Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Tamta para zarezerwowala termin w czwartek przed swietami, a my bylismy w piatek - tak wiec spóżnilismy sie 1 DZIEŃ :( Poza tym wiem, ze dziewczyna ma zaklepany termin u kosmetyczki i fryzjera - nic poza tym (wiem to wszystko od znajomych których znajomi znają tą parę :) ) A co do tego ze późno szukamy - zarezerwowaliśmy inna sale już zeszlej zimy, ale niedawno okazało sie ze właścicielka na dzień dzisiejszy chce o 30 zł więcej od pary niż była mowa przy rezerwacji (ceny nie były podane na umowie wiec nic nie zdiałamy - mamy nauczke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo!! wpadłam na chwilkę sie przywitać! monia----\"prócz ciebie nic\" to nie duet z bergovicem(czy jak to sie tam pisze:D) tylko z kiliańskim.i chyba tez to umnie bedzie na poczatku pląsów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuleg - no to podpytajcie przez znajomych tamtą parę, czy nie byliby skłonni się zamienić. Skoro już tyle od znajomych wiecie, to niech wysondują, jak się tamci mają do ewentualnej zamiany. Ami - cześć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami!!!! Halo,,, jesteś jeszcze???? Prześlij mi proszę fotki z przymiarki!!!! Bardzo chcę zobaczyć jaką suknię wybrałaś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki - niestety znajomi nie chcą sie mieszać. Przekazują info ale chcą pozostać anonimowi - więc albo sami się odważymy albo pozostaje zmiana terminu... Kurcze biednemu zawsze wiatr w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma próbowała wybadać teren i stwierdziła, że jeśli trafimy na dobry dzień to jesteśmy w stanie coś zdziałać, bo ta data nie jest dla nich szczególna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek skoro tak wyglada sprawa to zaryzykujcie i porozmawiajcie z nimi sami, nie macie w końcu nic do stracenia, co najwyżej nie zgodzą się na zmianę a wy przynajmniej nie będziecie mieli do siebie pretensji że nie próbowaliście. A nóż sie zgodzą i wszystko się ułoży po waszej myśli. My byśmy na coś takiego nie przystali bo nasza data ślubu jest dla nas magiczna, więc z drugiej strony doskonale cię rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuleg - nie przesadzaj, że Wam wiatr w oczy. W końcu macie kilka wyjśc z sytuacji: 1) pogadać z parą, 2) zmienic lokal, 3) nic nie zmieniać i cieszyć sie wspólnym szczęściem, i dniem ślubu, bo data, to w końcu.......tylko data. Są gorsze problemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka dziekuje za optymizm - zaraz mi lepiej :) Masz rację - przecież nic nie tracimy a i zwsze bedziemy miec ten spokój, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy. Jeszcze raz Ci dziekuję :) Trzy kropki tobie też dziekuję za radę - może troche mniej mnie rozumiesz, ale w końcu liczą się chęci - dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam nadzieję, że nie czujesz sie już tutaj \"niezauważona\". Mam inne podejście, niż Ty - chyba bardziej praktyczna jestem, i daty nie mają dla mnie większego znaczenia. Nawet nie znamy dokładnej daty, kiedy sie poznaliśmy - ba, nawet z rokiem czasem mamy problemy ;-) Który to wtedy był ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie już teraz nie czuję sie nie zauważona :) I chyba musiałam się po prostu wygadać Dzieki dziewczyny !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuleg--- nic nie tracisz tylko może chwilkę czasu idź i się zapytaj jak ci na tej dacie tak zależy. Ja osobiście mam podobne zdanie jak Trzy kropki data to data. Nie pamiętam od kiedy ja z J jesteśmy parą ale wiem że poznaliśmy się 13 w piątek – chyba tylko dlatego to zapamiętałam, bo co niektórzy wierzą w zabobony a tu trzynasty i w dodatku piątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka21
ja mam ślub 26.05.2006...wesela nie będzie o mamy ogromną rodzinę i bardzo duże koszty takiego wesela.Datego robimy małe przyjęcie...a później podróż do Grecji...wolę wyjechać w podróż niż patrzeć jak ludzie leżą pod stołami pijani..i tak z wesela para młod nie korzysta więc po co???pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem czy mnie pamiętacie ale ja od dłuższego czasu czytam was na bieżąco i od czasu do czasu sie udzielam a to dlatego ze planowaliśmy ślub w 2007 ale jeszcze nic nie załatwialiśmy. Z moim S jestesmy juz ponad 7 lat w gruniu dopiero udało man sie razem zamieszkać i wigilie dostałam mój wymarzony pierścionek :) ustalilismy date na 28.04.2007 i teraz przygotowania czas zacząć... :)))))) zostało nam mało czasu (od dzis równe 4 miesiące) ale mam nadzieje ze damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....... no moja rodzina nie ma w zwyczaju leżeć pijana pod stołem, i rodzina mojego faceta też. Wszystko zależy zatem, od \"rodziny\". W przypadku twojej też bym czhyba wolała wyjechac do Grecji ;-) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Toska.mio że zajrzałas donas..ale..no własnie ale:nie nalezy chyba generalizowac \"że goscie lezą pijani pod stołami\" jqa przyznam szczerze ze robie wesele dla gości,dla rodziny,przyjaciół....bo chce aby byli przymnie tak waznego dnia! i wiem że zadne z nich nie bedzie lezeć pod stołem:D Perła---zdjecia mam na kompie w domu..po raz enty chciałam to WAM wysłać i cofa mi meile do Was:(... może Kropka ci podesle???;) z upowaznieniem moim oczywiście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma Też na początku nie miało być wesela i wmawiałam sobie, że to stracone pieniądze i że lepiej pojechać sobie gdzieś z ukochanym, ale gdy tylko (nie bede opisywać całego przebiegu) okazało się, że jednak wesele będzie to prawie się ze szczęścia popłakałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka---dokładnie:D Atena----oczywiscie że starzy \"wyjadacze\" pamiętaja ciebie!!🌻 fotografa masz ?zespół masz? kiece masz? bo czas pedzi jak szalony!!!!!!😭 ps.własnie zdałam sobie sprawe że jestem tu od samego poczatku:d druga chyba nasza Wiosenka była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofkors, że podeśle, tylko musi poszukać ;-) Tymczasem poprosze o adres Perełki, o ile nie ma go w swoim profilu. W ogóle o te adresy, gdzie mam przesłać Ami na przymiarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdjęcia, oglądam je sobie ponownie - Ami, ładnie Ci w tej sukience - dobry wybór :-) ! Czy Ty nie byłas wcześniej blondynką ?? To komu mam przesłać zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tośkę i Atenę!!!! Z tym \"leżeniem pod stołem\" to ja się nigdzie nie spotkałam, widocznie to kwestia rodzinki :-) My zawsze chcieliśmy miec wesele więc bardzo się na nie cieszymy !!!!! Tośka ---- macie ślub tego samego dnia co My, jest może jakiś szczególny powód że akurat na taka datę się zdecydowaliście??? Kropko, Zwracam się z oficjalną prośbą o przesłanie na mój adres e-mail zdjęc szanownej obywatelki Ami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mej prośby. Z poważaniem Perła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mam :) dopiero od dzis zaczynamy przygotowania tzn pojeździmy po lokalach podzwonimy popytamy i zobaczymy co z tego wyjdzie jak nie damy rady to po prostu zmienimy termin (ale na pewno 2007 rok wiec w topiku i tak zostanę :) tak szczerze to BARDZO SIE ciesze i jak narazie mysle tylko o tym (dobrze ze mam urlop) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kropka- zdjęcia doszły :-) Ami---- no cóż,,, moim skromnym zdaniem trafiłaś w dziesiątkę!!! Suknia jak na Ciebie szyta!!!! Bardzo mi się podoba :-) nic dodać nic ująć,,,jestem pod wrażeniem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- doszło dziękuję :) Ami -- ślicza suknia :) widze że bedziemy miały podobne suknie tylko że ty jesteś w tej fajnej sytuacji i już się zdecydowałaś a ja nadal szukam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Perłus!!!!:) miło mi bardzo! czerwienie się normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×