Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Doli ----- chyba dawno już minęły czasy że srebro jest \"be\" a złoto \"cacy\" :) Białe złoto dalej jest złotem !!! I głupotą by było żeby osoby , które nie preferują żółtego na siłę musiały go nosić ... Białe złoto jest bardzo eleganckie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! ja jeszcze czuję sie młoda ;) hihihi, a jak zacznie mi sie podobac zólte, to pewnie juz bede miala tak grube paluchy że pierscionek zareczynowy juz nie wjedzie i bede nosiła cos innego ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie pierscionek bardzo ładny taki hmmm\"eteryczny\"-tak uwazam ze jest wlasnie taki!sama mam z biało-żóltego złota-z masa cyrkoni-który juz wygląda jak obrączka codo śrubek....mnie (niektóre z nich) tez tak sie kojarza-ale wiekszosc jest naprawde interesująca.a mój G. jest nimi zachwycony-i masz tu babo placek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta, białe złoto jest tak naprwde dla osob ktore wolą czuć sie elegancko, bo kto wie czy to złoto czy srebro? indywidualna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! :) Brida, wiosna, proszę o fotki!! I dziewczyny, które jeszcze mi nie przesłały:) Co do zcierania się matowienia - to wydaje mi się, że nigdy nie będą tak błyszczące, jak polerowane, ale z drugiej strony a) trochę to potrwa, zanim się zetrą i b) można je wtedy oddać do ponownego piaskowania/matowienia, to nawet nie kosztuje dużo :) Zaręczynowy nosi sie na serdecznym palcy prawej ręki więc po ślubie siłą rzeczy większośc dołącza go do obrączki - mój się do tego nie nadaje, jest zbyt \"rozbudowany\". Ja sprawę rozwiązałam tak, że mam dośc ozdobną obrączkę i jest ona \"solistką\" na mojej prawej dłoni, a na lewej noszę różniaste pierścionki:) Ami, myślę, że Tobie moga pasować takie tytanowe, na zasadzie kontrastu - sama jesteś delikatna, a taka obrączka będzie.. zaskakująca:) moniu, co do tych potrójnych - nie rozpaczaj. Myślę, że moje kłopoty z rowkiem w srodku byłyby pestką w porównaniu do tego, jakie mogłabyś mieć z nimi. MIałam keidyś taki pierścionek \"potrójny\" - i w to miejsce, gdzie aktualnie obrączki na siebie zachodziły też właziły rózne rzeczy. Tyle że czyszczenie jest prostsze, wystarczy zdjąć z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kolorów złota - ja uważam, że dobrze mieć obrączkę łączoną jeżeli od czasu do czasu lubi się nosić srebro, bo do wszystkiego pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinka--usciski-tak bez okazjii!!!!!!!!!!!robilam twój przepis(wkoncu wybieramy sie z G. na plaze:D) -pychotka ta feta!i byłam w dwóch aptekach -brak tej odzywki u nas!!!!ale szukam dalej! ja mam tak chude palce(chyba tylko to mam chude:P)-ze ta obrączka bedzie wzrok przyciagac. i musze wam sie do czegos paskudnego przyznac:obgryzam paznokcie:(:(:(:(: i nie wiem jak przestac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia mnie namawia na takie dwukolorowe, ale wydaje mi sie że juz taka obraczka traci klase i nie jest klasyczna ani nie wygląda jak prawdziwa obrączka. Chce taką ktora krzyczy z daleka \"jestem obrączką\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, to się cieszę:) ale powiedz, czy dotarł Ci na miala tydzień temu zestaw przepisów na obiad??? Bo naklepałam się, a nie wiem, czy doszło:) Jeśli masz szczupłe paluszki to faktycznie nie bardzo ten tytan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- ja nie obryzałam , nie obryzam i mam nadzieję że nie będę :) Ale kiedyś dość sławetny był taki specyfik pod nazwą \" gorzki paluszek\" ( chyba !!! , nie dam ręki uciąć ) i chyba nawet działał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
pewnie jak Ci sie spodoba żółte złoto na stare lata to juz nie bedziesz jej wymieniać. Bo poco? co do grobu wezmiesz? pewnie dasz wnuczce do ślubu a ta Ci powie- babciu - z białego złota mam miec no cos ty -staroswiwecka? teraz sa inne czasy i nosi sie z plastiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, terapia wstrząswa - idź do apteki i kup sobie \"paluszek\" taką maść dla dzieci. Posmaruj sobie palce i... spróbuj obgryźć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjezdzam na 2 tyg, narzeczony bedzie mnie pilnował wiec moze sie oduczę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku!my gryzonie musimy sie trzymac razem:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O i przestac! ja bardzo długo maiłam super krótkie tipsy-pani powiedział ze to najkrótsze jakie robiła:)ale nie straczyło mi cierpliwosci na uzupelnienie.....co 3tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że większość z Was ulega modzie. Ja jestem tradycjonalistką i pierścionek zaręczynowy noszę tak jak moje babcie, tzn. na palcu środkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi - naprawdę??? U mnie w rodzinie zawsze nosiło sie na serdecznym i w M też - a on z takiej starej polskiej szlachty jest, co tradycje kultywują jak wariaci:) Widać te tradycje też są rózne.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musimy sie 3mać razem! tez mialam tipsy, ale za czesto uzupelnianie i za drogo to wynosi :( na slub pewnie sobie takie cudeńka zrobie, nawet jak przestane obgryzać, bo mimo wszystko mam cienkie paznkocie i słabe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, jeszcze a`propos obgryzania - to jest tak naprawdę nerwowe. I masz juz taki odruch, żeby \"cos robić z palcami\". Więc musisz je czymś zając. Ja proponuję łuskać pestki dyni albo słonecznika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą modą to mi sie wydaje ze to wlasnie na serdecznym nosiły nasze babcie a nie na srodkowym, myle sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej rodzinie to dopiero tradycja jest boginią i w związku z tym nie chcę niczego zmieniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam najlepszą propozycje... :) zaklejac plastrami kazdy palec haha i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashiu, dziękuję za zdjęcia!! Jesteś sliczna, proporcjonalna i drobniutka:) NIe kokietuj z tym \"straszeniem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku.. mamy barzdo podobne pierścionki, próbowałam znaleźć zdjęcie mojego w necie, ale niestety go nie ma... :( ja również noszę na palcu serdecznym prawej ręki mój pierścionek zaręczynowy... natomiast co do obrącek to ciagle pracuje nad moim M... może coś wyprauję, zwłaszcza teraz... bo jutro jedziemy na tydzień w góry.... teraz zmykam na jakies zakupy, ale wrócę do WAS :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida---> nie szkodzi że nie ma, ale jak podobny to juz mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×