Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ale wazne ze z męzem pracujesz:) ja dzis ide po degustację ciast na wesele, muszę coś wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, oglądałam obrączki , kurcze pełno ich ale jakoś mi wpadła jedna w oku a mjemu iinna. no ale chyba będe walczyć o swój gust, niechce matowej:(. chce błyszcząca w poprzeczne paseczki diamentiwane. Ale one jakies delikatne sa i cienkie wagowo niz te płaskie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy dwa rodzaje obrączek, które nam się podobają, to racja, że niby dużo jest tych obrączek ale jakoś cos z tego wybrać to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Arabela - a nie możecie mieć różnych obrączek ? My tak będziemy mieli - każdemu podoba się coś innego, więc po co się kłócić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kropki hej:) widzisz mój tez tak mówil jak Ty. No ale ja taka tradycjonalistka o takich surowych poglądach:) uwazałam ,ze no jak to ? dwie rózne , no jak tak mozna:D ahhhhh widzisz sama nie wiemjak to z tymi obrączkami będzie. Dla mnie osobiście to małzonkowie powinni miec identyczne aby widac było jak siedza np u lekarza ze to małżeństwo a nie kochankowie :D ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne , że mozna mieć różne, ale ja jokoś wolę te same, mnie się strasznie podobają wysadzane cykoriami do okoła, ale meżczyźnie już takie nie pasuja, a chcemy mieć takie same. wklejam linki do tych co nam się podobają: http://www.wec.com.pl/product.php/1,29/379/Obraczki-tradycyjne-fazowane-P410-szer.-4-mm.html i coś w tym stylu: http://www.wec.com.pl/product.php/1,19/364/Lazur-L-14-zolte-zloto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kropki a jakie macie obrączki , masz obrazeczek? Mojemu sie wogóle z poczatku podobało białe złoto, potem mieszane, a potem matowe, więc potem juz uległ i matowo z połyskiem, no ale jak zobaczyłam te matowe z połyskiem na przemian to mi nie spodobało sie ze tak nie błyszczą:D i ze matowe się zetrze i takie tam.no i w końcu upatrzyłam gładką z małymi poprzecznymi paskami diamentowanymi, moze się uda ze będziemy je miec. Tylko strasznie sa jakieś takie delikatne , mam wrazenie ze mozna je zgiąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! witam się z wami w nowym tygodniu🌻 Kropka-doszło coś do Ciebie odemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela - mi to \"wisi\" - obrączka to obrączka, w końcu i mi i Jemu ma się podobać, więc innego wyjścia nie widzę, bo jak zdecyduję sie na wybór faceta, to ja nie będę swojej obrączki w ogóle nosić, i odwrotnie. Poza tym jakoś mnie nie obchodzi, co inni ludzie o nas myślą, czy my jesteśmy małżeństem, kochankami, czy rodzeństwem ;-) Zresztą nas też nazwisko nie będzie łączyć. Ale Arabela - jak Tobie zależy na takich samych, to szukajcie kompromisowych obrączek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko mamy inne gusty. Może dlatego tak mi cięzko będzie wybrac odpowiednią obrączkę. No ale tak to jest jak on chce taka a ja taka i szukamy kompromisów. Mieliśmy miec 5 mm ale on chce 6 mm, i pewnie tak zostanie. No i mi sie te półokrągłe podobają. Napewno wiesz jakie.No ale wszystko myslę wyjdziie w marcu jak juz bedziemy szukac by zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kropki- no jak juz mówiłam mam surowe poglądy i staroświeckie:D no trudno, i faktycznie będziemy musieli szukac kompromisu:) liczę ze się uda bez obicia mordek:) Co do nazwiska, juz mi sie moje znudziło :) więc moga byc zmiany.chociaz myslałam o dwuczłonowym ale smiesznie by razem brzmiały. No i wezmę męża z powodu tez moich poglądów:) ze tak jest od zawsze w naszej rodzinie:) No i mi chodzi o dzieciaka, aby rodzinka miała to samo nazwisko. Wiem ze to tak w tych czasach nie jest wazne, no ale nieprzetłumaczysz takiej babie jak ja:D. Ty z tego co wiem , nie planujesz dzieciaczka?, więc i nazwiska moga być rózne. :) a jak u ciebie ida przygotowania? ami27 witaj.jak bizuteria, coś wymysliłas juz? ja obstaje przy perełkach, no ale nadal nie wiem co z kolczykami, nie wiem co wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami sliczny ten diadem, bardzo gustowny wg mnie i będzie pasował do sukienki. ja nie mam diademu ale myśle o podobnym . No ale skąd Ty go weżmiesz? wypożyczysz czy kupisz w sklepie czy allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, mam maila, zaraz będę gryzmolić odpowiedź :-D Arabela - nie mam jeszcze wybranych obrączek, ale wiem juz w jakim sklepie będę je kupować. Tam jest taki wybór, że będę miała problem która mi się bardziej podoba. Strona sklepu: www.redrubin.pl Pod koniec lutego je kupujemy. A poza tym, to w przygotowaniach zastój. W końcu mamy jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty masz kiedy dokładnie 3 kropko? ja tak w marcu pomyslę o obrączkach, zaproszeniach, kwiecień to juz bedzie załatwianie domumentów,il;e kosztuje z USC zaswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko:D toc to na jesień a ty juz szukasz obrączzek:)..masz czasu tyle ze pięc razy mozesz przebierac i wybierać:) te majówki to juz muszą się spieszyć. A co z Lili? ten jej ślub w maju to będzie? bo wspominała o przełożeniu chyba na inny miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obecnych czasach mamy niesamowity wybór obrączek, nawet 3 kolorowy, we wzory rózne, kształty.widac na odległośc ze ktoś niedawno brał slub patrząc na te nowoczesne obrączki, aczkolwiek widziałam kilka osób którzy niechca miec tych nowoczesnych i kupuja standardowe zwykłe. 3 kropki a jak z sukienką? nadal obstajesz przy tej swojej kt.ora chcesz szyc czy masz jeszcze coś na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaa no tak. Wszystko kosztuje i niektóre rzeczy bez rat będzie cięzko:(. A wy wesele robicie za gotówkę czy bierzecie kredyt? Moi rodzice wezma kredyt i ja swoich oszczędności dołożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienkę mam ta, co pokazywałam, teraz krawcowej szukam. Wesele - całe - finansujemy sami, więc musimy w miarę z głowa porozkładac koszty na najbliższe miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie jestem w stanie sobie zasponsorowac. Musiałabym miec na swoją stronę 12 tys a niestety nie mam tyle. Wiesz sala, hotele, suknia, orkiestra, krawcowa a jeszcze ciasta, owoce, alkohol .i sie uzbierało. Pomijam inne drobiazgi jak za akt małzęński sie płaci, organiście,kamerzyście, fotografowi..... a zaproszenia jeszcze, obrączki, solarium, kurcze 12 tys z mojej strony....a u was ile wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris_84
Witam, pozwólcie że sie wtrące, zaśwaidczenie z USC wyniesie was łącznie niewiele ponad 100 zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, Arabela, nie liczyliśmy dokładnie. Gdzieś pomiędzy 35 a 40 tys. Ale może się okazać, że i w 33 się wyrobimy. o zalezy ile gości przyjedzie, i ile będzie korzystało z hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nie liczylismy tak dokładnie, ja sobie tak sama licze na szybko ale pewnie będzie więcej, o wiele więxcej, no ale ja nawet tych 12 tys nie bede miała. Uzbieraliście czy macie w planach kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczyny:** ja dzis wolne-nauka..ksiązki i pod koc;( sesja.. my bedziemy miec okolo 200 osb wyjdzie nas to jakies 40-45ty zł:( ale cos jak wesele to wesele... obrączku juz zakupione;) nio a jutro rowne 5 miesiecy:)ale ten zcas leci;) zycze milego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris_84
ja mówie tylko o USC ale trzeba jeszcze doliczyć koszty świadectwa chrztu i bierzmowania no i koszty samego ślubu, wiec tak jak mówisz wyjdzie okolo 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×