mjesca,zresztą podejrzewam ze na twój hotel nie byłoby nas stac:( aa jka Ty masz wogóle na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha Ami, nie wiedziałam, że to jest \"ten\" Sobieski, znany poza Warszawą. Bo tutaj jest znany, ale w życiu bym nie podejrzewała, że go znasz :-) Ja sie na niego zdecydowałam głównie dlatego, że mają tam pyszne jedzenie, a po tym weselu u znajomych, gdzie żarcie było nieświeże powiedziałam sobie jedno - u mnie jedzenie będzie pyszne, i nawet myślałam o wynajęciu kucharza z Sobieskiego właśnie, bo kilka razy miałam okazję zjeść to co on przyrządził i za każdym razem ludzie sie tym po prostu objadali, ja zresztą też ;-) No i w praniu wyszło, że oni tam też robią wesela, więc problem z głowy - a no cóż......może moim marzeniem nie było bawić się w lekko \"komunistyczno-luksusowych\" wnętrzach, ale też jest ok. Dlatego wcześniej pisałam, ze na 90% jestem zadowolona. Czy drogo ? Wszystko zależy od zasobności portfela. W mojej cenie mam jedzenie, alkohol w dowolnej ilości i napoje - więc nie jest aż tak tragicznie. Chcą 270 zł od osoby. Stwierdziliśmy, że jeszcze na taką kwotę nas stac, i żeby więcej nie kombinowac, to wzięliśmy. Za Sobieskim przemawiało również to, że mają doświadczenie w takich imprezach, do tego sami ubierają salę, w 3 dowolne kolory: złoty, różowy i biały - my wybraliśmy biały. Jest hostessa w tym i kelnerzy. O 24.30 otwrzą ogród, który jest na dachu, żeby goście mogli sobie wyjść. Poza tym będzie barman serwujący dowolne drinki, i stoisko z lodami - to akurat wymyślił mój facet. Więc dużo nam z głowy odchodzi :-) Wole tutaj nie podawać swojego imienia, jakoś tak sie przyzwyczaiłam. Jak Wam będę przesyłać zdjęcia, to podam i imię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki-trzymam za słowo -jesli chodzi o zdjecie imie i cos wiecej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz, co chcesz jeszcze więcej wiedzieć, bo mi sie wydaje, że już tyle wypaplałam tu o sobie, że szok :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) doroti22 - wysłałam juz zdjecie... obiecuję że wyslę cos więcej ale chwilowo miałam awarię na kompie i zdjęcia odlaciały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brido🌻 dla ciebie ze sie pojawiłas!!!! mam propozycje :jutro (tylko o której godzinie?) trzymamy kcuki za dorote!!!!zeby sie obroniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maM POJECIA O KTÓREJ SIE BRONI ALE KCIUKI BĘDĘ TRZYMAĆ NAPEWNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny...............
ja ślub mam już za sobą, wiec tylko pozdrawiam. Weszłam tutaj z ciekawości i tylko jedna rzecz mnie, żeo tak ujmę zdenerwowała. Któraś z Was napisała coś takiego: "Niestety - co potwierdzają doświadczenia moich znajomych - jeśli chce się mieć fajne wesele dopięte na ostatni guzik trzeba zacząć o nim myśleć już na 1,5 roku (i wcześniej!!!) przed. Remizę czy kapelę podwórkową można pewnie i wynająć na tydzień przed ślubem, ale chyba nie o to chodzi". Ja do swojego wesela podeszłam na luzie i załatwiliśmy wszyskto w pół roku. Salę miałam naprawdę piękną,gościom oczy wyszły, ze na takim zadupiu można mieć taką salę. Po za tym w tym samym czasie co ja, ślub brała znajoma, która wesle planowała właśnie 1,5 roku. Od niej usłyszałam to co tutaj, ze zostaną mi resztki. Niestety moja orkiestra jest rozchwytywana tak, ze szok, alemieli nasz termin wolny. Orkiestra tamtej, zaplanowana 1,5 roku wcześniej, zadzwoniła imdzień przed ślubem że nie przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wlansie odebralam kwiatki z kwiaciarni dla czlonkow komisji egzaminacyjnej.....a kciuki trzymajcie tak po 9:15 bo doklanie nie wiem o ktorej wchodze,bo to zalezy ile bedzie poprzednia osoba... wiec tak po 9:15 mysle ze bedzie akurat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Doroti-----Z pewnością będe trzymać kciuki choćby po to żebyście za rok też za mnie trzymały :) bo u mnie za rok obrona, niektóre z Was już będą mężatkami ale niektóre z pewnoscią cały czas będa na tym topicu... hej dziewczyny-----nie oburzaj się za słowa koleżanki, ja też uważam że da się zorganizować wspaniałe przyjęcie w mniej niż półtora roku, to wszusyko zależu od zaangażowania choć wpewnej mierze też i szcześcia. Moja orkiestra na przykład miała już miesiąc temu zaklepane terminy na sierpień i wrzesień 2007!! trzy kropki ---- Wasza cena zwaliła mnie z nóg heh chociaż fakt, że dużo rzeczy macie z głowy, alkohol chociażby A stoisko z lodami to super pomysł. Hmmm ja pochodzę z niewielkiego miasta, u mnie to wszystko wygląda trochę inaczej, praktycznie wszystko zamawia się oddzielnie, jeszcze teraz mam czas ale jak pomyślę ile będzie biegania i ustalania w następnym roku brrr A z drugiej strony jakie przyjemne będzie to bieganie, zwłaszcza jesli osiągniemy wymarzony efekt końcowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK :) będziemy mocno trzymać kciuki.... Dorotko bądź dzielna :) obrona potrwa ok 20 minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam dziewczynki jestescie wielkie.... :) brido dziekuje za zdjecie jestes urocza dziewczynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny: A ja po całym dniu zaliczeń i kolosów na uczelni. Ledwo żyję, a dopiero to początek wspaniałej sesji. Jeszcze mnie pare tygodni pomęczą. Dorotko, również trzymam kciuki! Najważniejszą część pracy masz już za sobą, obrona to tylko formalność, więc na pewno dasz sobie radę :) trzy kropki --> moja koleżanka pracuje w Sobieskim więc całkiem dobrze znam ten hotel (od czasu do czasu odwiedzam ją w pracy). Cena faktycznie spora. Na ile osób robicie tam wesele? Odnośnie wybierania sali weselnej. Moja koleżanka 2 tygodnie temu zabrała się za szukanie miejsca na wesele w Warszawie w czerwcu 2007 roku. W całej Warszawie większe sale mają już rezerwacje na cały ten miesiąc... Aktualnie szukają czegoś pod miastem, ale ciężko im idzie. Jedna bardzo fajna sala w Warszawie miała już okres od maja do września (włącznie) 2007 zarezerwowane już w styczniu 2006! Więc na prawdę, szukać sali 1,5 roku przed weselem to nie jest za wcześnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna----miło cie widziec!!!!:) dzis długo z wami nie posiedze--cos mnie choróbsko łapie:( wiec sie wczesniej połoze. i moze zajrze na allegro.jak cos mi w oko wpadnie dam znac!!! i czekam na zdjecia reszty kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny...
wybaczcie poniosło mnie, ja też uwazam ze warto zacząć szybciej poszukiwania, ale nie piszcie, ze jak ktos później zacznie to zostaną mu resztki bo tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu widze ze jakies niedomówienie powstało:) nie ,nie zawsze bywa tak ze na 4mc przded slubem nic sie nie znajdzie,,ale jak ktos nie chce ryzykowac i nerwów tracic -powinien zaczac wczesniej. mój punkt widzenia jest własnie taki i sie jego trzymam:) mam sale i orkiestre o reszte bede sie martwic na 6mcy przed slubem. aaa gdybym zwlekała jeszcze m-c to \"moja \"orkiestra przestała by byc juz moja:0 dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Czytam sobie i nie daje mi spokoju, że nie mam nawet namiarów na jakąś orkiestrę!!!! Będę w PL ale tylko trzy dni i idziemy na ślub kuzyna więc raczej nic nie załatwię!!!! Jest jedna miejscowa kapela ale jej nie chcę nawet gdyby mi dopłacili!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielina --> Przypomnij skąd jesteś i ile byś chciała wydać na zespół. Może będziemy mogły Ci coś polecić. ami --> Trzymaj się i zdrowiej 🌼 Gdybym zwlekała to moja orkiestra na pewno nie byłaby moja ;) Też padnięta jestem, ale w restauracji naprzeciwko mojego bloku chyba robią wesele i po całej ulicy niesie muzykę. Swoją drogą zespół bardzo fajny, aż tańczyć się chce. Ale nie w środku tygodnia, jak ma się sesję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się wieczorową porą 🖐️ Ktoś mnie pytał o ilość osób - planowane 100, przyjdzie pewnie mniej. Dziewczyny, chciałam Wam wysłać swoje zdjęcia, ale w tej chwili nie można wejść na pocztę wp, wiec nici. A nie chce mi się dłużej czekać, bo obiecałam facetowi masaż, i się już głośno upomina, a potem idę spać. Jutro spróbuję wysłać fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój onet też kiepsko działa. A facet śpi, więc wreszcie jeden wieczór mam wolny i mogę sobie poforumować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno----- Wronki, ale orkiestrę pewnie w Poznaniu muszę szukać!!!! Może dj????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj M jest na Moskwie i bardzo za nim tesknie ale moze juz jutro bedzie wracal i tez juz spi,zeby wypoczac i szybciutko do mnie wrocic....ja tez sie niedlugo klade bo rano obrona..... Dobranoc kochane moje....😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielina --> wszystko zależy od tego jakich będziecie mieli gości i przy jakiej muzyce będą się dobrze bawić - tradycyjnej, na żywo, czy bardziej dyskotekowej. Jak dotąd byłam na 1 weselu z DJami i panowie niestety się nie popisali (disco polo leciało na okrągło, do tego cały czas papierosek+kieliszek z wódką, więc na oczepinach ledwo trzymali się na nogach), więc nieco większym zaufaniem darzyłabym zespół (jeśli gra się na instrumentach ciężko jednocześnie popijać wódkę ;) ). Ale jak mówię - to moja prywatna opinia. Jeśli nie znajdziecie nic fajnego w Poznaniu to może warto poszukać również w innych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ściągam z neta \"popisy\" weselnych artystów!! Sama selekcja zajmie ok miesiąca chyba!!!! Szukamy zespołu, który będzie chciał się \"przygotować\" . Myślimy aby przedstawić im listę utworów ale nie wiem czy to się odbywa w ten sposób czy jesteśmy zdani na ich propozycje?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielina --> u nas 95% zespołów, których utwory można było ściągnąć z netu, odrzuciliśmy po przesłuchaniu ich kilku piosenek. Dobry zespół powinien mieć fajny i szeroki repertuar. Z tego co wiem łatwiej dogadać się z DJem odnośnie repertuaru, ale z zespołem też można. Z naszym umówiliśmy się tak, że jeśli będzie nam zależało bardzo na kilku piosenkach, których nie mają w repertuarze to żebyśmy podesłali im listę w okolicach grudnia, bo wtedy będą mieli czas by je przećwiczyć i nauczyć się grać (jeszcze jeden argument za tym, że warto wcześniej rezerwować zespół). Ale z własnego doświadczenia powiem Ci, że dobry, polecany zespół będzie miał udany repertuar, sprawdzony na wielu imprezach, przy którym ludzie się dobrze bawią. Też początkowo chciałam zrobić listę utworów weselnych, ale chyba ograniczymy się do kilku dodatkowych piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×