Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ja też witam wszystkie dziewczynki w nowym dniu Na podkarpaiu od rana świeci słoneczko. Faktycznie zapowiada się piękny dzień :) Odnośnie Waszego wczorajszego pytania to ja mam 25 lat i bardzo często zaglądam do wózków... Asega ---> Ja nie interesowałam się DJ więc niestety nie jestem w stanie Ci pomów. Mogę dać Ci (wieczorem) namiary na faceta (jednoosobowa orkiestra) który podobno jest całkiem niezły i prowadzi tego typu imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avrill witaj dalej jestes zainteresowana tym zespołem?? Tylko tam spiewa 3 chłopaków,nie wiem czy ci to pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie dziewczynki. co do wieku ja właśnie skończyłam 25 lat a mój S ma 26 , a co do dzieci to ja bym bardzo chciała, ale moj S nie jest jeszcze gotowy tzn chodzi o względy finansowe no i o mieszkanie. jezeli chodzi o koszty to nie mam pojęcia bo jeszcze nic nie mamy załatwione ani nic nie szukalismy, ale bardzo bym chciała sie zmieścic w 8 tys (ale z tego co słysze to chyba trudno bedzie ) mam nadzieje ze damy rade :) życze miłego dzionka :) dorotko dzięki za piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bella Możesz mi przesłać ich namiary. Prawdę mówiąc (pisząc) wolałabym, żeby w skład zespołu wchodziła też wokalistka. Byłam raz na weselu gdzie facet śpiewał w zastępstwie kobiety - PORAŻKA!!! Nie chciałabym, żeby u mnie było podobnie. Wczoraj byliśmy z moim M na próbie takiego jednego zespołu i powiem Ci całkiem, całkiem.Jeszcze w sobotę mamy pójść na wesele, na którym oni będą grali i jeśli okaże się, że potrafią rozruszać gości to się zdecydujemy... W każdym razie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki🌻. Jakoś wczoraj mi zabrakło czasu na wszystko no i nie zajrzałam do Was :((( Wybaczcie;). Ale dzis nadrabiam ( a tu już tyle stron przybyło:))). Od razu odpowiadając na wasze pytanka: Ja mam 25 lat (27.10 będzie już 26), a dzieci.......... coraz częściej łapię się na myśli że takie \"małe różowe\" to fajna sprawa i chyba już dorosłam!(i chciałabym mieć malutką Kornelię). Więc może już niedługo?! kto wie?!!!.Napewno będę chciała szybciutko po ślubie. Mam nadzieję że koszty tego uroczego dnia zamkną się nam w granicach 15000. Planujemy ok90 gości. Nie dalibyśmy rady bez rodziców (a wspólnymi siłami coś zdziałamy). Kaczko Ja też chcę piosenki(pięknie się do Ciebie o nie uśmiecham:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) A Doroti Tobie ślicznie dziękuję za te przesłane kawałki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ktoś intensywnie obserwuje Nasz topik!!!!!!! I boi się ujawnić, tylko głupio komentować ma odwagę:((( :((( :((( Kaczko mam nadzieję że nie przejmiesz się tym wrednym kimś. A dla Ciebie 🌻 🌻 🌻. Buziaczki i uśmiechy.:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?poczytałam to gówno ich. inaczej nie mozna tego nazwac. APEL DO NICH: będe do woli używała słowa\"sałateczka\". absolutnie sałetczka z TUŃCZYKA(nie indyka:-P jest mniam mniam. JAK TAM POCZĄTEK DNIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niestety nie mam czasu regularnie śledzić tematu i pisać... Rozwija się w takim tmpie że się gubię :P W każdym razie już nadrabiam zaległości. Mam teraz 23 latka a mój M jest o 4 lata starszy. I bardzo chcemy mieć dzieci!! Na widok takiego małego bąbelka serduszko mi szybciej bije!! NIe wiem jak nam się poukłada, ale nie będziemy czekać w nieskończoność z decyzją o dziecku. Po prostu chcemy i jak się pojawi, to będzie ...: ) A poza tym ustalilimy już że nie zrobimy wesela. Mój M ma podobne obawy do mnie... tak więc aby wybrnąć ze wszystkiego obronną ręką, zrobimy przyjęcie z muzyką, ale nie na całą noc, bo chcemy sobie od razu wyjechać (a reszta jak chce to niech sie bawi :P) Wczoraj M zabrał mnie na spacer po lasach... myślałam że może coś kombinuje i trafimy w jakieś piękne romantyczne miejsce w celu.... :) No i miejsca były, ale nic więcej na razie. Ciekawe kiedy to nastąpi... :)bo czuję że już niedługo! Problem jest tylko taki, że nasi rodzice nie mogą sie teraz spotkać (a po zaręczynach musieliby sie w koncu poznac) bo jego matka jest obrazona i nie wiemy jak długo to potwra... Nie ma na nią sposobu :( Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do musig > jno życe ci z całego zerduszka aby TO wreszcie sie stało, ja też czekam, czekam ..... ale wierze ze juz niedługo.... tzn jak skończymy remont bo jak narazie cała kasa idzie w mieszkanie. może za 2 miesięce może za 3..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Atena :) Ja też myślę że to nastąpi jak mojemu M skończą się obecne wydatki i problemy :) Uciekam do nauki, zajrzę później - choć juz wyobrażam sobie ile będzie do czytania :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.... No ja tez czekam na swoja fasolke,ale to jeszcze z roczek.... Dzisiaj jestem tylko na chwilke,bo zaraz bede u mnie moj M (oj jak ja sie stesknila) i lece robic sniadanko.... Zajrze do was pewnie dopiero wieczorkiem,wiec milego dnia kochane.... Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie reagujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej wam powiedzcie mi dziewczyny tak ogolnie ile wszystko wyniesie np..fotograf kamerzysta ile sie daje ksiedzu i wogole ogolnie...aha czy ktos z na kogos ze jechal limuzyna ???u mnie jest taki jeden facet ma limuzyne on chce zeby mu zatankowac caly bak i oprocz tego 1 godz kosztuje 150zl czy to duzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extasii- pojecia nie mam czy to duzo...za limuzyne. moja kolezanka płaciła 1500/cała dobe. ja osobiscie nie mam zamiaru \"szukac\" jakiegos cud-autka:) mysle ze jak ozdobie mazde naszą-tez bedzie oki. co do kosztów-tak do konca ich nie policzylismy-ale pewnie tak ok 20tys za wszystko wyjdzie. qrcze.jak mnie głowa boli.zatoki cholerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, polecam ibuprom zatoki albo masaz głowy (uciskowy) Kupiłam ostatnio książkę o masażu i efekty są super! Mnie też męczą straszne bóle głowy... A leków to się tyle najadłam że nic już na mnie nei chce działać :( ale ibuprom zatoki - 2 tabl działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 3 połknełam...:( ale moze pomoze ketanol. miusiq-dzieki za troske!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ufff, mam dziś dzień pełen wrażeń.Postanowiliśmy mieć z D. \"rok konia\",czyli zrobić wszystko żeby nasze plany się powiodły. Dziś się dowiedzialam że najprawdopodobniej uda nam się kupić za bezcen mieszkanie 3 pokojowe:) Poza tym w poniedzialek okaże się czy będziemy mieli samochód.Na początku czerwca D. dostanie odpowiedz w sprawie zmiany pracy.Ja chyba zejde z tych stresów, i posiwieje przed ślubem.Trzymajcie za mnie kciuki , bo jak to wszystko nie wyjdzie to chyba mnie zamkną na oddziale zamkniętym w Tworkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asego------------ ale ci sie wiele zmian szykuje -ja jestem pewna ze sie wszystko po waszej mysli ułoży:classic_cool: -wiem to!!!!!!!! teraz uciekam-poracowac musze troszke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asego------------ ale ci sie wiele zmian szykuje -ja jestem pewna ze sie wszystko po waszej mysli ułoży:classic_cool: -wiem to!!!!!!!! teraz uciekam-poracowac musze troszke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> sama wiesz dlaczego... Ja na razie spokojnie czekam, aż administrator forum zajmie stanowisko w tej sprawie. Jedno jest pewne: jeśli każda moja wypowiedź ma zostać przepisana w tamtym topicu z dodatkiem jakiś misiaczków, pysiaczków, torcików i samochodów pogrzebowych to nie chce mi się dyskutować na kafeterii. Mam dwie propozycje: albo przenieść nasz topic na inne forum, albo mogę założyć osobne forum dyskusyjne, gdzie będziemy mogły sobie spokojnie rozmawiać. Mój email macie w profilu, jakby co piszcie na priv. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błaaaaaaaaaahaaaaaaa
do wiosna - twoja wypowiedź akurat nigdy nie została przepisana bo piszesz normalnie jak cżłowiek - tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie dajmy im sie sprowokowac....przeciez nie jestesmy tu od wczoraj..... bello,wiosno-jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> ja nie zamierzam nikomu niczego udawadniać. Skoro na tym forum nie mogę spokojnie pogadać z ludźmi o przygotowaniach do wesela, bo zaraz z tego jest jakaś afera, poszukam sobie innego miejsca do dyskusji. bella --> wysłałam odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja mam dzis straszny kocioł w pracy.Od rana tabuny emerytów i rencistów na badanie słuchu:( Już powoli dostaje nerwicy. A jeśli chodzi o dziewczynki którym się żółć ulewa(wolę niewiedziec skąd) to proponuje beztroską ignorancję. Odezwę sie niebawem , a was proszę o pisanie.TUTAJ a nie na innym topiku. Do zacytowania dla czających się tu stworzeń\" gówna się nie rusza bo bardziej śmierdzi\". To apropos nie zwracania uwagi na te panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno----->>>>jak mi uciekniesz to cie odnajde i przyprowadze TUTAJ!!!! bo jestes z nami od poczatku. i mozemy o slubie i weselu dyskutowac do woli,wkoncu jakos biedne kobietki musza funkcjonowac na innym topiku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ;) TUSIA--->>>wysłałam Ci piosenki a która z dziewczynek chciała \"Oczarowanie\" ? bo już mam i mogę wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×