Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam dziewczyny, JA też od grudnia jestem w wirze przygotowań ślubnych. Slub- 9 czerwca. I tak naprawdę wiekszosc rzeczy juz mamy zalatwione. Suknię udało mi się znaleźć dość szybko. Prawdę mówiąc zwiedziłam kilka salonów, głównie wirtualnie i porównując oferty i ceny pojechałam do SIedlec gdzie sukienkę kupiłam o połowę taniej niż w Warszawie. Udało mi się znaleźć taką o jakiej marzyłam i za przyzwoite pieniądze wiec super. Mam pytanko. Wymarzyłam sobie że to moj tata mnie poprowadzi do Ołtarza, nie byłam jednak nigdy na takim ślubie i nie mam pojęcia jak to szczególowo ma sie odbyć aby nie było zadnej gafy i przepychanek pod oltarzem. Kidy i ktoredy wchodzi mlody? Czy idzie sam? Kiedy dróżbowie? Jesli macie jakies pomysly albo doswiadczenia to dajci proszę znać. Całuję Was mocno przyszłe Panie Młode!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino -----> cieszę się, że Targi okazały się strzałem w 10:) a masz zdjęcia tego super stoiska może??? dzięki za wsparcie, po drodze jeszcze Rekolekcje dla młodzieży więc też trzy dni wpadną :) pewnie trzeba będzie na jakiś dyżur, ale i tak OK, potem to Wielkanoc no i wielkie odliczanie do ślubu... suer -----> ja kiedyś byłam na takim ślubie gdzie Pannę Młoda prowadził Tata do Ołtarza i wyglądało to tak, że Młody po prostu czekał na Nich przed Ołtarzem trochę z boku, oni doszli do Niego, Tata niejako \'oddał\' córkę Młodemu i razem podeszli do krzeseł. Tak to było, ale chyba dużo też zależy od budowy Kościoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwjo - będę mieć, bo mój brat, który pomagał nam przy rozkładaniu i składaniu tego majdanu coś tam pstrykał swoją idioten- kamerą:) Więc jak tylko będę mogła, to się do niego o te zdjęcia uśmiechnę, i Ci podeślę:) Suer - ja już byłam na paru tego typu ślubach, i rozgrywano to tak: Pan Młody wchodzi z obydwojgiem dróżbów przed Mszą i czeka. Wychodzi ksiądz, leci jakiś podkład muzyczny (jaki - zależy od polotu i zdolności organisty/ orkiestry ;) ), i wchodzi Panna Młoda z ojcem. Przed ołtarzem Pan Młody podaje ramię swojej przyszłej żonie, a ojciec ją \"przekazuje\", ojciec i Pan Młody ściskają sobie dłonie. Ojciec odchodzi, zostają Młodzi;) W Stanach, skąd ta tradycja przywędrowała, czasami jest tak, że Pannę Młodą z ojcem poprzedzają druchny. A może ktoś widział jeszcze inną wersję? Nie wątpię, że funkcjonuje ich co najmniej kilka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia - gratuluję targowego sukcesu :-D 😘 Słyszałam, że chorowałaś ostatnio, biedaku ? Ale chyba teraz jest już ok ?? Dziewczynom, którym udało się wybrać ich sukienkę, też gratuluję, bo to nie taka prosta sprawa, czyż nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczku, miałam tego sławnego wirusa, co to po Polsce krąży :P grypa żołądkowa. Dwa dni wyjęte z życiorysu, po czym następuje szybkie wyzdrowienie:) Ale uważajcie na siebie, Dziewczyny! Jak będziecie czuły pierwsze objawy typu \"rewolucja w brzuchu\", to nie wychodźcie z domu, bo i ja, i moja teściowa (zaraziłyśmy sie widocznie z tego samego źródła, bo rozłożyłyśmy się tego samego dnia) zaczęłyśmy tą chorobę od utraty przytomności :o ja przynajmniej w domu, a ona bidna - na mieście :o Uciekam:) - uściski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wpadam na chwilę żeby się przypomniec i przeprosic ze ostatnio tak zadko tu jestem(ale czytam was regularnie;) Zabulka--no ba!!!nie mogło byc nic innego jak SUKCES!! Coko--bardzo dobrze Cię czytać!!! Kropka-przepraszam ale ostatnio nie miałam dostepu do neta.wybaczysz mi że nic nie dostałas??poprawie się:D Nie wiem jak to jest z ta tradycją prowadzenia przez tate do ołtarza-osobiście wiem ze na bank bede szła z G.jedynie \"z ozdobników\":D bede miała :kwiat słonecznika (ozdobny) do którego beda wstążkami przyczepione obrączki nasze(które mamy zamiar kupić w sobote-tylko pomysłu na nie brak:(..) kwiat ten bedzie dzielnie dzierzyła G 4letnia siostrzenica:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak to juz bywa:((((((((( zostałam sam na sam z moim kamerzysta i fryzurą którą wybrałam spox. do napisania dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, już lecę na skrzydłach telepatio - intuicji;) Fryzurka świetna - i ładnie będzie do Ciebie pasować:):) Ciekawa jestem, jaką długość włosów trzeba mieć do takiej fryzury? Masz naprawdę świetnego kamerzystę - zresztą, już Ci to mówiłam;) wielka szkoda, że nie znam nikogo takiego na śląsku - chętnie nawiązałabym z kimś takim współpracę, bo dosłownie nie mam kogo polecać, kiedy klienci pytają mnie o kamerzystę :( Ten facet ma świetne pomysły, no i puścił do Liliany i Krzysztofa \"Gabriel`s oboe\", a tym można mnie natychmiast kupić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprawa muzyczna
Cześć dziewczyny!!! Bardzo lubię czytać Wasz topik. Ja również wychodzę za mąż w tym roku. Proszę o radę w kwestii oprawy muzycznej ślubu. Jakie macie propozycje utworów i instrumentów do uświetnienia ceremonii w kościele??? Dziękuję za wszelkie wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej , hej :) Z delegacji powróciłam w środę , ale na weekend przyjechali do nas znajomi z Poznania , któtych poznaliśmy na wakacjach. Kto by pomyśłał ,że można się tak zakolegowac w tydzień ? :) Kropka --- jak tam butki ? Kupiłaś ? Nie chwalisz się nic a nic ... Które to były ? Te srebrne z zapięciem na kostce ? Ami --- mnie się ta fryzura nie bardzo podoba - ale to już tylko i wyłącznie rzecz gustu . Fryzurka która pokazywałaś wczesniej była bardzo fajna. Byc może tutaj jest podobne upięcie z tyłu , ale jak dla mnie to za dużo jest wypuszczonych włosów z przodu . A tak wogóle to Twój suwak gna wręcz galopuje !:classic_cool: Jak bedzie ten Twój słonecznik wyglądał ? Taki żywy ? Bo ja też chciałam wypuścić swoją chrzesnice i chrzesniaka z obrączkami. Ale jedyne co do głowy mi przychodziło to jakaś \"finezyjna\" poducha z Allegro . Miałam już nawet jeden typ , ale Twój pomysł z kwiatem bardzo mi zaciekawił .. Słuchajcie ! Moje diety i moje ćwiczenia poszły juz w głęboką niepamięć ... Mam zero samodyscypliny i właśnie zeżarłam talerz frytek ... Mój kolega z Poznania jest kulturystą i powiedział , zebym nie katowała się \"jakąś\" tam \" 6 Weidera\" tylko codziennie robiła brzuszki 5 serii po 25 potórzeń + owijała na noc te niechciane miejsca na ciele . Wystarczy zwykła najtańsza folia spożywcza. Dzisiaj zaczynam ! Na pierwszy rzut idą udka i bioderka . Jutro zdam relację :) Zabulina --- congratulations !!!!! Jak tak Ci wszystcy z wizytówkami ludzie zaczna do Ciebie się złazić - to biedaku się zapracujesz normalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla slubna
dziewczyny, mam pytanie biorę slub w czerwcu i chciałabym to tej pory zgubić 'oponki' naokolo talii, które sobie wychodowałam. oczywiscie nie zliczę tych wszystkich poniedziałków kiedy zaczynałam diety... znalazłam w necie coś co nazywa się: Jiao Gu Lan green tea Mam do zrzucenia jakieś 3-4 kg. Może to jest sposób, żeby się udało? Wiecie cos na ten temat? A może jakieś inne sprawdzone sposoby? POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia!! Eee tam, nie zleci się ich aż tyle:D Z 2000 około 200 powinno zapytać o detale, a około 20 - zdecydować się - taki przelicznik podyktował mi ojciec, a on siedzi w reklamie;) Koniecznie powiedz, czy to foliowanie się cos daje!:D Choć na mój gust, to może nieco ograniczyć ... wieczorną spontaniczność;) Ta fryzurka, co Ami pokazała, moim zdaniem własnie dlatego będzie Jej bardzo pasować, że tyle włosów jest puszczonych na bok:) Do okrągłego kształtu twarzy to jest jak znalazł - wiem, bo sama takowy posiadam;) a przynajmniej takie jest moje zdanie:) oprawa muzyczna - ja do kościoła zamarzyłam sobie własnie \"Gabriel`s oboe\" - a że sprowadzenie odpowiedniej obsady zakrawałoby na cud, miałam po prostu puszczony ten utwór z płyty - wyszło super:) Poza tym miałam wokal, skrzypce i organy. Mi to wystarczyło:) ale dużo zależy od repertuaru. przyszła ślubna - nie słyszałam nic o tymspecyfiku.. ja tam chłeptam sobie pu-erha, on nie działa za mocno, ale jednak po miesiacu - dwóch widzę efekty, choć nie jakieś spektakularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga Przyszła Slubna :) Otóż jedynym znanym i skutecznym sposobem na zrzucenie oponek , wałków ,itp. jest nietety silna wola w odmawianiu sobie słodyczy i innego kalorycznego żarła , które uwielbia się odkładac tam gdzie my akurat tego nie chcemy ... Dodatkowo trzeba ćwiczyć . W Twoim przypadku musisz najpierw spalic oponke zanim zaczniesz ją rzeżbić brzuszkami . Spróbuj tego sposobu o którym napisałam powyżej , tzn. folia i brzuszki. Najlepiej robić te brzuszki w folii ... Może to wydawać się jakimś dziwiactwem - ale tonący brzytwy sie chywta ... A może to akurat jest jakiś sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla slubna
zabulina ja muszę mieć coś co zadziała do czerwca!!!! kupiłam sobie suknie w sierpniu i JUŻ W NIEJ STRASZNIE CIASNO!!!! przez ostatnie miesiące nie mam w ogole na nic czasu - bardzo duzo pracuje (to moja zmora - bo często też chodzę na kolacje biznesowe zakrapiane winem czy kolorowymi dinami), dodatkowo jeszcze zaczełam szkole wiec czasu na ćwiczenia, zdrowe gotowanie nie mam wcale. dlatego potrzebny mi jakiś CUD! no i znalazłam te tablety.... niby są zdrowe - ale nie wiem czy to nie za duzy kaliber jak mnie, tzn czy one nie są zalecane przy otylości, do której mi daleko.... herbatki raczej mi nie pomogą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla slubna
monia, robię brzuszki i staram się jeździć na rowerku (mam takowy w domu) ale robie to nieregularnie - czasu brak... spróbuję tej foli! ale i tak chciałam się czymś wspomóc. żaden porządny lekarz mi niczego nie przypisze - bo gruba to ja nie jestem... tylko te fałdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła ślubna - przepraszam, że powiem tak szczerze, ale jeśli kupisz sobie tabletki dla otyłych, to możesz nawet nie doczekać ślubu! Dawkowanie każdego silnego specyfiku uzależnione jest od masy ciała. Głównie dlatego, że masa wpływa na zdolnośc metabolizowania toksyn i większa masa może przyjąć ich więcej. Jeżeli weźmiesz tabletki, które są przeznaczone dla osób otyłych, możesz np. pożegnać się z nerkami. Do czerwca jest jeszcze mnóstwo czasu - i dobrze Monia mówi, że tu chodzi jedynie - albo aż - o samodyscyplinę :( Nikt nie wymyślił jesczze niczego mądrzejszego od ograniczani się. Z mojego doświadczenia wynika, że utrzymywanie spożycia kalorii na poziomie do1500 dziennie pozwala zgubić ok.2kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla slubna
tak w ogóle to z tym jedzeniem jest u mnie tak, ze ja nie jem świństw - jestem skazana żywienie się 'na mieście' ale nie zamawiam niezdrowego żarcia, staram się jeść dużo warzyw, ryb, gotowanych mięs, nie jem w ogóle pieczywa, słodyczy, jedyna moja zmora to ten alkohol - który jest kaloryczny - ale ciężko jest nie pić na firmowej kolacji, to po prostu dobrze nie wygląda... podejrzliwie na Ciebie patrzą - a na to sobie nie można pozwolić... dlatego tak desperacko szukam jakiegoś wspomagacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla slubna
zabulina, wiem że tabletki dla otyłych są nie dla mnie dlatego wynalazłam ten Jiao Gu Lan green tea - to jest coś na bazie zielonej herbaty i innych naturalnych składników. ale mam obawy w sekcji 'dzialania niepożądane' jest kilka niepokojących. dlatego proszę o poradę - może ktoś to wypróbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauwazyłam wpisu z zapytaniem o oprawę muzyczną. A więc ... Mam juz swoje wymarzone utwory , ale nie mam jeszcze nikogo kto by je wykonał. I tak : Wejście : nie mam jeszcze tak naprawdę typu , ale może Vivaldi \" Cztery pory roku \" albo jakiś marsz weselny . Ofiarowanie : ????? chiałam Bacha \" Ave Maria \" - ale dwie \"Ave .. \" to chyab za dużo :) Komunia : Schubert \" Ave Maria\" Modlitwa : Bach \"Aria na strunie G \" ---- MÓJ ULUBIONY UTWÓR ! Wyjście : Wagner \"Marsz weselny z opery Lohengrin Jezelichodzi owykonanie to marzy mi sie kwartet smyczkowy - ale koszt to min. 1.200 zł. A średnio mi się chce tyle kasy wykłądac za 5 momentów w których takikwartet może zagrać - więc pewnie będzie skrzypaczka , ewentualnie dwie i trąbka . Chyba że wypali mi opcja z właczeniem płyty CD - bo mam z czyściutko wykonymi utworami.Ale najpierw organista musiałby chyba trochę poćwiczyć żeby sie zgrać :) Żadnych śpiewów na pewno nie chcę . Przyszła ślubna ------- hmmm .. jeżeli o te prochy chodzi , to po niedadawnych aferach z proszkami chińskimi \"ziołowymi\" ja bym nie ryzykowała ! Powiem Ci że ja w tamtym roku kupiłam te słynne \"Meitzaingi\" czy też \" Lida\" i wzięłam chyba ze 3 szt. Czułam sie okropnie . Szkoda zdrowia ! Zwłaszcza że planuje dziecko i niechciałabym żeby były jakieś kłopoty. A z lekami to różnie bywa. Ja też nie jestem \"puszysta\" i żaden lekarz mi nic nie przepisze . Chiałabym takz 5 kg zrzucuć do ślubu , ale o \"własnych siłach\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła ślubna ----- heheheh ... to u Ciebie pewnie w firmie wyznają starą zasadę \" Kto nie pije , ten kabluje \" :) Ja też chodzę na kolacje powiedzmy \"biznesowe\" ale każdy wie że nie piję czesto . Jezeli mamy jakieś spotkanie firmowe ( sami pracownicy) to sieknę drinka czy piwko , ale np. ostatnio byłam w delagacji i na \"na bardzo waznej\" kolacji po prostu nie napiłam sie ani kropli . A zdziwł sie tylko kelner :) Ale masz rację alkohol to puste kalorie , chociaż winko w małych ilosciach jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!Monia--miło mi że obejrzałas(i że wróciłas do nas) jesne kazdy ma prwo do swojego gustu!co do oprawy która planujesz--CUDNA jak dlamnie!!!! Zabulka-wiem że mnie rozumiesz..jak sie \"chomicza buzie\" trzeba cosik radzic...a jak się ma odtsjące uszy to juz wogóle...wybór fryzur się zawęża!! co do kamerzysty..NIESKROMNIE powiem że wiem:D szukałam długo(ale to wiesz) i znalazłam...nie jest tani-ale tym samym cztm kupił Ciebie to i mnie;) zresztą...jesli zechcesz po weselu jako suvenir od ami dostaniesz film z weslela..tak na pamiątke! kwiat,Monia jak znajde to wkleje.. jest to duzy ozdobny kwiat słonecznika do niego na dwóch mini szpilkach tasemkami(najładniej żółtymi) przyczepione sa obrączki.Mnie się ten pomysł podoba i nie musze zamawiac poduchy której nie bede miała gdzie trzymać:) co do diet...ja przez 3miechy regularnie na siłke chodziłam poczym z przyczyn technicznych musiałam przerwac i lekka oponka wróciła...staram się stosowac do tego co pisała Zabulka..powiem wam że teraz przy wzroscie 156cm waze 53kg jedynym problemem sa duze piersi które mnie optycznie pogrubiaja. teraz ide gotowac obiad mojemu przyszłemu małżowi:classic_cool: ściskam WAS ciepło kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla slubna
wiem, wiem..... ale .... wlasnie przygotowuje prezentacje na jutro i... otworzylam sobie winko, bo mam stresa... alkohol to mój główny wróg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, AMI, NO PEWNO, ŻE CHCĘ!!! :D:D (nie ma tu ikonki wystarczająco mocno szczerzącej zęby) :D:D No, no - to się z Ciebie prawie patyk zrobił.... Monia - chylę czoła!! Mnie by sie nie chciało tak szczegółowo ustalać tego repertuaru - chciałam koniecznie 2 kawałki Morricone, a reszte z wdziękiem zrzuciłam na bardzi rodzonej matki:) Ty to zdaje się bardzo biegła jesteś w sprawach muzycznych:) Dziewczyny - a teraz szczerze! KTÓRA Z WAS wzięla sobie na poważnie te moje \"myki\" odchudzające, które kiedyś porozsylałam?? Czy którakolwiek stosuje, i widzi już efekty? Korciło mnie już od dawna, żeby o to zapytać, ale odczekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla slubna
własnie po konsultacjach z przyjaciółką, która się wiecznie odchudza, postanowiłam nie kupować na razie specyfiku.... może po prostu spróbuję odstawić alkohol i robić te brzuszki z folią... ale mówię Wam dziewczyny - niełatwo przychodzi odchudzanie... a jest to moja największa zmora przedślubna - jestem z facetem moim już 14 lat, mieszkamy razem już jakieś 5, w końcu zdecydowaliśmy się na ten krok i jakoś chcę, żeby wszystko było idealnie - włącznie ze mną - i coraz bardziej stresują mnie te fałdy (wcześniej jakos się nie przejmowałam bo twierdziłam że wygląd to nie wszyskto - ale teraz coś mi się zmieniło... nie wiem czy to dobrze czy nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla slubna
zabulina, a jakie masz 'myki' na odchudzanie - to moja obsesja ostatnio - może coś mi się przyda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta folia to po to , żeby zachować ciepło i polepszyć efekt spalania, wiem ze na allegro były kiedyś takie specialne \"opaski na brzuch\" , kosztowały chyba koło 10 zł, więc jak macie zamiar się tymi foliami owijać to może lepiej kupić taka . ja czekam na koniec sesji i ide na ćwiczenia. już tez nie umiem się doczekac pozbycia sie zbednych kilogramów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina ---- bo ja nie dostałam Twojego słynnego regulaminu :( A może to coś dla mnie ? W takim razie pięknie poproszę o maila :) Przyszła ślubna --- to pozadrościć stażu 🌻. To nie jest nic dziwnego , że każda z nas chce wyglądać wręcz bosko . Bo na zdjęcia z własnego ślubu patrzymy potem przez kolejne 50 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×