Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Żabulina,,,,, to niezły już macie staż w małżeństwie!!!! A z czego Ty schudłaś kruszynko???? Chyba z kości na ości :-) Dziewczyny wysyłam swoje fotki, czekam na wasze jeśli jeszcze nie wysyłałyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko-----> a ja widzę te Twoje smutne ryjki. gdzieś czytałam ,że kobitki po slubie to średnio wrzucają 1,5 kg - jak Ty to zrobiłaś???? A w sprawie zawodu- jestem po socjologii i zrobiłam w między czasie studium dziennikarskie- a siedzę w farmacji i daignostyce laboratoryjnej. Ciepła posadka na uniwersytecie- stała pensja, trzynastka, wczasy pod gruszą... ogólnie lubię swoją pracę(stały kontakt z ludźmi) ale z socjologią to mało ma to wspólnego... czasem trafi mi się dodatkowa robota projekt ankiety, kwestionariusz pytań na rozmowy kwalifikacyjne...ale to i tak nie to. Brakuje mi takiego oblatania w temacie jak na studiach, no i czytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, z tym schudnięciem, Perełko, to jesteś zbyt łaskawa:) Ja niestety mam takie felery, których nie znoszę - uda (których na zdjeciach nie widać), biodra i pucata buzia.. takie geny.. ta pucata buzia niestety sprawia, że wszyscy dają mi mniej lat, niż mam rzeczywistości - a jeszcze jestem za młoda, by się z tego cieszyć ;) a po ślubie udało mi się zejść do rozmiaru 34, choć teraz na zimę to chyba mi się troszkę znowu odkłada... ale zrzuca sie samo wiosną, wiec się nie przejmuję zanadto;) tylko w dół nie patrzę, w dół nie patrzę, parafrazując pewnego osła w rozmowie z pewnym ogrem;) Cokoloko - więc pokrewna branża jesteś:) Moja psiapsióła, z którą mieszkałam na studiach, robiła socjologię i stosunki międzynarodowe:) Ja sama te pochodziłam sobie na parę kursów - taki mamy system na UJ, że trzeba zrobić część kursów poza psychologią. Wspominam socjologię miło, poza kursem \"migracje zarobkowe w perspektywie integroacji europejskiej\" - myślałam, że jajo zniosę z nudów - ale czego sie spodziewać po takim tytule;) A co do pracy na uczelni, też o tym myślę.. jak zrobie dr, to będę myśleć bardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cokoloko - a`propos \"wrzucania\" po ślubie - widziałam kiedyś taki fajny rysunek - para młoda, ona śliczna i szczuplutka, stoją nad weselnym tortem. I ona mówi, zacierając ręce: - Nareszcie koniec z dietami!! :D Już też widze ryjki:) bez tych namiastek emocji jednak łyso się czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nadziejamyszki -- dziękuje za zdjacia, ten fason bardzo do ciebie pasuje zabulina -- czy ja też mogę poprosić o zdjęcia z twojego ślubu?? bardzo bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffffffffffffffffffff:D nareszcie moge do was wróciłam do świata zywych.. nie bede was czarować-nie jestem w stanie nadrobić tego wszystkiego kiedy mnie\"prawie\" nie było... ale: ciesze sie bardzo że Bridzia już jest u nas. Zabulka-dlamnie to ty niemasz \"pucołowatej\" buzi-to ja mam buzie jak księżyc w pełni:d i nosek który mógłby robić za skocznie dla naszego Małysza:D..co talenta:P twojego-ja juz wielokrotnie mówiłam że ty uzdolnione bystre zwierze jesteś-:)-chciałabym miec choć 1/4 twoich zdolnosci! cokoloko-nie mówiłam ci chyba jeszcze jak bardzo sie ciesze ze jestes tu z nami-masz tyle energii pozytywnej,tyle świeżości że się nadziwić nie mogę!!!!!🌻 Nadzieja----kochana suknie P-R-Z-E-P-I-Ę-K-N-A!!!!nawet podobna mierzyłam (przed moją) ale pani powiedziała ze ja wyglądam w niej jakbym szła do komunii(dzięki mojej posturze i wielkości ma sie rozumieć:P )Ja bym jednak zrezygnowała ze stroika-na rzecz żywego kwiatu, ew. stroika z żywych kwiatów!ja widze ciebie w storczykach(ale nie tych zwykłych tylko takich\"królewskich\") lub margaretki.ale wybór należy do ciebie oczywiscie. dostalismy dzis zgode na slub w innej(niż nasza) parafii..jestem cała w skowronkach. sen z powiek spędza mi temat wypożyczenia kiecki..czy aby napewno nie bedzie brudna..gdzies \"niedorobiona\"-przeciez to tylko wypożyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę pojawiła się nasza \"stara\" kumpela AMI :-) :-) :-) Ponieważ mam spore zaległości to nie wiem czy już kupiłaś suknie???? Piszesz teraz coś o wypozyczeniu i ja już nie wiem o co chodzi,,,, nie jestem w temacie!!!!!! Aha, i zdjęcia poproszę z twojej przymiarki bo zapomniałaś o mnie moja droga :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) kurcze nie moge nadążyc za wami:P ale czytam uwaznie...ja tez prosze o foteczki:) tygrysica444@interia.pl ja mam troskzu problema chodze po lekazach:( kurcze keidy to sie skonczy...czemu my kobitki tak wiele musimy zniesc? hmm? 3 majcie sie cieplo;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nadzieja baaardzo dziękuję za zdjęcia!! Suknia delikatna i piękna. AMI ponawiam prośbę o fotki z przymiarki:) Dziewczyny Wy się tak nie odchudzajcie bo do ślubu znikniecie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczę wszystko,że się tak delikatnie wyrażę....:) Jakimś cudem mam juz swojego kompa z powrotem...ale, ale.... pozakładali mi jakieś parycje mam 2 dyski i całkowity BRAK skrzynki :(((((((((((, drukarki komp nie widzi- istny BAJZEL! (nic nie mogę od Was odebrać ani wysłać) przywieźli kompa ale nie dali rozumnego imformatyka do tego zestawu - holera mnie strzela :((( postanowiłam to OPROTESTOWAĆ - nic już dziś nie robię i niech tylko coś ode mnie będzie chciał . PROTEST I JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale są i pozytywy :) mam czas na ploteczki i......... dostałam niespodziewanie wyrównanie 180 zł ale się przyda na święta. HURA! :)a skarżyłam się do Zabuliny ,że cieniuchno... no lżej mi:)))))))))) Zabulinko-----------> ja też tak mam, dół mógłby być nieco bardziej ...zwiewny??!!! :) Byłam przymierzać suknię w tamtym tygodniu-tu w Łodzi- noszoną , tą do której wkleiłam linka! No i... piękna i wogóle ale sie ....NIEDOPIEŁAM!!!!!!!!! po biustem (suknia była na 71 a ja mam 75) Po powtocie Artur zrobił przegląd i stwierdził,że napewno nie uda mi się zrzucić bo nie ma z czego...żebra prawie na wierzchu a ja sie dopiąć nie mogę.. ...konkludując zabulinko.. tu za dużo(dół)a tu za mało (góra) chociaz też za dużo -do sukni - i bądź tu kobieto szczęśliwa!!!ciągle CÓŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ami27--------> między innymi- co Wy z tą energią???? To u was-gdzie Wy tam mieszkacie?- nie można kupić jej w warzywniaku u Pani Helenki na kilogramy???????????? Jeśli tak -to faktycznie przerąbane! :) Co ja bym zrobiła bez codziennej dawki?? :) Pozdrawiam tygrysicę, Ami, Perełkę, Nadzieję myszki:) ślijcie mi foty i inne rzeczy , zrobię sobie-jak już bęę miała dostęp do skrzynki- przyjemny DZIEŃ DOSTAWANIA MAILI :) Zabulinko--------> swoje studia wspominam bardzo pozytywnie :) szkoda ,że te czasy już minęły \"wspaniałe czasy niepowróca, niepowrócą już...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokoloko - widocznie masz tak, jak ja - ultrakobiecą sylwetkę klepsydry :P Tyle, że wydajesz sie być wyższa ode mnie, co powinno Ci troche ułatwić życie:) Bo ja mam sławetne 90-60-90, ale to są wymiary idealne dla modelki o wzroście 180, a nie kurdupla 160 :P Nie mogę nic normalnie na siebie kupić. Mam niby rozmiar 34-36, ale w biuście się nie zapnę. A jak spodnie świetnie leżą w talii (w której to także odstają mi dramatycznie żebra, to na kuprze obcisłe jak nie powiem co. Ami - pewnie Cię juz nie ma, ale jak jesteś - MAILNIJ ZDJECIA, KOBIETO!!! Capria, od - mailnęlam Ci i odwdzięczyłam się zdjeciowo;) samw lachony tu siedzą- normalnie, \"lachonarium\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabulina--- a moje zdjęcia doszły???? A jesli chodzi o sylwetkę to mam ten sam problem!!!!! Wymiary może i ok ale wzrost nie za bardzo!!!! Oh, jak bym chciała być o 10 cm wyższa :-) Postanowiłam że od nowego roku wezmę sie za siebie żeby obciachu nie zrobić jak pójdę przymierzac suknię,,,,,, teraz nie opłaca się katować dietą bo święta przed nami pełne różnych smakołyków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka - właśnie doszło!:) Kolejna laska:) Uwzięłyście się, czy co?? :) Bardzo pasuje do ciebie Twój nick - faktycznie, taka perełka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki pamietacie mnie jeszcze...???? Dawno mnie nie było ale mam już necik wiec bede kontaktowała sie na bieząco....Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę nie wiem dlaczego zdjęcia AMI nie chcą do WAS dotrzeć... do Moni doszły.... AMI wyslij dziewczynom zdjęcia bo moja skrzynka odmawia posłuszeństwa w tej kwestii... miłego wieczorku :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc doroti widze ze masz slub w ten sam dzien co my;) fajnie:) a o ktorej godiznie? i co amsz juz zalatwioene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tygrysico..... mam ślub o godz.17:00, a załatwioną mam już salę,zespół,kucharki, kamerzystę, fotografa,a obecnie chodzimy na nauki przedmałżeńskie....narazie tyle,a po Nowym Roku planujemy spotkanie rodziców i dalsze ustalenia.... Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. zabulino, ja też tak chcę !!!!!!!!!! (schudnąć oczywiście). Od roku nie mogę pozbyć się niechcianego rozmiaru 40 :( Więc jak znajdziesz czas opisz swoją dietę. Emotikonki wyświetlają mi się normalnie. Sprawdź swoje ustawienia przeglądarki. myszko --> sukienka jest super! Bardzo mi się podoba ten model z delikatnymi, koronkowymi rękawami. U mnie tradycyjnie ostatnio - 3h snu, Red Bull i 10h na uczelni. Miałam prezentację pracy magisterskiej na seminarium i pan ocenił, że mój temat jest zbyt ambitny i sobie z nim mogę nie poradzić. Normalnie jestem bardzo zła. Zdaję sobie sprawę, że mój temat nie jest taki na \"odwal się\", ale dla mnie to plus, bo przynajmniej będę miała co wpisać sobie później do CV. Z resztą temat mi się podoba i po prostu chcę napisać tą pracę. Jestem bardzo ciekawa, czy gdyby mężczyzna miał mój temat pracy, czy usłyszałby to samo co ja (dodam, że kilku moich kolegów z grupy ma tego samego promotora i pisze na temat podobnego zagadnienia, ale żaden z nich nie usłyszał, że temat go przerasta). To równe traktowanie mężczyzn i kobiet na politechnice... Nadal czekam na fotki ami z przymiarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór... cocoloko_ - Piotrków Tryb. się kłania a TY??? też te okolice??? pozdrawiam i dobrej nocy życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jest nas coraz więcej i więcej :) Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. A24 01.2007 Och Karol 3.02 Ashia 08.04 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 japtek 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 louisa 12.05 perełka*** 26.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 nerwi 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Aga 1982 9.06 Owieczka 9.06 Purrpurra 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Emeena 16.06 Rain_drop 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Tygrysica20 23.06 KASIA IN 23.06 doti22 23.06 fmartunia 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 mdziara 7.07 meganuska 7.07 czerwony_groszek 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 cocoloko_ 28.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Madzianietka83 11.08 Marfuszka 11.08 Gala 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 -lena- 18.08 Cropelka 18.08 Namagnesowana_Pinezka 18.08 *Dee 18.08 Ochotka 18.08 kama25000 24.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Automaniaczka24 25.08 nutkamm 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Domiś 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 jarzembina_czerwona 15.09 holly 16.09 kasiak84 16.09 Zombiaczek 22.09 Agapa 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 hurrrrrrraaaaa 13.10 va_neska 4.12 niebieska sukienka 31.12 W 2007 planują ślub Onaonaona/Kaśka anielina kasienka1983 J_A_N_A mała-duszyczka syrenka23 amaalka wiki1983 liliana os kielka Mam nadzieje, że nikogo nie ominełam ale jeśli tak to przepraszam i jeśli macie ochotę to proszę się dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, wczoraj ubrałam już choinkę, i tak jakoś światecznie się zrobiło, na święta mogło by spaść troszkę śniegu. DZiękuję Dziewczyny za tak pochlebne opinie:) zabulina- koronka nie jest zdejmowana, suknia jest w jednej części.i napisz koniecznie o tym sposobie na stałe zrzucenie wagi pszczółkamadzia - z tym zakazem to było tak , że jak ta byłam za pierwszym razem przymierzac suknie to nie wolno było, ale że ta sukienka jest już moja to mogłam:) ami 27- dzięki za radę z kwiatami, też o tym myslałam, te stroiki to było tylko takie rozeznanie, włosy miałam tam wogóle spiete jedną wsuwką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie wam pomyrtalo
holly 16.09 kasiak84 16.09 one mialy w 2006 roku ślub:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny:) Wpadam na moment, bo przed wyjazdem mam mnóstwo spraw do załatwienia. Ja też jestem już po przymiarkach sukni, zdecydowałam się na szycie \"własnego\" projektu. Z resztą podobnie jest w kwestii zaproszeń, które mam już gotowe. Też są niepowtarzalne:) Ami, Myszko--Bardzo chciałabym Was zobaczyć w Waszych wymarzonych sukniach. Proszę o fotki z przymiarek: 58agi@interia.pl Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo chyba mnie szlag trafi..próbowałam wczoraj powysyłac wam zdjęcia z przymiary(w szczególności tobie ZAbulko--jakies 4 x+ dłłłłłłłługi meil) a tu jakis meil z moim meilem zwrotnym:(..nie wiem co się dzieje z sktzynią.. na pociechce:D wrzucam próbki możliwosci mojego fotografa.. http://images4.fotosik.pl/203/cb90ccc38ba8782fmed.jpg http://images3.fotosik.pl/240/b6ecf82975e581c3med.jpg http://images1.fotosik.pl/249/acd87cb6fcfaa03emed.jpg http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=4963&postdays=0&postorder=asc&start=30 oceńce same. mam pytanie :gdzie się podziała TRZY KROPKI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! Ami ja tez jestem!!!!! Szkoda że nie udało Ci się wysłac fotek ale może jeszcze się uda!!!! Zdjęcia ładne, super widoczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×