Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Nie skomentyuje tego co napisałaą...Takie bvzdury i paranoje mogą zdarzyć sie tylko tu, w Polsce.Wiem, ze to łatwo powiedzieć, ale nei denerwuj sie. Przed Bogiem i tak będzie rozgrzeszony a ksiądz...No cóż mam o nich jednio zdanie i Twoja wypowiedź tylko potwierdza mnie w zdaniu na ich temat.Pozdrawiam i spokojnego wieczoru zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina- było pokazywane stoisko z tymi sztucznymi ogniami, i rozmawiali z nimi, a jak pisałaś to te stanowisko było obok ciebie, ale może było ich więcej...szkoda że Cie nie zobaczyłąm:) monia.kami- przed śiętami ksiądz też się mnie pytał w spowiedzi (pierwszy raz) z kim mieszkam: zaczełam mówić z mama, siostrą( co jest prawdą) nie zdązyłam do dać że z narzeczonym też, bo ksiądz powiedział ok... dla mnie to tez bez sensu, bo z tego że się współżyje z narzeczonym rozgrzeszy gdy się nie mieszka razem, a gdy się razem mieszka to już nie... a byliśmy dzisiaj zamówić obrączki, 5 marca mają być gotowe już nie mogę sie doczekać:) moja sukienka nie ma wbudowanego stanika ani nic takiego, suikienka nie ma gorsetu , jest w całości, więc jakiś stanik będe musiałą dopasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety jest z Tym Kościołem , zależ co jak ktointerpretuje- u nas nie można nic robić w niedziele bo to święto ,, a w Rzymie( mamy znajomego który jest w seminarium, i teraz już drugi rok studiuje w RZymie ) i tam w seminarium sprzątają w niedzielę właśnie, powiedział że był zaszokowany, bo u nas to wiadomo jak o niedzieli mówią. a tam to tłumacza tak że o jest dobry uczynek, a dobre uczynki można w niedzielę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie z nowości. Mamy już zaklepane miejsce ślubu, które chcieliśmy, o godzinie którą chcieliśmy. Kamień spadł mi z serca. Suknię ślubną również mam zamówioną już. Jest bez ramiączek, stanik jednak pewnie będę chciała do niej nosić - na próbę kupię chyba na Allegro ten silikonowy \"przylepiany\" do ciała, jeśli będę się w nim źle czuła trzeba będzie pomyśleć o bardotce. Teraz zaczynam poszukiwania butów. Nie chcę skórzanych, boję się, że mi stopy obrobią, bardzo wygodne były materiałowe, w których mierzyłam suknie ślubne. Niestety w salonach, w których byłam nie sprzedają takich butów, w zwykłych sklepach obuwiniczych również nie. Szukam dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno-----to świetnie!!! Pochwal się jaką to suknię będziesz miała. Jakiś link może :) A gdzie ślubik w końcu będziecie mieli ? Bo rozumiem że wesele bez zmian ? Ja mam te \"allegrowski\" stanik silikonowy bez ramiączek , no w zasadzie to bez niczego , bo to takie dwa \"placki silikonowe\" z zapięciem z przodu . U mnie nie ma już tego zapięcia , bo go obciełam ze względu że sukienka do której noszę ten wynalazek jestbardzo wycięta z przodu . Musze powiedzieć , że lepiej sie czuje w tej sukience bez stanika wogóle , ale ona jest cała z materiału elastycznego i nie ma usztywnianego biustu i wszystko sie odznacza . I bym czuła się raczej nieswojo , więc \"męcze\" się z tym silikonem. Bo on wcale taki wygodny nie jest. Jak trochę potańczę to się przesuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Ale mnie męczyły wyrzuty sumienia że nie zaglądam do Was wcale.... Jakoś zabrakło czasu ostatnio na pogaduszki,,,, uff, w pracy kocioł, sporo delegacji i do tego przeprowadzka do nowego biura. No ale do rzeczy: przygotowania u nas ruszyły wreszcie pełną parą!!! Mam już zamówioną sukienkę :-) Salon w którym ubierały się moje siostry nie zawiódł mnie,,, nie byłam nigdzie indziej tylko w tym jednym salonie i bingo!!!! Suknia jak marzenie,,,, bardzo się sama sobie w niej podobam :-) Ale zszokowałam się nieco bo ja zwolenniczka śnieżno białych sukien zdecydowałam się na ,,,,,, lekkie ecru,,,, byłam w szoku jak się okazało że do mojej karnacji i włosów właśnie taki kolor jest najbadziej twarzowy!!!! Tak jak chciałam sukienka jest w stylu \"rybki\", dopasowana na cienkich ramiączkach, rozrzerza się mniej więcej od połowy uda, ma lekki tren podpinany do góry, cała jest wysadzana kryształkami Svarovskiego, a plecy, boki i mały fragment między piersiami jest przezroczysty jakby z takiej cienkiej siateczki więc o staniku nie ma mowy!!! Welon bedzie krótki tak zeby plecy było widać i zamówiłam też krotkie bolerko. Ale najbardziej zaszalałam z butami!!!! Będą długie z koronki, sznurowane, z czubem i na 7 cm obcasie!!!! Zamówili mi w salonie też ecru żeby pasowały!!! Nie mam niestety zdjęcia bo z tego wszystkiego zapomniałam aparatu, na stronie salonu też nie ma tej sukni bo uszyli ją specjalnie na targi, no i teraz dla mnie szyją drugi model na wymiar bo mi się w tamtej biust nie chciał zmieścić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka --> Moja suknia też będzie z kryształkami Svarovskiego :) monia --> kiedyś na necie widziałam zdjęcia dziewczyny, której piersi \"wyskoczyły\" z takiego silikonowego stanika, więc to co napisałaś potwierdziło moje obawy. Suknię ślubną chciałam zupełnie inną (rybkę), w końcu kupiłam taki model jaki doradzała mi \"widownia\". Nie jest to moja faworyta, ale ponoć najlepiej jest mi w takim fasonie. http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&pageSize=8&page=31&style=A483 ashia --> właśnie chodziło mi o butki satynowe :) Będę musiała poszukać takich po mieście. Ponoć Ryłko ma w tym roku wydać specjalną linię butów dla przyszłych pań młodych, ale oni to chyba same skórzane mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno ----- ŚLICZNA suknia !!! Podaj więcej szczegółów - gdzie i za ile ? Naprawdę cudna , podobna do tej którą wybrała Lila . Jezeli o ten silikonowy stanik chodzi to jest częśc dziewczyn , które w zsaszdie były z niego zadowolone. U mnie sprawdził się w połowie , bo dopuki nie zaczynam pląsać to jest OK i z tego co czytałam sporo ubierało go pod suknię slubną . Dla mnie jest on niewygodny zwłaszcza jak się szaleje na parkiecie . A w wypadku Twojej sukni możesz spokojnie poszukać jakiejś zwykłej bardotki . Perełko ---- to świetnie że masz już zestawik ubraniowy wybrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko--- suknia piękna i najważniejsze że jest Ci w niej dobrze. Teraz gdy sama jestem po przymiarkch wiem że nie zawsze to co sobie wymyslimy jest dla nas dobre, a coś innego na co nie od razu zwrócimy uwage okazuje sie strzałem w 10!!!! Nasze przygotowania są juz bardziej w toku niż ostatnio :-) Od wczoraj chodzimy na kurs tańca towarzyskiego, bardzo nam się spodobało, dużo śmiechu mamy przy tym :-) W następną sobotę zaczyna nam się kurs przedmałżeński, a i upatrzylismy sobie obrączki, chyba się na nie zdecydujemy. http://www.redrubin.pl/obraczki_metal.html Kolekcja metal, model M 311.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia kosztuje bagatela 3500 zł. W sumie moja wcześniejsza faworyta z tej kolekcji kosztowała prawie 4000 zł ;) Kupuję ją w salonie Ona i On ( www.slubne.pl ) - cała kolekcja Maggie Sottero jest dla mnie cudowna, trzeba składać zamówienie 5 miesięcy przed ślubem (mi zostało trochę mniej czasu, więc w poniedziałek dostaniemy odpowiedź na 100% czy uda im się ją sprowadzić). Wcześniej mierzyłam suknie z salony Lisa Ferrera. Średnio 1000 zł tańsze, tam niestety żadna mi się nie podobała, w Ona i On niemal każda którą mierzyłam miała coś w sobie. Są niesamowicie dobrze skrojone, idealnie można je dopasować do figury, no i robią wrażenie. Moja suknia jest elegancka ale przy tym dosyć skromna, bez żadnych falban, koronek, haftów - tylko te kryształki. Myślę również, że oprócz butów z satyny chyba kupię do niej satynowy szal na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosno
Zdaje się, że ie znasz pojęcia skromna suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki---- Wasze obrączki też bardzo ładne. Wogóle to kolekcje redrubin najbardziej przypadły nam do gustu, są naprawde śliczne i wybór jest ogromny w porównaniu z innymi sklepami. Oglądaliśmy jeszcze w Apart i Aren ale tam wybór kiepski i nic nam się nie spodobało. Jedynie w Excelsior spodobaly nam się jedne obrączki ale za ponad 2 tys. ale my nie chcemy aż tyle na obraczki wydawać. Zastanawiam się jeszcze nad obraczkami z firmy Kruk, też mają kilka ciekawych wzorów, w całkiem przystepnych cenach. Postanowilismy na obraczki przeznaczyć max 1500zl, a te które nam się spodobaly w redrubin kosztują niecały tysiąc. Uciekam już bo jutro poniedziałek i trzeba rano wstać, zyczę Wam dobrej nocy i udanego tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko suknia pezepiękna!J atez bym takąchciała tylko nie wiem cy będzie mi pasowała, bo nie byłam jeszcze u żadnej przymiarki:(A tak apropos ile za nią zapłaciłaś alebo zapłacisz?Pozdrawiam i miłego dnia zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiosno - śliczna sukienka. Co do bielizny - ja juz mam kupiony stanik, który delikatnie będzie przyszyty do sukienki by nie wychodził spod niej. Jest w identycznym kolorze jak sukienka, bez ramiaczek, z paseczkami silikonu i wkładkami, bo ja akurat biustu prawie nie mam :) Buty - jak juz wspominałam też mam. Kupiłam skórkowe, ecri, z pasekiem, na 6 cm obcasie w Ryłko. Chodzę w nich teraz po domu by nogi przyzwyczaić. Jestem padnięta i zaspana, wczorajszy dzień spędziłam na stoku. Być może był to już ostatni wyjazd na narty Wręczyliśmy już 1 zaproszenie koleżance, która wyjeżdża za granicę i przyleci dopiero w maju do Polski. Miłego tygodnia pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy zaczęłyście jeździć za sukienkami i przymierzać je??My mamy slub 1 września..Czasu jeszcze sporo ale wiecie jak to jest..Oboje pracujemy, ja jak wracam z pracy to nie chce mi się juz jeździć po sklepach, w weekendy albo zjazd albo jedziemy do rodziców..Ciągle coś jest do zrobienia. Pytam o te przymiarki, bo chciłabym już zacząć jeździć i przymierzać, przebierać ale wszyscy mi mówią, że przecież mam jeszcze DUZO czasu...Wstzrymać się jeszcze z wyborem sukni, czy nei słuchać innych i szorować na sklepy?:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Wiosno -> naprawdę śliczna ta Twoja sukienka. Też mam wrażenie, że troszkę przypomina sukienkę Lili :) Pszczółka Madzia -> właśnie sprawdziłam Twój suwaczek i .... mam ślub tydzień przed Tobą. Też już rozdałam pierwsze 3 zaproszenia (najbliższym przyjaciółkom z którymi nie wiem kiedy się spotkam znowu). Nie mam wcale ochoty, ale muszę napisać dzisiaj duuuużo zaproszeń bo powoli mi to idzie. Też mam buty Ryłko. http://www.e-rylko.com/index.php?page=shop.flypage&product_id=1670&category_id=18&root=1&option=com_phpshop&Itemid= Są bardzo wygodne i mam nadzieję, że nie zrobią mi żadnej przykrej niespodzianki. Ściągam właśnie aerobic z Carnem Electra. Może trochę mnie to zmobilizuje do ćwiczeń w domu bo na razie nie jestem jeszcze na tyle zdrowa by się wybrać do klubu. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko, a ile dacie za obraczki? bo nasze nie są z tej firmy tylko z artis, ale wygladają tak samo, i ciekawa jestem czy cenami się różnią? ma_rta - jasne że możesz już zacząć chodzić i przymierzać. ja już od dawna mam sukienkę.została w salonie. 3 tyg przed ślubem idę na ostatnie przymiarki i dopasowania. Dziewczyny postanowiłam sobie, że w końcu trzeba brać się za siebie. zaraz wydrukuję sobie to od Żabuliny i postaram sie tegoprzestrzegać, ciekawe co z tego wyjdzie. i muszę w końcu na te ćwiczenia się wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja myszki -> czy mogłabyś mi podesłać te zalecenia od Zabulinki? mrowka_r@poczta.fm Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a orientujecie się może ile kosztuje zaliczka w sklepie z sukniami?Dowiedziałam się, że jeśli kupuje się suknie i zostaje ona w sklepie to płaci się jakiąś zaliczke..To prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłam w ratach po 200 zł ( musiałam 600 zł zaliczki zapłącić) , żeby mogli zamawiać materiał, ale wydaje mi się , ze przy zamówieniu sukni zawsze płąci się jakąś zaliczkę, ode mnie zależało czy płącę resztę teraz czy jak odbiore sukienkę, zaplaciłąm już całość żeby koszty rozłożyć w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Marta ---- z tego co napisała Wiosna , gdzie znalazala swoją suknię , trzeba zamówienie złożyć 5 miesięcy przed ślubem . W niektórych salonach 3 miesiące - ale najcześciej 4 m-ce. Ja mam ślub tydzień po Tobie i po suknię wybieram sie w pierwszej połowie marca . Nie chciałabym żeby została przysłana do salonu na parę dni przed ślubem . Wolę niech przyjedzie miesiąc przed i poleży niż żeby poprawki były robione \"\'na wariata\". Zapisałam się na fitness !!! :) Wykupiłam karnet OPEN i mogę hulać do woli na wszystkich zajęciach przez 7 dni w tygodniu + siłownia . Bardzo liczę na szybkie efekty . Przyrzekłam sobie że minimum 4 razy w tygodniu będę chodzić na zajęcia intensywne , a 1 lub 2 na te łagodniejsze typu pilates, joga, streching . Muszę wytrwać przez parę miesięcy . Mam nadzieję, że znowu polubię sport i sie przyzwyczaję do ruchu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jeszcze jakieś stronki z diademami??Paręstron wcześniej któraś z was wrzuciła parę adresów i szczerze mówiąc obejrzałabym jeszcze:) Ja tez zaczynam od dziś dietę:)Zero pieczywa, słodyczny, cukru (tylko słodzik), zero smazonych rzeczy, tłustych..Wszystko lekko strawne, gotowane, owoce, warzywa, jogurty i DUŻE Ilości wody!Mam nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu, bo to dopiero pierwszy dzień a ja juz bym wszamała jakąś słodką bułeczkę do kawki:(Trzeba trzymać kciuk bysmy wszystki wytrwały w swoich postanowieniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółkamaja- nic nie mów, ja dziś jem pieczywo żytnie, drugi jogurt i chyba już piję drugi litr wody a tak naprawdę wszamałabym bułke słodka zagryzając batonikiem:(Niestety, muszę wytrzymać w postanowieniu i zacząć się odchudzać:(Pozdrawiam i trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 ... miło tu wreszcie zajrzeć :) :) przed chwilą wróciłam do domku... uwielbiam moje góry, ale brak internetu jest ich zdecydowanym minusem... poleniuchowałam na całego... mnóstwo ksiązek , grzane wino i totalna cisza zrobiły swoje :) to dopiero pierwszy tydzień ferii, drugi zapowiada się znacznie bardziej interesująco .... ....za 6 godzin odbieram M z lotniska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta - trzymam kciuki, byś wytrwała w swoim postanowieniu. Ja juz nawet sobie samej nie obiecuję, że przestane jeść słodycze, że zacznę ćwiczyć itp. Zero samodyscypliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×