Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość zazdroszcze poziomu...
Kolejna mądrość zabuliny: "ksiądz nawet nie udziela sakramentu - sami go sobie udzielacie" Coraz ciekawsze teorie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 u mnie również wieje i wogóle beznadziejna pogoda jest :( życzę powodzenia wszystkim zakuwającym do sesji :) guśka -> my również nie \"zaliczylismy\" jeszcze nauk w kosciele, tąkwestią zajmiemy się pewnie w marcu lub w kwietniu :) większość dziewczyn, która ma je już za sobą wypowiadała się o nich raczej pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dzisiaj, wczoraj u nas wiało strasznie, autentycznie pare razy myślałam, że ten wiatr mnie przewróci. Niestety wszystkie inne kozaki poza tymi na szpilce mam u szewca, co nie ułatwia sprawy. Z informacji weselnych: w piątek idziemy podpisać umowę z naszym fotografem. Po wielu miesiącach oczekiwań wyjaśniło się, że jednak w lipcu nigdzie nie wyjeżdża i może być u nas na ślubie i weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_ka
dziewczyny,macie jakies linki pomocne w wyborze sukni,kwiatow itd?proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Mogę się poradzić ?? :) Jestem na dziś wieczór umówiona z krawcową, mam podjąć ostateczna decyzję.. Poradźcie, szyć tą suikienkę?? http://suknie-slubne.pl/pl/pronovias.php?s=lovaina Sama nie wiem, ona jest bardzo droga, jakoś 850 euro, a nie wiem, czy potem ją sprzedam.. Boję sie tez szyc Poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katie -> wiesz o gustach sie nie dyskutuje jezeli ta sukienka ci sie podoba to najważniejsze. mi osobiscie podaba sie cos bardziej klasycznego no i faktycznie musisz sie zastanowic czy pózniej uda ci sie ja sprzedac no i za jaka cenę pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_ka
a najbardziej mi zalezy na bukietach,proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie --> Mi Twoja sukienka się podoba, ale to Ty sama musisz zdecydować, czy stać Cię na nową sukienkę, czy wolisz uszyć. Szycie taniej wychodzi, ale bardzo często uszyta sukienka gorzej się prezentuje niż orginał. an_ka --> ja też nie znam na pamięć adresów salonów sukni ślubnych. W necie jest tego pełno, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila🌻 Bardzo, bardzo sliczna sukienka, pasuje do Ciebie. Hmmm, musze stwierdzic, ze taka w moim stylu, ale jeszcze nic nie mierzylam, wiec nie wiem, czy na mnie bedzie dobrze lezec. Dziekuje bardzo.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platinet
hej dziewczyny, topik jest już tak zaawansowany, że nie mam odwagi się do niego "doklejać" ;) Mój ślub też w 2007 roku, więc może chociaż się przytulę. ;) Staram się śledzić wpisy na tym forum, chociaż sama niewiele się rozpisuję. Ostatnim "newsem" tutaj jest to, że Lila wybrała suknię na ślub w maju (GRATULACJE!)- ja też mam ślub w maju i lekkiego strach, bo do tej pory nic nie wpadło mi do końca w oko. Lila- czy możesz mi powiedzieć na co się zdecydowałaś?? Jak to suknia? Jeśli mozesz to również poproszę o jej zdjęcie. Ja jakoś nie mogę się zmobilizować i zamiast szukać to zaczynam się coraz bardziej denerwować że jeszcze nie mam nic wybranego. Błędne koło... Pozdrawiam :) A mój email to: tygryski7@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, czytam na bieżąco, rzadko piszę bo nie mam kiedy, poza tym ciągle zastój w przygotowaniach... platinet ------> jeśli Cie to pocieszy to ja mam ślub 21 kwietnia, sukni nadal brak, dziś pomierzyłam kilka sukni, ale żeby mnie jakoś szczególnie zachwyciły to nie :( też sie denerwuję, że nic mi w oko nie wpadło, bo tak w ogóle to bym najchętniej w jhakimś garniturze wyskoczyła, ale pewnie ta wersja nie przejdzie... pozdrawiam i wracam do mojej papierkowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Platinet --> witaj na naszyn topiku 🌼 wcale nie musisz się przytulać - poprostu pisz :) a suknią się nie martw. Wybierz się na buszowanie po salonach, poprzymierzaj i napewno znajdziesz coś odpowiedniego :) Lila --> sukienka super :) idealnie do Ciebie pasuje :) wogóle uważam że sukienki z la sposy są piekne, należy tylko dobrać odpowiedni fason do figury :) a Tobie się to zdecydowanie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam powiecie jatez pisze dopiero od wczoraj islub dopiero we wrzesniu to mam jeszcze czas na suknie ale fajna sprawa takprzymierzac sukienki gorzej jak nic nie wpada w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie 88 ekstra suknia taka inna podoba mi sie w sumie tyo jest jeden dzien wzyciu jak ci siepodoba i masz kase na nia to ja bym sie niezastanawiała ja tez bym musisła taka przymierzyc bo watpopie zeby było mi dobrze ale ogolnie fajna botaka nie typowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba bede szyc sukienke a wy dziewczyny bo watpie zeby taka kupna dobrze dopasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety czasami bywa tak że suknia na zdjęciu wyglada pieknie, natomiast w rzeczywistości wyglada zupełnie inaczej.... dlatego najlepiej sobie poprzymierzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio tak przymierzyc ale wiadomoze pozniej taka jak sie przymierzy mozna uszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co do sukni to rzeczywiscie, na zdjeciach niektore wygladaja wspaniale, a w rzeczywistosci juz tak nie powalaja i odwrotnie. Nie tak dawno przegladalam na necie nowa kolekcje Demetrios. Potem bylam w jednej galerii i na wystawie sklepu, gdzie sa suknie Demetrios zobaczylam cudowna suknie, po prostu zapierajaca dech w pirsi. Zapytalam sie, z jakiej to kolekcji, okazalo sie, ze wlasnie z 2007. Jak wrocilam do domu przejrzalam jeszcze raz zdjecia na necie. Ku mojemu zdziwieniu zdjecie tej sukni z wystawy sklepu w ogole nie oddaje jej uroku! W przyszlym tyg ide mierzyc ta sukienke:D A wiec prosta rada, ktora juz nieraz byla tu stwierdzana: Nie nalezy sie kierowac zdjeciami, ktore i tak sa retuszowane, a te modelki to nosza chyba rozmiar 32:D A nie tak jak wiekszosc z nas 38/40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tob ą Pinezka :) Jak masz dobrą krawcową to nawet z nią możesz wybrac sie do salonu ;) ja niestety nie znam nikogo kto mógłby mi uszyć suknię więc musiałam pozostać w opicji SALON :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym znala jaks dobra i sprawdzona krawcowa, tez bym sie pewnie skusila na szycie. Ale nie znam i nie zamierzam ryzykowac. Kilka lat temu moja kolezanka zaufala pewnej niby to profesjonalnej krawcowej, a jak poszla ogladac sukienke, to po prostu tragedia!!!! Material nie taki, jak mial byc, tylko jakis najtanszy, jakies nitki zwisajace, niedopracowane szczegoly, ktore sa po prostu w sukni slubnej najwazniejsze! Skonczylo sie tak, ze wypozyczala w ostatniej chwili suknie w salonie, cud, ze w ciagu 3 tyg udslo jej sie jakąś znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam podobne wersje wydarzeń od znajomych.. dlatego postanowiłam nie ryzykowć... co wcale nie oznacza że nie nalezy szyć sukni jesli ma się naprawdę dobrą i sprawdzoną krawcową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszyłyscie mnie bo ja chciałam szyc a jest tez tak ze tam gdzie sa suknie popstu sieprzymierza i oni szyja identyczna tylko np dociebie dopasowa i twoj rozmiar bo czasami jak jest w salonie np rozmiar albo za dzuy albo za mały cto co odnosnie tej sukienki ile kosztowała jak ja widziałas na wystawie tak zciekawosci chciałbym wiedziec buzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie.. mamy stronkę 300 :D czyż nie śliczna? :) siedzę sobie sama bez mojego ukochania..od środy..do poniedziałku jeszcze...dziiiwnie mi tak nie myślałam że aż tak będzie pusto..nie należę do nadmiernie uzależnionych od mężczyzny...ale wieczory bez niego...DO BANI!! ;) całuski na niedzielę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się z Wami witam....własnie wybieram się na Galę Ślubną u nas w Szczecinie..juz się doczekać nie moge!!!buziasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platinet
Dzień dobry w niedzielne przedpołudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Jak Wam mija niedziela?? U mnie nawet slonce zaswiecilo:) Zalatwilismy dzis z moim P godzine w kosciele. Strasznie sie denerwowalam, ze za pozno na rezerwacje godziny, ale niepotrzebnie, bo nikogo jeszcze na ten dzien i godzine nie bylo. A wiec tak jak chcielismy, slub bedzie o 16:) W moich okolicach robia nawet o 12, ale dla mnie to zdecydowanie za wczesnie. No i o oplatach tez sie dowiedzialam: 500 zl + 100 zl za zapowiedzi...Bez komentarza, chociaz z tego co sie orientuje, to i tak nie duzo w porownaniu z innymi kosciolami w okolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
czesc dziewczyny. A wiecie moze gdzie najlepiej i najtaniej kupic wodke na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×