Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

bolerka -nie planuje..ona jest nietypowa(suknia) z tyłu ma dość mocno wycięty trójkąt...ale generalnie\"zabudowana\" jest. z prognoz które czytałam..czerwiec ma być brzydki:( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - a mnie się bardzo podoba Twoja sukienka, jest prosta, skromna i bardzo elegancka :) Nadziejamyszki - podpisuję się pod dziweczynami. Babcia chciała dobrze. Starsi ludzie tak mają - kupują praktyczne prezenty, bo tak mają zakodowane - należy mieć coś praktycznego i porządnego w domu - zwłaszcza na nowa drogę. Jestem pewna, że uda Wam sie gdzies wyjechać, a ta kołderka jeszcze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mnie nie strasz:(, jak to brzydki, ma poprostu tylko nie wiac i nie padać:). Ja mysle nad bolerkiem aby nie było mi zimni, Ty będziesz miała chociaz rękawiczki? a welonik tez? i powiedz mi ta suknia bedzie biała? nie chciałas ecri? mi jakoś te satyny podobają sie jako jasne ecri, nie żółte ani sniezno białe, poprostu jasne ecri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie moge znaleźc mojej sukni w necie, o tu mam cos podobnego chyba, z ogłoszeń. Tylko nie wiem czy ta jest biała czy ecri, moja będzie jak wiesz jasna ecri, ale wzór podobny , nieco bardziej w kształt litery A będzie, bo tu na zdjęciu jest jakby prosta. .chociaż? moze i taka sama:D ..juz zapomniałam:P http://www.drobne.centrumofert.pl/ogloszenie/35297/Suknia-magnificio--ecru--roz.36.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ecri wyglądam brzydko..tak będzie biała.dokłądnie\"mleczna biel\" rekawiczek nie planuje..co do welonu-ja chciałam żywe kwiaty we włosach-ale mój G upiera się przy welonie..tak więc chyba będzie-prostu krótki welonik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet nie mam nic do powiedzenia bo i mój G chce welonik:D no ale wiesz ja w sumie też go chce, pierwszy i ostatni raz ide do slubu więc niech wolik będzie:) a jaka masz urode ze sniezno biała Ci pasuje? czy jestes jsana blondynką? Ja jestem szatynka, opaloną, ale włoski zrobie coś na rudo czerwono czekoladowo myslę. Więc mi radziły ecri gdyz biały uwydatni mnie jako osobę biała a nie opaloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dziekuję, mi tez sie coś takiego podobało, mierzyłam jeszcze ina podobna, ale bez fartuszka, prostą i tez swieciła, ale chyba w tej korzystniej wyglądałam, no i mój facecik slinił sie jak mnie widział, bo wziełam go potem by widział .......wiesz jestem za tym aby widział, bo to tez jemu musi sie spodobac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno się nie odzywałam, ale staram się czytać Wasze wpisy na bieżąco. Mam nadzieję, że ktoś mnie tu jeszcze pamięta :) Przełożyliśmy nasz ślub na maj, konkretnie to na 05.05.2007r. Mamy już zarezerwowaną salę + catering (sala 500 zł + catering 100 zł/osoba + ciasto + alkohol). Ustaliliśmy już datę i godzinę z księdzem - godz. 14.00 Moja sukienka ślubna jest w tracie szycia - byłam już na pierwszej przymiarce, w lutym pojadę na drugą (koszt materiałów na sukienkę to 470 zł + koszt szycia który nie został jeszcze określony, z tego samego materiału mój M. będzie miał uszyty krawat więc zaoszczędzimy te kilka dyszek). Niestety nie mam żadnych zdjęć z przymiarki. Buty do sukienki kupiłam już pół roku temu.Są bardzo wygodne, miałam już okazję w nich pochodzić raz czy dwa w lecie. http://www.e-rylko.com/index.php?page=shop.flypage&product_id=1670&category_id=18&root=1&option=com_phpshop&Itemid= Bukiet obiecała zrobić mi teściowa, muszę tylko kupić odpowiednie kwiaty. http://www.horm.biz/inspiracje/florysta-radzi/bukiet-slubny-kalie-imbir.html Nie mam jeszcze pomysłu co zrobić z włosami. Zapuszczam, ale marnie mi to idzie.. Myślałam o takiej fryzurce jak miała \"Adriana\": http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=18986&postdays=0&postorder=asc&start=15 Obrączki będziemy mieć te same (tytanowe) co na cywilnym tylko damy je do odświeżenie + wygrawerują nam jeszcze drugą datę i do mojej dodamy rubiny -> ponieważ nie chciałam pierścionka zaręczynowego to możemy dołożyć trochę kasy do mojej obrączki. http://img208.imageshack.us/my.php?image=dscn0888yy0.jpg Mamy już podpisaną umowę z zespołem. Jest super bo udało się nam zaangażować ten sam zespół który będzie grał na weselu mojego brata. Biorą 1900 zl za jednodniowe wesele. Jest ich chyba 6, w tym wokalistka. Niestety nie mają swojej strony a nic w tym rodzaju. Aktualnie moim największym ślubno-weselnym zmartwieniem jest wybór zaproszeń - ponieważ lista gości znacznie się nam rozrosła doszłam do wniosku, że nie zamierzam wydać 300 zl na zaproszenia i chcę wybrać jakieś tańsze zamiast mojego wymarzonego: http://www.printko.pl/zaproszenia/strony/s26.htm Co sądzicie o tych dwóch zaproszeniach? Będę wdzięczna za wszystkie opnie: http://www.allegro.pl/item157382317_zaproszenie_na_slub_zaproszenia_na_wesolo_1zl.html http://www.allegro.pl/item156558423_zaproszenia_slubne_zaproszenie_na_slub_zz243_.html Oki. Na razie tyle :) Ale się rozpisałam :P Pozdrawiam cieplutko wszystkie Panny Młode 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nad fryzurka nie myslałam ale jak myslicie do mojej sukni i perełek to chyba będzie pasowała klasyczna prosta fryzurka na gładko prawda? tylko ze welonik zechce nie pod kokiem upiąć ale nad nim, tez welonik chę taki gładki z obwudką. Wszystko ecri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam chwilę:) Ashia - oba zaproszenia świetne, ja bym kupiła nr 1 dla młodych i nr 2 dla starszych gości:) Arabela- suknia śliczna:) Macie jakiś wspólny mianownik z suknią Lili i Ami - wiem, ża są inne, ale coś tam wspólnego jest:) Bardzo zazdroszczę Wam wyboru prostych sukien, jaki teraz jest! Kiedy ja brałam ślub (nie tak znów dawno!) to 99%zawartości salonów stanowiły zestawy gorset/dół :( Musiałam nieźle pogrzebać w internecie, żeby znaleźć prostą suknię! Te Wasz suknie są super - dziewczęce, ale i kobiece; proste, ale i eleganckie. Nadziejamyszki - jeszcze mi się przypomniała jedna rzecz:) Mianowicie, że ten prezent od Waszej Babci jest naprawdę fajny i przemyślany. Myślę, że zdziwiłabyś się, jak całkowicie nieprzydatne rzeczy ludzie potrafią dać w prezencie ślubnym! Np my od pewnego wujostwa dostaliśmy.. przedwojenny puchar mszalny, z czystego srebra :D Niby wart fortunę, ale co niby mamy z nim zrobić...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Lili jaka suknię ma? bo nie widziałam. ja o zaproszeniach to nie mysle, taki jest wybór ,że napewno cos wybiorę na szybkiego.:). Najgorzej z fryzurką, nie macie tu jakiegos katalogu fryzurek ? jakies przykłady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) AMI27 suknienka sliczna miezylam taką ale nie czułam sie w niej dobrze...moze przypomnijmy wszytkie jkaie mamy sukienki...i wyslijmy linki;) hmm? takie małe przypomnienie;) www.madonna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać, że fotografa też już mamy: błogosławieństwo, kościół, sala, plener - 50 zdjęć w formacie 15 x 21 w albumie firmowym - 390 zł Zapowiedzi już były, pozostaje nam jeszcze zaliczyć nauki przedmałżeńskie, spowiedź przedślubną i dostarczyć te dokumenty księdzu. Ksiądz z parafii mojego męża dostał 200 zł za odpis aktu chrztu i zapowiedzi (wiem, że dużo, ale dzięki niemu udało się szybko wyjaśnić kwestię odmiennych danych na mojego męża - wszędzie poza chrztem ma wpisane inne dane tzn. nazwisko, imię i nazwisko ojca). W najbliższym czasie zabieramy się z moją świadkową do szukania sukienki dla niej, bo jak ją znam to nic nie będzie jej się podobało więc lepiej zacząć szukać jak tylko sesja się skończy by oszczędzić sobie stresów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rygrysico20 te suknie sa słodkie i piekne, bajkowe. Bardzo drogie. Mam tylko jedno do nich zastrzeżenie, jak na panne młoda to zbyt sa jakby niewidoczne. Uwazam tylko ze panna młoda ma jakby wyrózniac sie z tłumu w czyms nieco szerszym a nie wąskim, generalnie ładne są, i te treny ładne. Sama mam tren na wejście i potem podpinam go. No i jak z ta suknia Lii? nie dowiem sie?:( moja cos podobnego do tej. A raczej taka sama, tylko chyba nieco bardziej ecri a nie biała http://www.drobne.centrumofert.pl/ogloszenie/35297/Suknia-magnificio--ecru--roz.36.htmla. No ale na pierwszy rzut oka identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela -> bardzo fajna ta Twoja suknia :) Moja jest ecru, prosta spódnica + gorset z tego samego materiału z delikatną koronką na wierzchu, koronka jest w listki, takie delikatne kolory, ercu + złoty bardzo ładnie i delikatnie to razem wygląda. Mój mąż nie wie jak będzie wyglądać moja sukienka. Nawet materiału mu nie pokazałam. Pewnie zacznie się czegoś domyślać dopiero jak mu krawat pokaże :) Zabulina tak właśnie planuję zrobić. Kupię zaproszenia w dwóch wersjach. Niestety różnica w cenie jest porażająca i naprawdę nie stać nas teraz na taki wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela - nie mogę znaleźć mojej sukni na stronach www, jeśli podasz mi adres mailowy to wyślę ci zdjęcie z mojej przymiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bearus1 @wp.pl to wyslijcie mi swoje suknie ami27, i inne dziewczyny które tez mają suknie.wiosna itp dziewczyny. Pozdrawiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile rodzai ciast kupujecie? ,yslałam o 5 ciu na ok 100 osób. Sernik, jakis z makiem, szarlotka i pewnie jakis z galaretką......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Arabela - hej, witamy w naszym gronie. Widzę, że znowu o sukniach :-) i o ciastach ;-) Ja już nie pamiętam jakie mam ciasta ?? Ale mi się szukać w menu nie chce. Arabella, ja mam wesele w hotelu, i tam już mi zaoferowali menu do wyboru, w tym z ciastami, i się zdecydowałam. Więc odpada mi dokupowanie czegokolwiek do jedzenia, i picia też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela -- wysłałam ci maila Co do ciast ja sobie nimi nie zaprzątam głowy mamy je w cenie i z tego co pamięta będzie 5 albo 6 rodzai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety musze sie sama zając tymi ciastami owocami napojami i alkoholem, ty juz masz wszystko pozałatwiane a ja musze dopiero szukac po cukierniach, no ale to czas jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra,m zaciekawiłyście mnie z tymi ciastami ;-) Aż sprawdziłam, i tak to wygląda: Tirami-su, tarty owocowe, sernik wiedeński, płytki owocowe(malinowe, kokosowe, brzoskwiniowe, karmelowe), torty zacher,tort czarny las, musy czekoladowe, tartoletki owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili- dzieki, suknia jest bardzo ładna i podobna faktycznie do mojej:), moja ma tylko ten fartuszek jakby bardziej dosunięty do boku , no i na tych fałdkach na brzuszku sa tez nakrapione jak widziałaś na zdjęciu tutaj pewnie te perełki i kryształki, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi apetycznie:) no ja mysle ze cos tez napewno wybierzemy z ciast, tyle tego jest, tylko kasę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki zaskoczona jestem prawde powiedziawszy.hmmmmmmmm. Nie wiem co powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poraz kolejny mozna powiedziec ze ile kobiet tyle gustów. Tak chyba powinno byc. Ja tak uwazam tylko ze dół jest z baletu a góra z mojej koszulki nocnej, no i długość.........ale jezeli ci sie podoba to to jest najwazniejsze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×