Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Monia -> ja również poproszę o fotki. Taka prawda, że Twoje przyjaciółki znają Cię najlepiej i czasem warto posłuchać zwłaszcza, gdy kilka osób mówi to samo. Dla nas pięknie wyglądałaś w poprzedniej sukni, ale mam nadzieję, że w tej nowej będziesz wyglądać jeszcze piękniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Monia a czy ty jestes pewna ze chcesz zmiany tej sukni???nie czułas sie w niej dobrze? jak sie widziałas w lustrze to co czułas? powiem Ci-ja tak miałam z moją...że za skromna..że za prosta..że \'nie pasuje do mojego temperamentu\" jechał ja \'odmówić\' ale w ostatniej chwili stwierdziłam-że TO JA SIE MAM W NIEJ DOBRZE CZUĆ....inna sprawa że jesli masz absolutnie zaufane osoby i one mówią że nie jest ok.to pewnie COŚ wtym jest,,,,umnie np moje siostry mówiły ze lepiej mi w bardziej barokowej sukni-ja jednak zostalam przy swojej Pireo..tak czy tak jestem 100% że dobrze wybrałas... i tez prosze o foty-WSZYSTKICH DZIEWCZYN których niemam:) pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, prześlij mi koniecznie zdjecie w nowej sukni!!!! :-) :-) :-) Cocoloko--- tylko że nam do ślubu zostało juz naprawde niewiele czasu i bardzo sie martwie ze nie zdazymy ze wszystkim!!! Wy macie jeszcze czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncy topik ożył trochę :) cały dzień zaglądam a tu pustki wiec nie bede pisac monologów ;) monia również prosze o zdjęcia: michasaw@interia.pl dziwczyny wiem ze temat był juz poruszany ale ile napoi kupujecie na osobe, ślub w kwietniu wiec upałów nie powinno byc, no i nie wiem ile gazowanych ile soków a juz by sie przydało zakupic, zeby kolejna sprawę miec z głowy :) no i zastanawiamy sie nad wódką w sumie miał byc bols lub pan tadeusz ale w hurtowni jutro ma sie pojawic sobieski + sok litrowy, wiec nie wiem czy w ramach oszędności nie skusimy sie na sobieskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No porozsyłałam w końcu :) Ami ------ pewnie ze mi trochę żal , bo poprzednia suknia była moją faworytką i jak już pisałam wczesniej - zakochałam się w niej od pierwszego wklejenia linka przez Wiosnę... Osoby , które mnie znają kilkanaście lat powiedziały mi że mnie w niej nie widzą bo jest trochę za skromna. Przeanalizowałam zdjecia i pojechałam tam jeszcze w poniedziałek ze swoja świadkową , która potwierdziła swoje zdanie widząc mnie \" na żywo\" w pierwszej sukni i \"na żywo \" w tej obecnej. Atena ----- jeżeli napoje kupujecie we własnym zakresie to pewnie że poczekaj na ten bonusowy sok przy \"Sobieskim \". Osobiście smakoszem takiego alkoholu nie jestem , ale \"Sobieski\" chyba też jest niezły w \"smaku\" . Coco----- wiem :) i już sie poprawiłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 😘 jakiejś ogromnej różnicy pomiędzy tymi sukienkami nie ma. Ale......wolę Cię w tej pierwszej. Taka moja subiektywna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --> U mnie było na odwrót - moją faworytką była Sposa Royale, ale wszyscy doradzali mi Martinę, bo bardziej pasuje do mojego typu urody. Sama również w końcu kupiłam nie to, co mi się podobało, ale suknię, którą doradzali mi inni ludzie. A tak z ciekawości - jest jakaś różnica w cenie między tymi sukniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka👄!!!!!! Monia a ja nic od Ciebie niemam:( ide zanim szef mnie przegoni od siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- pewnie że nie masz, bo ja cały czas ślę na \"op.pl\" , a nie \"o2.pl\" .... Teraz posłałam Ci obydwie suknie na maila. Kropka ----- bo ja wogóle nie korzystnie wyszłam na tych zdjeciach nowej sukni , a suknie różnią sie i to sporo. Ta obecna suknia jest z innego materiału i ma obszerniejszy tren , inne wykończenie gorsetu. Co prawda też jest w literkę \"A\" - ale na tym podobieństwa siekończą :) A jak tam Twoje przymierzanie sie do szycia ? Byłaś u tej krawcowej ? Nic sie nie chwalisz .... Wiosno ------ różnica w cenie jest taka, że dopłacam 500 zł. ... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam:) cudowności obie suknie Monia śliczne poprostu!!!!!!mają lekkość w sobie wszystko co lubie:) ....jednak jesli mam byc szczera gdybym nawet nie znała Twojej opinii w \"1\" wyglądasz dlamnie zjawiskowo... najważniejsze jest to czego TY chcesz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, a tak daleka to inne obszycie gorsetu nie jest widoczne, dla mnie są podobne, bo mają kształt A, i taki sam krój gorsetu. Tylko jedna ma więcej na dole, a druga mniej ;-) I mi jakoś w tym mniej się bardziej podobasz :-D Ja jestem umówiona do krawcowej na pierwszą przymiarkę (sic!) na 20 marca, to Wam zdam relację. No i z nowości to obciełam włosy - niby nic niezwykłego, ale ciachnęłam 30 cm. i z włosów do pasa, mam włosy do szyi. I nie będę miała swojego koka na ślubie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka---30cm wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musisz inaczej wygladać:classic_cool: jak mozesz rzuć zdjęciem:D wiec jaka fryzura będzie na Twojej główce?? :D Co do napojów-my mamy 1l /os(w restauracjii)+dokupijemy troche ale ile to nie wiem.Sądze że kilka litrów gazownych(Fanta Cola) troche wody.Wódka już jest.Teraz tylko jeszcze kolorowe nam zostałt:)+wina. Dobra czas skonczyć te nierówną walkę z praca i isć do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami78 śliczna ta Twoja suknia!:)Wysłałam Ci maila- mam nadziję, że odebrałaś:)Tylko nie widziłam tej Twoje poprzedniej sukni, \"faworytki\".Jak mozesz to wyslij jeszcze mi zdjatka tamtej sukni.Pozdrawiam i miłego wieczoru wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, dzieki za zdjęcia.. obejrzałam obydwa, porównałam i... napiszę tak... obie suknie są naprawdę ładne, jednak ja osobiście wybrałabym tą wczesniejszą.. może dlatego że sama ją przymierzałam i również brałam ją pod uwagę w swym wyborze... ale oczywiście wszystko to rzecz gustu i własnego \"dobrego samopoczucia\" w sukni... to TY masz się w niej czuć doskonale i masz się podobać sama sobie.. ja wybrała suknie, która podobała się mojej mamie, natomiast panie z salonu polecały coś innego.. jednak ja od początku wiedziałam że to TA.. wszystko więc zależy od gustów i stylu, w którym czujemy się najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE KOBIETKI!!!Dawno tu nie zaglądałam...mam już suknie...wymarzona:)i prawie gotowa:)Jednak chciałabym dzisiaj poruszyć inny temat:Mój narzeczony przyniósł mi ostatnio film który całkowicie zmienił me podejście do świata.Tytuł filmu to \"Nieodwracalne\".Uważam że każda kobieta powinna go obejrzec bo film jest o tym że nie jesteśmy\"paniami swojego losu\"Ja do tej pory tak myślałam...Prosze was obejrzyjcie ten film!!!Być może wiele z Was uniknie tego czego doświdczyła Bohaterka...w przypadku tego filmu Monika Bellucci:)Trzeba go oglądać od poczatku do końca aby zrozumieć- mimo ,że sceny sa drastyczne...zwłaszcza na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby proste, ale jak opowiedziane. Zapomnieć o \"Nieodwracalnym\" jest trudno. I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) monia.kami78 powiem tak sukienki obie ładne...nie widzimy tego efektu koncowego w sukience nr 2 ponieważ nie jestes dopięta...bynajmniej na moje oko szczuplej wyglądasz w kiecce z pierwszego meila:)ale tak jak pisałam wyzej nie mozemy dokładnie ocenic poniewaz nie ejstes dopięta...ale napewno wygladzasz bardzo ładnie poniewąz znacznej różnicy w tych sukniach nie ma;) a panna młoda w dniu ślubu i tak kazda bedzie piekna..wiec jezeli ty sie dobrze czujesz...to super...:*** dziewczyny zycze milego dnia;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! atena25 --- nie odpowiem Ci na pytanie odnośnie napoi. Alkoholu kupiliśmy 0,5 l na osobę. Kupimy jeszcze wino białe i czerwone, a do tego będzie szampan. Natomiast jeśli chodzi o soki, wodę mineralną i coca-colę to tym zajmuje się już knajpka. Za jakieś 2 tyg jedziemy wpłacić kolejną ratę więc zapytam właściciela jak to jest. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona od soboty
Oglądałam zdjęcie martiny w necie- jest prześliczna. Ta Roberts , której model podałaś monia - jest inna, nie gorsza, ale i nie lepsza. Jest skromniejsza i uboższa o te świecidełka na całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Monia- w pierwszej chwili tez myslałam, że już zdjęcia przezciez posyłałąś tej sukienki, na zdjęciach widać subtelne różnice. i moim zdaniem chyba lepiej Ci w tej sukience nr 2, chociż nie widać tego efektu tak dobrze jak z 1 , bo tamta lepiej pasowała Ci rozmiarowo. ja mam jednak duż wyobraźnię, i jak ta sukienke nr 2 bedziesz miala dopasowaną to będziesz zwalała z nóg!!!:) Dziewczyny, o 9:30 idziemy zarezerwować podróż poslubną:) Jak ja sie ciesze , jedziemy jednak. przegadaliśmy to i uznaliśmy że ślub to coś wyjątkowego, i należy nam się potem odpoczynek, i taki wyjazd na nowa droge zycia:0 więcej okazji już możemy nie mieć, a domek będziemy remontować sobie później ( a i tak najważniejsze rzeczy beda zrobione) . Jedziemy do Egiptu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olik- a możesz napisac o czym ten film wogóle jest? ja dobrze wiem, że nie jesteśmy Panami własnego losu, że wszystko co mamy jest nam dane na chwilę, i w każdej chwili nasze szczęście może się skończyć. bardzo się tego boję, że możemy z Moim A. nie spełnić naszych marzeń... dlatego jak sie pokłócimy , to staramy się jak najszybciej sobie wszystko wyjaśnić, bo zyciejest za krótkie śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki to napisz wszytko co sie dowiedzialas o egipcie...bo my tez wybieramy sie tylko po niedzieli i nie wiemy jeszce gdzie chcemy dokładnie:) napisz ceny, i w jakim biurze podrozy bylas? z góry dzikekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wklejam linka - tam gdzie my się wybieramy http://www.egipt.pl/hotele/egipt/alf-leila-wa-leila-6655.html http://recenzje-hoteli.invia.pl/egipt/hurghada/alf-leila-wa-leila/R1258/ http://www.oasistours.com.pl/?display=paper&submenu=hotel&crid=egi&id_hotel=ALF&x=80&y=24 płacimy 4338 zł za 2 osoby na 2 tygodnie, wersja all inclusive, bardzo nam w biurze polecała pani, mowiła że klienci sa zachwyceni, że ona tam sama była i cudoweni, teraz obiekt jeszcze odnowili, sa jakieś dwa nowe baseny. nie wiem ale jak oglądaliśmy to włochy, grecja , tunezja wychodziło drożej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻAbulinko - mam do Ciebie straszna prośbę, dotyczy to włąśnie tego że się do tego Egiptu wybieramy i wiadomo tam rafy rybki... znalazłam coś takiego na allegro http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=176156845 czy mogłabyś mi napisac czy to faktycznie zrobi jakies fajne zdjęcia? znasz się na aparatach, a zresztą sama robiłaś zdjęcia podwodne. dla nas to bedzie niezapomniany wyjazd i chcielibyśmy jak najwięcej utrwaić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko: NIEODWRACALNE--\"Tym którzy pytaja -po co oglądać ten film???odpowiadam-Po to,by mieć go obejrzanym\"Vincent Cassel.:) Ja nie bede zdradzać w szczegółach co jest w tym filmie-ogólnie piszac to życie.Napisze tylko że w filmie jest długa scena gwałtu, bardzo brutalnego...jedna z dwóch strasznych scen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszośc z Was pewnie nie lubi oglądać takich filmów...,ja uważam że własnie takie filmy warto... Dobra kończe bo smuty tutaj wale-zwłaszcza że to forum o ślubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×