Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lili_ana

do zabawy wyluzowany, ale na meza tylko prawiczek albo cieple kluski

Polecane posty

Gość lili_ana

czytajac wypowiedzi mezczyzn, ktorzy chca na zone tylko dziewice ale z niedziewica sie chetnie zabawia, wlasciwie ich rozumiem i dochodze jako kobieta do analogicznych wnioskow, tzn zabawic sie i poszalec sobie wole z doswiadczonymi mezczyznami, ktorzy znaja sie na rzeczy, ale na meza chcialabym mezczyzne niedoswiadczonego, domatora, spokojnego, o niezbyt wybujalym temperamencie, ktory bedzie sie chetnie dziecmi zajmowac, posprzata w domu, ugotuje, taka prawde mowiac kura domowa (choc oczywiscie dobrze byloby jakby tez jakos zarabial-w domu), i to mi chodzi, a ja sie w tym czasie zajme praca i nalezna mi rozrywka po ciezkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymac zawsze powtarzałam, że za męża żadnego przechodzonego szmatexiaka nie wezme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biaŁadiaLica
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie szczoteczki do zębów, które tracą kolor, pokazując zużycie, prawda. proponuję, żeby wszystkim facetom zrobić tak z siusiakami. wtedy łatwo byłoby poznać przebieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w podstawówce wszystkim lakowali zęby, prawda? to można nw początku ogólniaka lakować siusiaki. niezużyty lakier - na męża średnio starty - mistrz wytrenowany brak lakieru - zużyty rzęch (albo zakończył edukację na podstawówce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET_super_man
hahaha, oj dziewczynki, kompleksiki wychodza.... I tak zwykle wygrywamy z wami w te klocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa
no i bardzo mądre wnioski zostały wyciągniete.... bo szczerze mówiąc, to ja się zawsze zastanawiałam dlaczego takie podejście ma większość facetów.. :|w końcu jak sie cały zcas będą zabawiać z niedziewicami, to czy kiedykolwiek trafią na dziewicę, skoro 99% jego kumpli wychodzić będzie z takiego założenia :/ jeśli zaś chodzi o takiego faceta, który siedziałby cały czas w domu... hmmm.... szczerze mówiąc - nie wytrzymałabym z takim. ojjj...na pewno nie... nie mówię, żeby codziennie jakieś imprezy zaliczał, no,ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×