Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim Alez ja nie lubie takiej typowo jesiennej pogody! Pada i zimno, brrrr... No ale trudno, przezyje to jakos. Udanego weekendu zycze. U mnie jakis zastoj w sprawach slubno-weselnych. Pewnie wszystko ruszy pelna para po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pusto tu:(.. dzwoniłam do centrum mody ślubnej,pani zasugerowała aby sie wybrać jeszcze w tym roku zobaczyc sukienki podobno mają ciekawe promocje i rabaty(znaczy mówiąc wprost wyprzedają kolekcje 2006;) więc chyba sie wybiore tylko kiedy czas na to wykroić?:O dobra biore sie za porządki późno już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewyczyny! Byłam odcięta od netu przez kilka dni, a Wy znów tyle naskrobałyście:) Widzę, że piszecie o siłowniach i aerobiku, oj, oj ja sie nie nadaję do takich wysiłków! Strasznie nie lubię i nie chce mi się ćwiczyć. Wolę sobie dietkę zastosować jak widzę, że coś tu i tam przybyło;) Trzy kropki jak schudniesz do 49 kg to będziesz baaardzo szczupła! Moim zdaniem aż za bardzo. Podziwiam Was za tą silną wolę. Ja się do ćwiczeń na bank nie zmuszę. Pszczółka ja miałam ogólne znieczulenie, ale to było dawno temu, więc może teraz to już nie jest koniczne. I nie martw się, bo nic nie będzie bolało. Biopsja też nie boli. Lila wszystkiego naj z okazji urodzinek! Dużo zdrówka, szczęścia, miłości i.. udanego weseliska;) ami, mi najbadziej wpadła w oko sukienka z pierwszego linka, śliczna! z trezciego jest bardzo podobna do pierwszej i też super. brida Twoja też cudna.. fajnie że co niektóre z Was znalazły tą swoją jedyną i wyjątkową suknie. Też bym chciała to mieć już za sobą. Udanego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki 🌼 cieszę się że podoba WAM się moja suknia :) Ami, masz rację teraz są porządne wyprzedaże sukien ślubnych z kolekcji 2006 - moja wstępnie kosztowała 3400 natomiast przy okazji wyprzedaży 2600... Dziś mamy rocznicę z M - dokładnie 5 latek odkąd jesteśmy RAZEM :) dlatego zaplanowaliśmy bardzo miły wieczór z tej okazji LILA -- wszystkiego najlepszego... 🌼 dla Ciebie AMI-- suknia z pierwszego linka jest przesliczna, już wczesniej ją widziałam i bardzo bardzo mi się podobała :) Namagnesowana_Pinezka -- ja resztę przygotowań podobnie jak TY pozostawiam na rok 2007 :) miłego dnia dla WAS wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, alez tu od wczoraj pusto, taka brzydka pogoda, myslalam, ze wszyscy na kompach czas spedzaja. Chyba tylko ja nic nie robie. Jakos mi tak smutno, bo moj P. prawdopodobnie od grudnia wyjedzie na polroczne szkolenie, niby tylko 300 km, ale to i tak dla mnie duzo... Zostana nam tylko weekendy, a i to pewnie nie wszystkie, ach, ale coz poczac, tak czasem bywa... Milej niedzieli (pomimo tej strasznej pogody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! Ale tu cichutko.. Pogoda wstrętna, choć u mnie właśnie wyszło sloneczko:) Może już nie będzie dziś padać. Pinezko, ważne, że będą te weekendy, w czsie których będziecie się spotykać i pewnie będą one baardzo wyjątkowe i dobrze wspominane. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ---> jesiennie dobry :) u mnie pada deszcz i jest bardzo nieprzyjemnie.... Pinezka --> weekendy to i tak bardzo dużo... wszystko ma swoje plusy i minusy, ale ja wiem z własnego doświadczenia że takie rozłąki mimo wszystko bardzo zbliżają.. My z M nadal czekamy na decyzję odnosnie ustalenia terminu jego wyjazdu, który opóźnia się już miesiąc.... jednak znając dziwaczną organizację tej firmy to być może całe to szkolenie rozpocznie sie dopiero po nowym roku... co byłoby dla mnie dobrym rozwiązaniem bo nie wyobrażam sobie Świąt które musielibyśmy spędzić osobno :( Miłej niedzieli... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszytkie tak gorąco zeby zrobilo sie wam cieplej...poczytalam wasze wypowiedzi..co do fryzur, sukni..i powiem wam ze tez bylam w warszawie odwiesc dziadzia na lotnikso..i bylam w kilku salonach...tych zwykłych i tych eksklusiv i powiem wam ze bardzo ale to bardzo si mi spodobały dwie sukienki jak znajde linka to wam pokaze...ale cena tej z cybeline..ohhh 4.600 zł ale chyba bedzie moja;) a co u was? jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Przez weekend jakoś się rozleniwiłam i nawet nic nie naskrobałam do Was ale czytałam na bieżąco :-) Widzę że już na poważnie rozgladacie sie za sukniami, ja jednak zostawiam resztę przygotowań na nowy rok.,,,,, Teraz żyję już wyjazdem do mojego D bo to już za niecałe 2 tygodnie!!!! Nie mogę się doczekać, spędzimy całe 10 dni razem!!!! Będzie wreszcie okazja porozmawiać i trochę ślubnych spraw ustalić :-) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Ale sie rozleniwilam przez ostatni tydzien, nic nie robie:) A jutro jade z rodzinka do dziadkow, troche daleko, prawie 400 km, ale moze jakos przezyje podroz samochodem, siedzac 5 godzin z moim nieznosnym 18-letnim bratem i psem:):) Udanego i spokojnego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o sukienke, to po nowym roku wybieram sie do rzeszowa, do salonu lisa ferrera, mam nadzieje, ze cos stamtad wybiore. Na razie jestem na etapie przegladania zdjec na necie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o to linki do sukienek którą mam zamiar zakupic..jest ivch 5 musz eniestety jedna wybrac prosze was o rade;) http://www.cymbeline.krakow.pl/kolekcje/justin_alexander/8.htm http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=36 http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=35 http://www.cymbeline.krakow.pl/kolekcje/agora_mona/12.htm oczywiscie ułozyłam je w takiej kolejności jakiej bede mierzyła i podkreslam ze wszytki bedą białe... to jest moja wizja..:) http://www.cymbeline.krakow.pl/kolekcje/urszula_mateja_mona/5.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie najbardziej podoba mi sie ta z demetrios, widzialam zdjecia jednej z dziewczyn i naprawde ladnie wygladala:) Tylko taka sukienke powinna nosic jakas bardzo szczupla i niewysoka dziewczyna, ja bym smiesznie w takiej wygladala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja mam 174;( to za wyskoka? i odchudzam sie od dzis własnie;) mam nadzieje ze wytrwam..bo pani kazała przyjsc w styczniu juz zakupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to zalezy od figury. Mam 176 i gdybym wazyla z 10 kg mniej(czyli jakies 54) to bym sie zdecydowala, wszystko zalezy od budowy, ja mam szerokie biodra i wiem, ze w takim fasonie jest mi zle. Po prostu przymierz te sukienki i sama ocenisz, czy Ci dobrze czy nie, to jedyna metoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamadzia: masz racje, chyba jakas lepa jestem z rana, w ogole nie zauwazylam ostatniego linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie:) impreza urodzinowa się udała do dzisiaj próbuje dojść do siebie :) Dziękuje za życzenia i dla wszystkich wielkie podziekowania :) przymierzyłam wczoraj kilka sukienek ale nadal szukam jakoś tak ciężko idzie mi wybór tej jedynej. Zycze milego tygodnia pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico --- ja stawiam na tę z ostatniego linka, wyobrażam sobie że biała musi pięknie wygladać. Wybór oczywiście należy do Ciebie ale jak na mój gust te cztery pozostałe są jakieś takie \"ogromiaste\", ja bym w nich kiepsko wyglądała bo to wszystko zależy od osoby a Ciebie nie widziałam więc też tak trochę trudno cokolwiek doradzić. Lila --- wiem że jestem spóźniona ale przyjmij moje najlepsze życzenia Urodzinowe!!!! Wszystkiego naj,,naj,,,najlepszego i spełnienia marzeń Ci życzę!!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie mi podoba..ale ejstem osobka która uwielbia sukieni takie duuuze;) hehe wiem wiem malo taki osob..ale wszytko wyjdzie w praniu..tzn przymierzaniu:) a doradzie mi gdzie w malopolsce gdzies blisko brzeska tarnow amoza wynajac fajny samochod od slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌼 ...i znowu poniedziałek :) Tgysica --> nie nastawiaj się tak bardzo na konkretne modele. Masz racjęz tym, że wszystko wyjdzie w praniu. Na modelkach te sukne wyglądają zupełnie inaczej.. najlepiej to poprostupoprzymierzać, wtedy napewno odnajdziesz TĄ właściwą :) ....miłego dnia dla WAS wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! jak tam poniedziałek???ja mam takie lenia dziś że nie pytajcie...;) tygrysico---powiem tak te sukinki nie są w moim guście...ale najwazniejsze jest to abyś się dobrze czuła w nich!ja stawiam na ostatni link!widzialam \"na żywo\" 1 suknie na ślubie mojej znajomej,wyglądała jak królewna...pasowała doniej idealnie..tak więc musisz sprawdzić sama. dzięki za \"namiar\" na suknie... wiecie mam pytanie:jak bedzie liczona u was w restauracjii orkiestra kamerzyta i fotograf?normalnie jak gość?umnie to byłaby maskra:O:O:O orkiestra 3 osoby 2 kamerzystów 1 fotograf.. 6x110/so...no nie dogadałam sie.. w tym roku napewno kupimy jeszcze wódke,słyszałam że od nowego roku ma podrożeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia pszczólka---:D powiedz gdzie szukac adresów salonów??????one sa prze prze prze piekne!!!!!!!!!ale ja jakos na tej stronie nie mogę się odnalesć:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, nie zastanawialam sie jak liczyc zespol i kamerzyste, ale chyba tak jak gosci. U mnie 4 osoby z zespolu i kamerzysta. Ale jeszcze sie zobaczy. Z alkoholem jednak zalatwie dopiero w przyszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Strasznie się rozleniwiłam przez ten weekend a szczególnie wczoraj:) Czytałam was na bierząco ale nie chciało mi się nawet coś napisać. Tygrysica suknie bardzo ładne ale ja osobiScie nie gustuje w takich, chociaz nie powiem że mi sie nie podobaja. Sądze ze ja w takiej nie wyglądałabym ciekawie:) Życze miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila --> suknia bardzo mi sie podoba, skromna i elegancka, naprawdę ładna :) Wczoraj z M zastanawilismy się co zrobić z kamerzystą i 4 panami z zespołu... a dziś ten problem na kafe... :) W niektórych rastauracjach, hotelach itp. osoby typu fotograf, kamerzysta, zespół - wchodzą gratis bądź w nieco niższej stawce, my również nie dogadlaiśmy się w tej kwestii z właścicielami naszej chatki... tak czy siak, oczywistym faktem jest że należy tym osobom zagwarantować posiłki, napoje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×