Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

hej kobietki! JEJ ale Wy duzo piszecie... czytam, czytam i nadazyc niemoge ;) DZieki za przywitanie i zycze milego dnia. Myslicie ze powinnam juz szukac fotografa i kamerzysty (slub pod koniec sierpnia)???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa co się dzieje z tym forum, że nie widzę ostatniej strony topiku, tego co napisałyście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie jestesmy. jeszcze 1,5 i do domu i juztro znów to samo.........sraczka nie zycie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie macie obrączki? mój chce piaskowaną więc chyba bedzie pół na pół jak takie znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.onet.pl/1466880,69,item.html Już zaczynam się stresować. W USC powiedziano nam, że zaklepywać sobie datę możemy od 15 lutego. Chyba tego dnia będziemy od 6 rano koczować pod urzędem, żeby załapać się na ślub 7.7.7. Kiepsko jest wylądować z zarezerwowanym wszystkim na wesele tego dnia, ale bez ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysico nie znam Twojego @ więc nie mogę posłać fotek. Arabela --> Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica, podaj swój adres email, to Ci wyślę, bo Twoje zdjęcie dostałam od Arabeli. Jeszcze nie mam wybranych obrączek, pod koniec lutego kupujemy. Ale wybór jest ogromny, więc się boję, że nie będę się mogła zdecydować na żaden model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) własnie wróiłam do domku... uwielbiam srodu właśnie przez to że tak krótko pracuje :) hmmm.... od wczoraj panuje tu chyba nieustająca \"rozmowa\" witam wszystkie nowe Forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D laska miała 7.7.07 zarezerwowana date , sale....ale gostek w trąbe ja puscił :D i nie wie czy szukac nowego faceta czy oddac miejsce:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwa rozmowa bo ja przyszłam: .tylko cos widze ze rozmowa trwa a raczej mój monolog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
witajcie,ja biore slub w kwietniu 2007:)mam juz wszystko zalatwione..uwazam ze czym szybciej tym lepiej z zalatwieniem wszystkiegoteraz zasatanawiam sie tylko czy kosciola nie zmienic....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka --> ale Cię wzięło mam na myśli zaangazowanie w przygotowania :) to oczywiście jest bardzo pozytywne, ale przypomniałam sobie jak na poczatku podchodziłaś z dystansem do wszystkiego co dotyczyczyło slubu i wesela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się rezerwuje salę i kapele na 2 lata przed ślubem trzeba się liczyć, że jeszcze duuuuuuuuuużo może się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno- na 2 lata wczesniej?:D ale do tego czasu moze np rozwiązac sie zespół, salę podpalić, moze organista umrzzeć:) facet 3x się zmienic:) nie bierzesz konkordatowego ślubu ? i czemu pani w USC narzuca ci ze masz w lutym dopiero isc i walczyc o date 7.7.07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
chcielismy w czerwcu,ale jakos tak....nie wyszlo:)potem mial byc maj..ale poprawin nam zrobic w restauracji nie chcieli bo komunie w maju sa przeciez..i wyszlo ze slub bierzemy w ostatnia sobote kwietnia:)juz sie nie moge doczekac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, Briduś, a wiesz sama jestem zdziwiona ;-) Od stycznia kopa dostałam jakiegoś - chyba ten wybór sukienki tak mnie zmobilizował do tych przygotowań. Co prawda są one dopiero w mojej głowie, ale to juz wielkie coś ! Od myśli do realizacji krótka droga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
najgorsze jest to ze juz mamy ugadana z ksiedzem date i godzine nawet..a mi sie teraz zachcialo w innym kosciele..ale naprawde ten co sobie upatrzylam jest sliczny,taki zabytkowy..a w mojej parafi jest tak pusto,nudno...nie wiem tylko jak mam to ksiedzu teraz powiedziec ze jednak nie chce tu tylko w innej parafii...a musze isc do niego po zezwolenie na slub w tym kosciele gdzie chce miec ..pomozcie,jak mam to zalatwic???czasu duzo nie zostalo..zaproszenia musze powysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kościół jest moja parafia od niedawana i tez jest pusty nowoczesny i nie zrobiony tak jak nalezy, ale nie będe szukac innego. jaki jest taki mam. Ty musiałabys prosic o licencje , czyli pozwolenie twojego proboszcza abys gdzieindziej mogła. chce ci sie to robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka --> zgadza się z Tobą... z resztą myslę że to bardzo pozytywne :) sukienka jest rewelacyjna :) zupełnia inna masz już pomysł jak ją uszyć/ zakupić? Wiosna --> gdzieś czytałam w internecie że 7.7.7 bedzie szaleństwo slubów, więc faktycznie zarezerwujcie sobie termin w USC najwcześniej jak to tylko mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela --> bo wcześniej nie wiedzą, gdzie będą udzielać ślubów (cz w Pałacu Ślubów czy w Ratuszu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka --> zgadza się z Tobą... z resztą myslę że to bardzo pozytywne :) sukienka jest rewelacyjna :) zupełnia inna masz już pomysł jak ją uszyć/ zakupić? Wiosna --> gdzieś czytałam w internecie że 7.7.7 bedzie szaleństwo slubów, więc faktycznie zarezerwujcie sobie termin w USC najwcześniej jak to tylko mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZi_87
w tym kosciele gdzie chce robic juz bylam na rozmowie.musze doniesc zezwolenie od proboszcza i nasze metryki chrztu,no i akt z cywilnego bo takowy juz mamy..:)jutro chce isc do ksiedza mojego ale nie wiem jak to zalatwic zeby bylo dobrze..chce czuc sie jak ksiezniczka w tym dniu i czuc ze wszystko jest tak jak bym chciala..a nie myslec ze a jednak moglam zrobic w tamtym kosciele..zreszta jak pytam ludzi co sadza to mowi ze w naszym kosciele lipa...ze sluby wcale ladnie nie wychodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida - będę szyć (o zgrozo 😭) zawsze się zarzekałam, że nigdy w życiu krawcowa, ale nie mam wyjścia. Gdybym chociaż miała nazwę projektanta, firmy, to może i bym się pobawiła w szukanie. Ale nie mam nic, tylko zdjęcie, więc chyba najłatwiej ją będzie uszyć, tym bardziej że jest nieskomplikowana. Kasiulegk - mam Twojego maila, z menu, ale jest zupełnie inne niz moje, więc nie bardzo mam się jak ustosunkować do Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×