Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Capria --> Ja planuję się zamknąć w 1500 zł: suknia ślubna + bielizna + buty + strój poprawinowy (i mam nadzieję, że te trzy ostatnie pozycje nie będą jednorazowego użytku). Za samą suknię ślubną nie chciałabym dać więcej niż 1000-1100 zł. Niestety jak na razie wygląda na to, że wybór jest między nową suknią z kiepskich materiałów albo używaną z lepszych. Ostatnio znajoma po ślubie namawiała mnie na nową suknię ślubną z dobrego salonu (w imię tego, że raz w życiu można sobie zaszaleć) i ostrzegała przed tanimi salonami, które co prawda kuszą ceną, ale wykonanie mają o niebo gorsze. Chyba w końcu zdecyduję się na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na wielu ślubach i na większości z nich dziewczyny miały suknie szyte, badź z salonów, ale niefirmowych. I szczerze mówiąc, wszystkie suknie były ładne i dobrze uszyte i ja na pewno nie zdecyduję się na znany salon, bo po prostu mnie nie stać, tym bardziej, że to właśnie suknia na jedo wyjście. Chyba lepiej zainwestować w coś na poprawiny i później to jeszcze wykorzystać na różne wyjśia. Mam nadzieję, że wszystkie trafimy na niedrogi i porządny salon ślubny:) wiosno Allegro to dobry pomysł. Ja też po kilku przymiarkach, jak już będę wiedziała co mi pasi a co nie, poszukam tam czegoś fajnego. Najgorzej będzie jeśli zakocham sie w kiecce z drugiego końca Polski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mnie to planuje wypożyczyć suknie do ślubu z tego co sie orientowałam to w mojej okolicy wiele miejsc oferuje sprzedaż lub wypożyczenie. Mysle że zakup na Alledro jest zbyt ryzykowny...no chyba że osoba sprzedająca bedzie z naszych okolic. A mam pytanko: czy kupiliście już wódkę na wesele, bo słyszałam że po nowym roku ma sie zwiekszyć akcyza, więc tym samym zdrożeje alkohol. Jeśli kupiłyście to proszę napiszcie jaką i za ile? Dobra kończe to pisanie, bo zaraz przyjdzie mój ukochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jeszcze od modelu sukni, ale niestety widać różnicę między taką za 800 zł a za 3000 zł (szczególnie jeśli od pół roku siedzi się na necie i w wolnych chwilach ogląda się oferty salonów ślubnych ;) ). Mam zamiar podobnie zrobić - najpierw wędrówka po salonach (jeśli coś mnie chwyci za serce to będzie pewnie nowa sukienka...), a potem Allegro. Żeby nie kusiło raczej nie będę oglądać ofert z innych województw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purrpurra --> aż taka zapobiegliwa nie jestem żeby teraz wódkę kupować (gdzie trzymać tą wódkę przez tyle miesięcy??? po drodze jakaś przeprowadzka, więc u mnie piwnica odpada). Kupować suknię ślubną na Allegro bez przymiarki w życiu bym się nie zdecydowała (choć czytałam na kafeterii, że niektóre dziewczyny tak robiły i były zadowolone z zakupu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wódką czekam przynajmniej do połowy przyszłego roku. Też nie mam gdzie jej postawić. A jeżeli o suknię chodzi to stawiam przede wszytskim na to jak bedę w niej wyglądać i czy mnie urzeknie. Bardzo bym się cieszyła, jakby ewentualnie \" moja\" suknia była wystawiona na Allegro. Zaoszczedziłabym napewno sporo kaski. Ale nie będe się też upierać tylko i wyłacznie przy takim sposobie zakupu mojej kreacji ślubnej. Ja mam ślub w \"głupim\" momencie roku , bo zanim \"czerwcowe\" , \"lipcowe\" i \"sierpniowe\" panny młode zaczną wystawiać swoje suknie na Alllegro to ja powinnam mieć już swoją dawno wybraną. Bo anuż żadna mi nie \"podejdzie\" ... a na sprowadzenie nowej sukni z salonu może być już za późno... Wiec teraz w niedzielę zamierzam iść na targi ślubne żeby sie rozejrzeć w fasonach. Może będzxie można coś przymierzyć ... ? Któraś z dziewczyn pisała, że na tych targach 5 listopada będzie można suknię zakupić nawet w cenie wypożyczenia. Generalnie suknię sposoruje mi mama i z tego co oglądałysmy w necie podobały jej się suknie z Demetrios. I jeżeli o moją mamę chodzi to jest przygotowana na wydatek rzędu 3.500 zł. Ale ja nie chcę jej \"naciągać\" i chyba wolałabym suknię góra do 2.000 zł. A te z Demetriosa po tyle na Allegro chodzą. Chociaż jest ich bardzo mało ... Zresztą o czym ja mówie . Nawet nie przymierzyłam żadnej sukni i moze będzie tak że będę dobrze wyglądała w sukni dużo tańszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --> moja mama również zadeklarowała się jako fundatorka mojej sukni, ale również nie chce jej naciągać. Liczę, że w 2007 roku kolekcje 2005-2006 stanieją i z tego coś sobie wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli o mnie chodzi to salon w ktorym sie ubiore do slubu mam juz dawno wybrany i nie jest to zaden firmowy jakich pelno w stolicy. Naprawde staralam sie ostatnio znalezc na necie cos dla siebie z firmowych kolekcji i uwierzcie ze nic mi sie nie podoba!!! Chce suknie o raczej prostym i skromnym fasonie i wole zaplacic wiecej za material dobrej jakosci niz za jakies dodatki typu koraliki, kwiatki itp. - osobiscie nie znosze kiczu i \"przerostu formy nad trescia\" :-) Mam nadzieje ubrac sie za ok 2,5 tys i chociaz rodzice deklaruja finansowe wsparcie to chce zaplacic sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie!właśnie wróciłam od Rodziców.... dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Zycze wam milego i cieplukiego dzionka. Pozdrawiam i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziewczyny zimmmaaaa...brrrrrrr dp świąt pozostało 52 dni:) ale fajno...byle do nich..lubie ten czas..kiedy wszystko jest łatwiejsze:) a co do sukni mi się marzy taka lissa ferra ale kosztuje 4,400 ale tata powiedzial ze mi ja zakupi..ale zastanawima sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy zime !! Przed nami to co najlepsze - święta, narty i sylwester!! O mrozie, śniegu, i zimnie należy zapomnieć. Wstępnie mam plan aby w sobotę wybrać się do Krakowa w poszukiwaniu sukienki, nie wiem tylko co z tego wstępnego planu wyniknie! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ...taki bardzo zimowo dobry :) :) życzę wszystkim miłego dnia.... mój niestety będzie bardzo ciężki :( ale wieczorem wraca mój M i znów wszystko bedzie tak jak być powinno :) Tygrysica-- wklej linka do sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jejku ale biało za oknem, aż tak świątecznie się zrobiło;) Ciepłego zimowego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i mamy zimę snieg za oknami zrobiło sie biało i teraz to czekać kiedy bedzie mozna wyruszyć na snowboard !! Dziś siedze w domu i naraznie nie wiem czym sie zająć ale cos napewno sie znajdzie Dziś mój M . w nowej pracy pierwszy dzien w Banku długo marzyama aby wreszcie chodził codziennie w garniturze a nie roboczym ubraniu i sie udało marzenia sie spelniają!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, bardzo Ci dziękuję za linka :-) Ale nie mam danych tego fotografa - jak można sie z nim skontaktować ? I w ogóle to on jest pewnie ze Szczecina, i do Wawy by nie chciał przyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobiety!ale wczoraj zziębnięta wróciłam z cmentarza!dobrze że tylko 1,5 dnia do wekendu:) kropka-----podam ci namiar,tak jest ze -sz-na,pracował długo w nesweeku,zadzwonic możesz-ale ja sądze że on \"pięknie\"sobie doliczy za dojazd:O widziałam wczoraj film \"pożyczony\"od wyliego z rodzicami..są zachwyceni i ja też..teraz wieczorami na osiołku ściągam muze do płyty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jutro bede miała w suwaczku 6mcy z hakiem;) czas zapiernicza normalnie!..i macie racje-zaraz wpadniemy w świąteczno-zakupowo-leniwy nastrój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie napewno po wyjsciu z koscioła;):D Love and marriage, love and marriage Go together like a horse and carriage This I tell you brother You can\'t have one without the other Love and marriage, love and marriage It\'s an institute you can\'t disparage Ask the local gentry And they will say it\'s elementary Love and Marriage Try, try, try to separate them It\'s an illusion Try, try, try, and you will only come To this conclusion Love and marriage, love and marriage Go together like a horse and carriage Dad was told by mother You can\'t have one without the other chciałabym aby nie było monotematycznie ...napewno beda chóry gregoriańskie,piosenka Rubika\"oblubieniec\"(piękny tekst) enigma(to lubi G.),barry white(to lubie ja) co sądzicie o takiej mieszance?chciałabym aby film miał\"mieszaną \"oprawe..troche z jajem,troche powagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, niestety nie pomogę :( Jeśli można wiedzieć- skąd jest ten kamerzysta? Bo właśnie się rozglądamy za kamerzystą i fotografem. Każda pomoc się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita ponownie. U was tez tak bialo? U mnie wlasnie sie rozpadal śnieg i w mig wszystko bieluskie. Ami mam problem z ta strona ktora podalas. Wszystko pieknie wchodzi a potem nie mam gdzie wejsc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas też biało. Pod Warszawą korki się porobiły, z godzinę staliśmy w korkach. Jak co roku zima zaskoczyła kierowców :D (jeszcze nie zima, ale opady śniegu na pewno). Pogoda taka, że najchętniej położyłabym się do ciepłego łóżka z gorącą herbatką i moim ukochanym u boku. Niestety, trzeba będzie jeszcze wyjść na ten ziąb. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unas od morza ciągnie podwójnie:Dnic tylko herbata z rumem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! W w-wie też śnieg troche popruszył ale taki z deszczem więc już go nie widać,,,,, w sumie to dobrze bo ja nie lubię zimy,,,,, jak dla mnie to przez cały rok może być lato :-) Wybiorę się chyba na małe zakupy,,,, zima idzie a ja butów jeszcze nie kupiłam :-) Ami ---- fajny masz pomysł z tą muzyczką do filmu ze ślubu i wesela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×